Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
DEAC

DEAC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

16
Ennustetut ottelut
62.5%
Ennustettavuusaste
DWLWWL
Viimeaikainen vire
2.40
Maalit / ottelu
DEAC ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

DEAC vs Cigand SE, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.60 tasapeli, 2.32 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.44, luottamus 2.6/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
DEAC1
Cigand SE1
2.50
3.60
2.32
2
2.32
O2.5
1.55
Ei
2.42
X2
1.44
2.6
✓ X2
1.442.6
Tiszaujvaros vs DEAC, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 3.75 koti, 3.85 tasapeli, 1.72 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Tiszaujvaros0
DEAC1
▾3.75
3.85
▴1.72
2
▴1.72
O2.5
1.42
Kyllä
1.46
O2.5
1.42
5.0
O2.5
1.425.0
DEAC vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.65 tasapeli, 2.85 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.62, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
DEAC0
Ozd-Sajovolgye3
2.05
3.65
2.85
2
2.85
O2.5
1.36
Ei
2.80
X2
1.62
5.0
✓ X2
1.625.0
Eger vs DEAC, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 5.35 koti, 4.65 tasapeli, 1.42 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Eger1
DEAC3
▾5.35
▾4.65
▴1.42
2
▴1.42
O2.5
1.35
Kyllä
1.55
BTTS
1.55
5.0
✓ BTTS
1.555.0
DEAC vs Fuzesabony, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.39 koti, 4.50 tasapeli, 6.30 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.80, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
DEAC3
Fuzesabony0
1.39
4.50
6.30
2
6.30
O2.5
1.55
Kyllä
1.80
BTTS
1.80
5.0
BTTS
1.805.0
Diosgyor II vs DEAC, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 4.50 koti, 3.90 tasapeli, 1.65 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.65, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–2, vihje ei osunut.
Loppu
Diosgyor II5
DEAC2
4.50
3.90
1.65
2
1.65
O2.5
1.56
Kyllä
1.60
2
1.65
5.0
2
1.655.0

Kauden tilastot

NB III - Northeast Unkari · Kausi 2026
14Ottelut Voittoprosentti 64%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6814
Voitot459
Tasapelit022
Tappiot213
Tehdyt maalit151833
Päästetyt maalit71118
Tehtyjen maalien keskiarvo2.52.32.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.21.41.3
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras1-4
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras5-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Putket
Voitot4
Tappiot1
Rangaistuspotkut
4/ 4
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–1
0-15
3–4
16-30
4–0
31-45
9–7
46-60
6–2
61-75
7–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.593%
13 ottelua
Yli 1.564%
9 ottelua
Yli 2.550%
7 ottelua
Yli 3.529%
4 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Unkari - NB III - Northeast
# Joukkue O M P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

DEAC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle DEAC? NerdyTips tuottaa joukkueen DEAC otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa DEAC on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 62.5%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä NB III - Northeast -kaudella DEAC on pelannut 14 ottelua: 9 voittoa, 2 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 33 maalia (2.4 per ottelu), päästänyt 18 ja pitänyt 5 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen DEAC päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

DEAC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.