Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Bentleigh Greens

Bentleigh Greens Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€125.00Th. Ø 30.0 Victoria NPL
36
Ennustetut ottelut
61.1%
Ennustettavuusaste
LWDDLW
Viimeaikainen vire
0.87
Maalit / Ottelu
Bentleigh Greens ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 16 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Bentleigh Greens ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Heidelberg United vs Bentleigh Greens, Victoria NPL, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 1.35 koti, 4.90 tasapeli, 7.20 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.53, luottamus 3.5/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Heidelberg UnitedHeidelberg Utd2
Bentleigh GreensBentleigh G 0
▾1.35
▴4.90
▴7.20
X2
3.20
U3.5
▾1.53
Ei
▾1.90
U3.5
▴1.53
3.5
✓ U3.5
▴1.533.5
Melbourne City II vs Bentleigh Greens, Victoria NPL, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.45 koti, 3.45 tasapeli, 2.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–6, vihje ei osunut.
Loppu
Melbourne City IIMelbourne II2
Bentleigh GreensBentleigh G6
▴2.45
▾3.45
▾2.90
1
▴2.45
O2.5
▾1.64
Ei
▴2.50
1X
▴1.47
8.0
1X
▴1.478.0
St. Albans Saints vs Bentleigh Greens, Victoria NPL, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.35 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 2.25, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
St. Albans SaintsSt Albans1
Bentleigh GreensBentleigh G1
▴2.25
▾3.35
▾3.10
1
▴2.25
O2.5
▴1.75
Ei
▴2.25
1
▴2.25
8.0
1
▴2.258.0
Bentleigh Greens vs Oakleigh Cannons, Victoria NPL, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 7.50 koti, 4.50 tasapeli, 1.40 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.40, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Bentleigh GreensBentleigh G0
Oakleigh CannonsOakleigh C0
▴7.50
▾4.50
1.40
2
1.40
U3.5
▾1.37
Ei
▾1.70
2
1.40
8.0
2
1.408.0
Preston Lions vs Bentleigh Greens, Victoria NPL, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.32 koti, 5.00 tasapeli, 8.25 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.32, luottamus 5.7/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Preston Lions1
Bentleigh GreensBentleigh G0
▾1.32
▴5.00
▴8.25
1
▾1.32
O2.5
▾1.62
Ei
▾1.81
1
▾1.32
5.7
✓ 1
▾1.325.7
Bentleigh Greens vs Dandenong City, Victoria NPL, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 3.65 koti, 3.90 tasapeli, 1.85 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Bentleigh GreensBentleigh G2
Dandenong City1
▴3.65
▴3.90
▾1.85
2
▾1.85
O2.5
▴1.75
Ei
▾2.05
X2
▾1.28
8.0
X2
▾1.288.0
Dandenong Thunder vs Bentleigh Greens, Victoria NPL, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 3.90 koti, 3.95 tasapeli, 1.75 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 2.07, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Dandenong ThunderDandenong T2
Bentleigh GreensBentleigh G1
▴3.90
▴3.95
▾1.75
1
▴3.90
O2.5
▾1.53
Ei
▴2.37
1X
▴2.07
8.0
✓ 1X
▴2.078.0
Green Gully vs Bentleigh Greens, Victoria NPL, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 2.28 koti, 3.55 tasapeli, 2.95 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Green Gully3
Bentleigh GreensBentleigh G0
▾2.28
▴3.55
▴2.95
1
▾2.28
O2.5
▴1.83
Ei
▾2.14
1X
▾1.40
8.0
✓ 1X
▾1.408.0

Bentleigh G Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.7
Pallonhallinta
50%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.7
Voittoprosentti
20%

Kauden tilastot

Victoria NPL Australia · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 24%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131225
Voitot426
Tasapelit426
Tappiot5813
Tehdyt maalit171027
Päästetyt maalit272249
Tehtyjen maalien keskiarvo1.30.81.1
Päästettyjen maalien keskiarvo2.11.82.0
Nollapelit426
Ottelut ilman maalia4812
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras2-6
Suurin tappio
Koti0-7
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras6
Eniten päästettyjä maaleja
Koti7
Vieras4
Putket
Voitot3
Tappiot6
Rangaistuspotkut
3/ 4
75.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–14
0-15
4–10
16-30
5–4
31-45
5–11
46-60
2–6
61-75
5–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
1Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.552%
13 Ottelut
Yli 1.532%
8 Ottelut
Yli 2.58%
2 Ottelut
Yli 3.58%
2 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - Victoria NPL
# Joukkue O M P
1 Oakleigh Cannons 26 56-24 54
2 Preston Lions 26 41-19 51
3 Hume City 26 51-36 49
4 Avondale 26 65-34 47
5 South Melbourne 26 39-36 41
6 Heidelberg United 26 42-34 40
7 Sunshine Georgies 26 35-34 38
8 Dandenong City 26 35-31 37
9 St. Albans Saints 26 36-43 34
10 Melbourne City II 26 42-42 30
11 Altona Magic 26 28-42 28
12 Bentleigh Greens 26 27-51 24
13 Green Gully 26 23-52 18
14 Dandenong Thunder 26 23-65 15

Bentleigh Greens – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Bentleigh Greens? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Bentleigh Greens otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 36 ottelua, joissa Bentleigh Greens on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 61.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Victoria NPL-kaudella Bentleigh Greens on saavuttanut 6 voittoa, 6 tasapeliä ja 13 tappiota 25 ottelussa, tehden 27 maalia (1.1 per ottelu) ja päästäen 49, pitäen 6 nollapeliä.

Joukkueen Bentleigh Greens arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €125.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Bentleigh Greens ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Bentleigh Greens on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.