Barra Mansa Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
3
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LLLL
Legutóbbi forma
0.67
Gólok / mérkőzés
Barra Mansa idegenben nyeretlen az utóbbi 9 mérkőzésen
Barra Mansa szerzett gól nélkül kapott ki az utóbbi 3 mérkőzésen
Még nincsenek tippek
A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.
Legutóbbi meccsek
SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, kezdés 18:00. Odds: hazai 1.41, döntetlen 4.35, vendég 6.10. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.41, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Belford Roxo3
Barra Mansa1Barra Mansa vs Serra Macaense, Carioca B2, kezdés 19:00. Odds: hazai 3.40, döntetlen 3.35, vendég 1.95. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.26, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Barra Mansa0
Serra Macaense1Santa Cruz RJ vs Barra Mansa, Carioca B2, kezdés 19:00. Odds: hazai 1.95, döntetlen 3.35, vendég 3.45. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.26, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Santa Cruz RJ 1
Barra Mansa 07 de Abril vs Barra Mansa, Carioca B2, kezdés 18:45. Odds: hazai 1.56, döntetlen 4.40, vendég 4.75. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.16, megbízhatóság 4.3/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
7 de Abril2
Barra Mansa1
Vége
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
U3.5
Nem
1
5.0
✓ 1
Vége
3.40
3.35
1.95
2
U2.5
Nem
X2
5.0
✓ X2
Vége
▴1.95
▴3.35
▾3.45
1
U3.5
Nem
1X
5.0
✓ 1X
Vége
1.56
4.40
4.75
1
U2.5
Nem
1X
4.3
✓ 1X
Szezonstatisztikák
Carioca B2
11Mérkőzések
Győzelmi arány 18%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 5 | 6 | 11 |
| Győzelmek | 1 | 1 | 2 |
| Döntetlenek | 2 | 2 | 4 |
| Vereségek | 2 | 3 | 5 |
| Lőtt gólok | 4 | 6 | 10 |
| Kapott gólok | 7 | 9 | 16 |
| Lőtt gólok átlaga | 0.8 | 1.0 | 0.9 |
| Kapott gólok átlaga | 1.4 | 1.5 | 1.5 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 2 | 1 | 3 |
| Gól nélküli mérkőzések | 2 | 3 | 5 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai1-0
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-4
Vendég3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai2
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek3
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.555%
6 Mérkőzések
Több mint 1.527%
3 Mérkőzések
Több mint 2.59%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
Brazília - Carioca B2
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 24-10 | 25 |
| 2 |
|
11 | 25-11 | 23 |
| 3 |
|
11 | 22-11 | 20 |
| 4 |
|
11 | 20-11 | 19 |
| 5 |
|
10 | 12-9 | 19 |
| 6 |
|
11 | 18-18 | 17 |
| 7 |
|
11 | 19-13 | 16 |
| 8 |
|
10 | 12-14 | 13 |
| 9 |
|
11 | 13-17 | 11 |
| 10 |
|
11 | 10-16 | 10 |
| 11 |
|
11 | 10-26 | 6 |
| 12 |
|
11 | 8-37 | 0 |
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca C
Az aktuális Carioca B2 idényben Barra Mansa mérlege 11 mérkőzés után 2 győzelem, 4 döntetlen és 5 vereség; 10 lőtt gól (meccsenként 0.9), 16 kapott gól és 3 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Barra Mansa-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Barra Mansa csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.