Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Gödöllő

Gödöllő Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

8
Ennustetut ottelut
50.0%
Ennustettavuusaste
WLWWWL
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / Ottelu
Gödöllő ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 15 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Gödöllő ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Godollo vs Eger, NB III - Northeast, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.93 koti, 3.60 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 4.2/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Godollo4
Eger0
1.93
3.60
3.20
1
1.93
O2.5
1.61
Kyllä
1.57
1X
1.29
4.2
✓ 1X
1.294.2
DEAC vs Godollo, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.50 koti, 4.25 tasapeli, 4.90 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.42, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
DEAC1
Godollo2
1.50
▾4.25
▴4.90
1
1.50
O2.5
1.42
Ei
2.30
O2.5
1.42
5.0
✓ O2.5
1.425.0
Godollo vs Fuzesabony, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.83 koti, 3.65 tasapeli, 3.50 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 4.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Godollo1
Fuzesabony0
▴1.83
▾3.65
▾3.50
1
▴1.83
U3.5
1.39
Ei
2.12
1X
1.25
4.8
✓ 1X
1.254.8
Diosgyor II vs Godollo, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.40 tasapeli, 2.42 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.44, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Diosgyor II 1
Godollo0
▾2.50
▴3.40
2.42
2
2.42
O2.5
▴1.60
Kyllä
1.52
X2
▴1.44
5.0
X2
▴1.445.0
Godollo vs Kisvarda II, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 3.25 koti, 3.65 tasapeli, 2.02 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.58, luottamus 1.3/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Godollo1
Kisvarda II1
▾3.25
▴3.65
2.02
X
▴3.65
O2.5
1.58
Kyllä
1.48
O2.5
1.58
1.3
O2.5
1.581.3
Godollo vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.35 koti, 3.55 tasapeli, 3.25 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.47, luottamus 4.0/10. Lopputulos 3–1.
Loppu
Godollo3
Nyiregyhaza II1
2.35
3.55
3.25
2
3.25
O2.5
1.47
Kyllä
1.42
O2.5
1.47
4.0
O2.5
1.474.0

Kauden tilastot

NB III - Northeast Unkari · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5510
Voitot415
Tasapelit011
Tappiot134
Tehdyt maalit10414
Päästetyt maalit21012
Tehtyjen maalien keskiarvo2.00.81.4
Päästettyjen maalien keskiarvo0.42.01.2
Nollapelit303
Ottelut ilman maalia134
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras4
Putket
Voitot3
Tappiot2
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–1
0-15
6–1
16-30
1–2
31-45
1–3
46-60
1–4
61-75
3–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.560%
6 Ottelut
Yli 1.550%
5 Ottelut
Yli 2.520%
2 Ottelut
Yli 3.510%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Unkari - NB III - Northeast
# Joukkue O M P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Gödöllő – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Gödöllő? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Gödöllő otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 8 ottelua, joissa Gödöllő on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 50.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä NB III - Northeast-kaudella Gödöllő on saavuttanut 5 voittoa, 1 tasapeliä ja 4 tappiota 10 ottelussa, tehden 14 maalia (1.4 per ottelu) ja päästäen 12, pitäen 3 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Gödöllő ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Gödöllő on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.