Siirry sisältöön
Greenville Triumph
NT Apex AI:n voimalla

Greenville Triumph Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€325.00Th. Ø 27.7 USL League One
73
Ennustetut ottelut
56.2%
Ennustettavuusaste
DLDDLD
Viimeaikainen vire
0.93
Maalit / Ottelu
Greenville Triumph päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 9 ottelussa
Greenville Triumph sai 3+ keltaista korttia viimeisissä 4 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Greenville Triumph ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Loppu
Greenville TriumphGreenville T0
Naples0
2.18
3.40
3.15
1
2.18
O2.5
1.72
Kyllä
1.63
O2.5
1.72
4.5
O2.5
1.724.5
Loppu
Spokane VelocitySpokane V2
Greenville TriumphGreenville T1
1.87
3.75
4.10
1
1.87
O2.5
1.78
Kyllä
1.75
1
1.87
8.5
✓ 1
1.878.5
Loppu
Greenville TriumphGreenville T1
One Knoxville1
2.70
3.40
2.50
2
2.50
O1.5
1.23
Kyllä
1.62
O1.5
1.23
6.2
✓ O1.5
1.236.2
Loppu
Forward MadisonForward M1
Greenville TriumphGreenville T1
1.73
3.90
4.25
1
1.73
O2.5
1.81
Kyllä
1.75
1
1.73
7.2
1
1.737.2
Loppu
Charlotte IndependenceCharlotte1
Greenville TriumphGreenville T 0
1.69
4.15
4.25
1
1.69
O2.5
1.42
Kyllä
1.46
O2.5
1.42
8.0
O2.5
1.428.0
Loppu
Greenville TriumphGreenville T3
Portland Hearts of PinePortland H3
2.00
3.50
3.35
1
2.00
O1.5
1.24
Kyllä
1.67
O1.5
1.24
6.5
✓ O1.5
1.246.5
Loppu
Greenville TriumphGreenville T3
Boise2
2.92
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.38
Kyllä
1.65
U3.5
1.38
5.3
U3.5
1.385.3
Loppu
Corpus ChristiCorpus C1
Greenville TriumphGreenville T0
2.07
3.30
3.75
1
2.07
U3.5
1.30
Ei
2.02
1X
1.26
8.5
✓ 1X
1.268.5
Loppu
Fort Wayne3
Greenville TriumphGreenville T0
1.90
3.55
3.90
1
1.90
U2.5
2.02
Ei
2.15
1X
1.25
7.2
✓ 1X
1.257.2
Loppu
Greenville TriumphGreenville T0
Sarasota ParadiseSarasota P0
2.05
3.25
3.70
X
3.25
O2.5
2.10
Kyllä
1.91
O2.5
2.10
4.2
O2.5
2.104.2
Loppu
Greenville TriumphGreenville 1
Tormenta4
1.83
3.75
3.72
2
3.72
U3.5
1.47
Kyllä
1.51
U3.5
1.47
4.5
U3.5
1.474.5
Loppu
Central Valley FuegoCentral V1
Greenville TriumphGreenvill0
3.30
3.65
1.91
X2
1.28
O2.5
1.50
Ei
2.42
O2.5
1.50
7.0
O2.5
1.507.0
Loppu
Greenville TriumphGreenvill2
Central Valley FuegoCentral V2
1.48
4.25
5.50
1
1.48
O2.5
1.57
Kyllä
1.67
O2.5
1.57
6.4
✓ O2.5
1.576.4
Loppu
Greenville TriumphGreenvill2
Tucson2
1.42
4.37
6.40
2
6.40
O2.5
1.69
Kyllä
1.90
X2
2.35
6.3
X2
2.356.3

Greenville T Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.32
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.4
Pallonhallinta
45%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.9
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.8
Voittoprosentti
10%

Kauden tilastot

USL League One Yhdysvallat · Kausi 2026
21Ottelut Voittoprosentti 24%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut101121
Voitot415
Tasapelit325
Tappiot3811
Tehdyt maalit17623
Päästetyt maalit171835
Tehtyjen maalien keskiarvo1.70.51.1
Päästettyjen maalien keskiarvo1.71.61.7
Nollapelit213
Ottelut ilman maalia279
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot2
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–4
0-15
4–5
16-30
5–8
31-45
6–4
46-60
4–5
61-75
1–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-153
16-307
31-457
46-6011
61-756
76-9015
55Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.557%
12 Ottelut
Yli 1.524%
5 Ottelut
Yli 2.524%
5 Ottelut
Yli 3.55%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
T. Sims T. Sims 28 DEF 7.72
L. Castro L. Castro 36 FWD 7.62
C. Evans C. Evans 23 - 7.43
B. Fricke B. Fricke 33 DEF 7.36
T. Polak T. Polak 33 DEF 7.31
P. Corvino P. Corvino 26 MID 7.25
R. Mensah R. Mensah 28 FWD 7.13
S. Velásquez S. Velásquez 34 MID 6.99
D. Benton D. Benton 26 DEF 6.97
I. Agyaakwah I. Agyaakwah 25 MID 6.91
Z. Bubb Z. Bubb 25 DEF 6.83
E. Soto E. Soto 18 FWD 6.81
C. Anguiano C. Anguiano 26 MID 6.78
M. Gonzalez M. Gonzalez 24 FWD 6.68
L. Herrera L. Herrera 29 MID 6.66
C. Marsh C. Marsh 31 MID 6.58
E. Lee E. Lee 32 MID 6.48
R. Robles R. Robles 25 MID 6.45
N. Biggar N. Biggar 19 MID 6.45
A. Patti A. Patti 23 DEF 6.40
B. Zakowski B. Zakowski 25 MID 6.39
G. Rankenburg G. Rankenburg 26 GK 6.28
S. Torman S. Torman 26 GK 5.94

Sarjataulukko

Yhdysvallat - USL League One
# Joukkue O M P
1 Charlotte Independence 22 52-29 46
2 Union Omaha 23 40-26 45
3 Forward Madison 21 41-22 40
4 One Knoxville 22 37-25 39
5 Spokane Velocity 20 29-26 35
6 Boise 22 33-31 35
7 Chattanooga Red Wolves 20 38-32 32
8 Alta 25 33-34 32
9 Corpus Christi 23 28-32 30
10 Fort Wayne 20 26-24 27
11 Naples 22 27-35 26
12 Westchester SC 21 33-31 23
13 Portland Hearts of Pine 22 32-37 23
14 Sarasota Paradise 22 23-36 22
15 Greenville Triumph 21 23-35 20
16 Richmond Kickers 21 20-41 19
17 NY Cosmos 21 24-43 18
Promotion - USL League One (Play Offs: Quarter-finals)

Greenville Triumph – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Greenville Triumph? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Greenville Triumph otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 73 ottelua, joissa Greenville Triumph on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 56.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä USL League One-kaudella Greenville Triumph on saavuttanut 5 voittoa, 5 tasapeliä ja 11 tappiota 21 ottelussa, tehden 23 maalia (1.1 per ottelu) ja päästäen 35, pitäen 3 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Greenville Triumph on keskimäärin saavuttanut 45% pallonhallinnan, 1.32 xG ja 5.9 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 10%.

Joukkueen Greenville Triumph arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €325.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Greenville Triumph ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Greenville Triumph on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.