Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Cigand SE

Cigand SE Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€25.00Th. Ø 23.0 NB III - Northeast
7
Ennustetut ottelut
57.1%
Ennustettavuusaste
DWWWWL
Viimeaikainen vire
2.20
Maalit / Ottelu
Cigand SE voitti kaikki viimeiset 8 ottelua
Cigand SE teki maalin viimeisissä 9 ottelussa
Cigand SE:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 9 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Cigand SE ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Kisvarda II vs Cigand SE, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 4.00 koti, 3.80 tasapeli, 1.78 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.22, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Kisvarda II1
Cigand SE1
▴4.00
3.80
▾1.78
X2
1.22
O2.5
▾1.64
Kyllä
1.63
X2
▾1.22
2.0
✓ X2
▾1.222.0
Nyiregyhaza II vs Cigand SE, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 7.00 koti, 4.60 tasapeli, 1.47 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.47, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–5, vihje osui.
Loppu
Nyiregyhaza II1
Cigand SE5
▾7.00
▾4.60
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
▾1.45
Kyllä
▾1.59
2
▴1.47
5.0
✓ 2
▴1.475.0
Cigand SE vs Tarpa, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.26 koti, 5.40 tasapeli, 8.75 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.26, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Cigand SE3
Tarpa1
1.26
5.40
8.75
1
1.26
U3.5
▴1.65
Ei
1.85
1
1.26
5.0
✓ 1
1.265.0
Tiszafuredi VSE vs Cigand SE, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 4.10 koti, 3.80 tasapeli, 1.93 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.93, luottamus 4.8/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Tiszafuredi VSETiszafuredi0
Cigand SE2
▾4.10
▾3.80
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▴1.42
Ei
▴2.22
2
▴1.93
4.8
✓ 2
▴1.934.8
Cigand SE vs Tiszaujvaros, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.47 koti, 4.15 tasapeli, 5.45 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 2.37, luottamus 2.4/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Cigand SE3
Tiszaujvaros1
▴1.47
▾4.15
▾5.45
X2
▾2.37
O2.5
1.49
Kyllä
1.63
X2
▾2.37
2.4
X2
▾2.372.4

Kauden tilastot

NB III - Northeast Unkari · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 73%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6511
Voitot448
Tasapelit112
Tappiot101
Tehdyt maalit141125
Päästetyt maalit729
Tehtyjen maalien keskiarvo2.32.22.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.20.40.8
Nollapelit134
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras1-5
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras1
Putket
Voitot7
Tappiot1
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–3
0-15
4–2
16-30
5–1
31-45
5–1
46-60
4–1
61-75
3–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.591%
10 Ottelut
Yli 1.573%
8 Ottelut
Yli 2.536%
4 Ottelut
Yli 3.518%
2 Ottelut
Yli 4.59%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Unkari - NB III - Northeast
# Joukkue O M P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Cigand SE – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Cigand SE? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Cigand SE otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 7 ottelua, joissa Cigand SE on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 57.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä NB III - Northeast-kaudella Cigand SE on saavuttanut 8 voittoa, 2 tasapeliä ja 1 tappiota 11 ottelussa, tehden 25 maalia (2.3 per ottelu) ja päästäen 9, pitäen 4 nollapeliä.

Joukkueen Cigand SE arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €25.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Cigand SE ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Cigand SE on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.