Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Berwick Rangers

Berwick Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

22
Ennustetut ottelut
59.1%
Ennustettavuusaste
WLWDLW
Viimeaikainen vire
1.13
Maalit / ottelu
Berwick Rangers on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 7 ottelua
Berwick Rangers: yli 3,5 maalia viimeisissä 3 ottelussa
Berwick Rangers ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Berwick Rangers vs Queen of the South, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 7.00 koti, 5.60 tasapeli, 1.34 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.56, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Berwick1
Queen of South0
▴7.00
▾5.60
▴1.34
2
▴1.34
O2.5
▾1.30
Kyllä
▾1.56
BTTS
▾1.56
5.0
BTTS
▾1.565.0
Airdrie United vs Berwick Rangers, Challenge Cup, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.11 koti, 11.00 tasapeli, 25.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.23, luottamus 5.0/10. Lopputulos 7–1, vihje osui.
Loppu
Airdrieonians7
Berwick1
▾1.11
▴11.00
▴25.00
1
▾1.11
O2.5
▾1.23
Kyllä
▴2.20
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0
Berwick Rangers vs Stranraer, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 4.55 koti, 4.30 tasapeli, 1.65 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 4.7/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Berwick3
Stranraer2
▴4.55
▾4.30
▴1.65
2
▴1.65
O2.5
▾1.44
Kyllä
▾1.50
O2.5
▾1.44
4.7
✓ O2.5
▾1.444.7
Annan Athletic vs Berwick Rangers, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.44 koti, 4.95 tasapeli, 6.50 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 2.82, luottamus 4.9/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Annan2
Berwick2
▾1.44
▴4.95
▴6.50
2
▴6.50
O2.5
▾1.52
Kyllä
▴1.69
X2
▴2.82
4.9
✓ X2
▴2.824.9
Berwick Rangers vs Hearts U21, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 2.27 koti, 3.90 tasapeli, 2.65 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.42, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–4, vihje ei osunut.
Loppu
Berwick3
Hearts B4
▴2.27
▾3.90
▾2.65
1
▴2.27
O2.5
▴1.32
Kyllä
▴1.32
1X
▴1.42
5.0
1X
▴1.425.0
Berwick Rangers vs Bo'ness United, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.70 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–2, vihje osui.
Loppu
Berwick4
Bo'ness United2
▾2.50
▴3.70
▴2.80
1
▾2.50
O2.5
▴1.36
Kyllä
▴1.35
1X
▾1.50
8.0
✓ 1X
▾1.508.0
Gretna 2008 vs Berwick R, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.82 koti, 3.90 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.65, luottamus 2.0/10. Lopputulos 2–7, vihje ei osunut.
Loppu
Gretna 20082
Berwick7
▾2.82
▾3.90
▴2.02
1X
▾1.65
U3.5
▾1.87
Kyllä
▾1.33
1X
▾1.65
2.0
1X
▾1.652.0
Berwick Rangers vs Tranent Juniors, Football League - Lowland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 4.65 koti, 4.20 tasapeli, 1.53 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 1.8/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Berwick0
Tranent0
▾4.65
▾4.20
▴1.53
X2
1.16
O2.5
▴1.44
Kyllä
▴1.55
O2.5
1.44
1.8
O2.5
1.441.8
Berwick Rangers vs Stirling University, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.07 koti, 4.15 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.31, luottamus 6.5/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Berwick0
Stirling Uni0
▾2.07
▴4.15
3.40
1
▾2.07
O2.5
▾1.31
Ei
2.95
O2.5
▾1.31
6.5
O2.5
▾1.316.5
Civil Service Strollers vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 2.42 koti, 3.75 tasapeli, 2.37 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 4.1/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Civil Service0
Berwick1
▴2.42
▾3.75
▾2.37
2
▾2.37
O2.5
▴1.43
Ei
▾2.65
X2
▾1.45
4.1
✓ X2
▾1.454.1
East Stirlingshire vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.72 koti, 4.00 tasapeli, 2.07 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
East Stirling1
Berwick3
▾2.72
▴4.00
2.07
2
2.07
O2.5
▾1.31
Kyllä
1.35
X2
▴1.37
5.0
✓ X2
▴1.375.0

Kauden tilastot

Challenge Cup Skotlanti · Kausi 2026
7Ottelut Voittoprosentti 43%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut437
Voitot303
Tasapelit011
Tappiot123
Tehdyt maalit8412
Päästetyt maalit61319
Tehtyjen maalien keskiarvo2.01.31.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.54.32.7
Nollapelit202
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-2
Vieras-
Suurin tappio
Koti3-4
Vieras7-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras7
Putket
Voitot2
Tappiot1
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–5
0-15
2–0
16-30
2–1
31-45
4–4
46-60
0–2
61-75
0–7
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
7 ottelua
Yli 1.543%
3 ottelua
Yli 2.529%
2 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Skotlanti - Football League - Lowland League
# Joukkue O M P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Tranent Juniors 12 24-11 29
3 Largs Thistle 14 20-15 29
4 Linlithgow Rose 12 33-12 28
5 Brechin 12 27-16 28
6 Broxburn Athletic 13 21-10 28
7 Clydebank 12 44-23 26
8 Pollok 11 29-14 26
9 Auchinleck Talbot 12 36-12 25
10 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
11 Caledonian Braves 12 33-22 23
12 Lochee United 12 27-18 21
13 Bonnyrigg Rose Athletic 12 27-14 20
14 Celtic II 12 31-22 20
15 Cumnock Juniors 13 31-23 20
16 Johnstone Burgh 11 24-18 19
17 Bo'ness United 13 22-28 19
18 Civil Service Strollers 12 20-20 18
19 Troon FC 14 28-30 18
20 East Stirlingshire 13 23-29 14
21 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
22 Gretna 2008 13 28-39 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 13 12-25 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 13 17-31 7
29 Berwick Rangers 13 12-25 6
30 Stirling University 13 13-32 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 12 8-47 1

Berwick Rangers – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Berwick Rangers? NerdyTips tuottaa joukkueen Berwick Rangers otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 22 ottelua, joissa Berwick Rangers on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 59.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Challenge Cup -kaudella Berwick Rangers on pelannut 7 ottelua: 3 voittoa, 1 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 12 maalia (1.7 per ottelu), päästänyt 19 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Berwick Rangers päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Berwick Rangers on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.