Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Tiszafuredi VSE

Tiszafuredi Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€150.00Th. Ø 25.3 NB III - Northeast
16
Ennustetut ottelut
37.5%
Ennustettavuusaste
WWLLLW
Viimeaikainen vire
0.67
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Fuzesabony vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.07 koti, 3.35 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Fuzesabony0
Tiszafuredi2
▴2.07
▾3.35
▾3.25
1
▴2.07
U2.5
1.67
Ei
1.80
1X
▴1.27
5.0
1X
▴1.275.0
Tiszafuredi VSE vs Diosgyor II, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.57 koti, 3.35 tasapeli, 2.35 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 3.2/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Tiszafuredi2
Diosgyor II 1
2.57
▾3.35
▴2.35
2
▴2.35
U3.5
1.39
Kyllä
1.58
X2
▾1.40
3.2
X2
▾1.403.2
Godollo vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.65 tasapeli, 3.60 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.80, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Godollo3
Tiszafuredi0
1.80
3.65
3.60
1
1.80
U3.5
1.42
Ei
2.15
1
1.80
5.0
✓ 1
1.805.0
Debrecen II vs Tiszafuredi V, NB III - Northeast, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.78 koti, 3.85 tasapeli, 3.60 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 5.1/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Debrecen II3
Tiszafuredi1
1.78
3.85
3.60
1
1.78
O2.5
1.53
Kyllä
1.55
O2.5
1.53
5.1
✓ O2.5
1.535.1
Tiszafuredi VSE vs Cigand SE, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 4.10 koti, 3.80 tasapeli, 1.93 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.93, luottamus 4.8/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Tiszafuredi0
Cigand SE2
▾4.10
▾3.80
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▴1.42
Ei
▴2.22
2
▴1.93
4.8
✓ 2
▴1.934.8
Tiszaujvaros vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 3.60 koti, 3.70 tasapeli, 1.80 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.24, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Tiszaujvaros1
Tiszafuredi0
▾3.60
▾3.70
▴1.80
X2
▴1.24
O2.5
1.51
Kyllä
1.53
X2
▴1.24
2.0
X2
▴1.242.0
Eger vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.55 tasapeli, 2.32 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.57, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Eger1
Tiszafuredi0
2.55
3.55
2.32
1
2.55
O2.5
1.63
Kyllä
1.57
BTTS
1.57
5.0
BTTS
1.575.0
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.62 koti, 3.90 tasapeli, 4.35 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 2.07, luottamus 3.7/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Tiszafuredi 0
Ozd-Sajovolgye2
▴1.62
▾3.90
▾4.35
2
▾4.35
O2.5
1.44
Kyllä
1.51
X2
▾2.07
3.7
✓ X2
▾2.073.7
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.65 koti, 4.00 tasapeli, 4.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.46, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Tiszafuredi3
Ozd-Sajovolgye2
▴1.65
▾4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
1.46
Kyllä
1.53
O2.5
1.46
5.0
✓ O2.5
1.465.0
Senyo Carnifex vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 4.60 koti, 4.25 tasapeli, 1.87 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.65, luottamus 4.9/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Senyo0
Tiszafuredi2
▾4.60
▴4.25
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
▴1.65
Kyllä
▴1.68
O2.5
▴1.65
4.9
O2.5
▴1.654.9

Kauden tilastot

NB III - Northeast Unkari · Kausi 2026
14Ottelut Voittoprosentti 29%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut8614
Voitot314
Tasapelit101
Tappiot459
Tehdyt maalit639
Päästetyt maalit111021
Tehtyjen maalien keskiarvo0.80.50.6
Päästettyjen maalien keskiarvo1.41.71.5
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia538
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras0-1
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot5
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–1
0-15
3–3
16-30
3–4
31-45
1–4
46-60
1–1
61-75
0–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.543%
6 ottelua
Yli 1.521%
3 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Unkari - NB III - Northeast
# Joukkue O M P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Tiszafuredi VSE – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Tiszafuredi VSE? NerdyTips tuottaa joukkueen Tiszafuredi VSE otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Tiszafuredi VSE on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 37.5%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä NB III - Northeast -kaudella Tiszafuredi VSE on pelannut 14 ottelua: 4 voittoa, 1 tasapeliä ja 9 tappiota. Se on tehnyt 9 maalia (0.6 per ottelu), päästänyt 21 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Joukkueen Tiszafuredi VSE arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €150.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Tiszafuredi VSE päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Tiszafuredi VSE on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.