Ga naar de inhoud
Greenville Triumph
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI

Greenville Triumph Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€325.00Th. Ø 27.7 USL League One
73
Voorspelde wedstrijden
56.2%
Voorspelbaarheid
DLDDLD
Recente Vorm
0.93
Goals / Wedstrijd
Greenville Triumph kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 9 wedstrijden
Greenville Triumph kreeg 3+ gele kaarten in de laatste 4 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Greenville Triumph heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Eind
Greenville TriumphGreenville T0
Naples0
2.18
3.40
3.15
1
2.18
O2.5
1.72
Ja
1.63
O2.5
1.72
4.5
O2.5
1.724.5
Eind
Spokane VelocitySpokane V2
Greenville TriumphGreenville T1
1.87
3.75
4.10
1
1.87
O2.5
1.78
Ja
1.75
1
1.87
8.5
✓ 1
1.878.5
Eind
Greenville TriumphGreenville T1
One Knoxville1
2.70
3.40
2.50
2
2.50
O1.5
1.23
Ja
1.62
O1.5
1.23
6.2
✓ O1.5
1.236.2
Eind
Forward MadisonForward M1
Greenville TriumphGreenville T1
1.73
3.90
4.25
1
1.73
O2.5
1.81
Ja
1.75
1
1.73
7.2
1
1.737.2
Eind
Charlotte IndependenceCharlotte1
Greenville TriumphGreenville T 0
1.69
4.15
4.25
1
1.69
O2.5
1.42
Ja
1.46
O2.5
1.42
8.0
O2.5
1.428.0
Eind
Greenville TriumphGreenville T3
Portland Hearts of PinePortland H3
2.00
3.50
3.35
1
2.00
O1.5
1.24
Ja
1.67
O1.5
1.24
6.5
✓ O1.5
1.246.5
Eind
Greenville TriumphGreenville T3
Boise2
2.92
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.38
Ja
1.65
U3.5
1.38
5.3
U3.5
1.385.3
Eind
Corpus ChristiCorpus C1
Greenville TriumphGreenville T0
2.07
3.30
3.75
1
2.07
U3.5
1.30
Nee
2.02
1X
1.26
8.5
✓ 1X
1.268.5
Eind
Fort Wayne3
Greenville TriumphGreenville T0
1.90
3.55
3.90
1
1.90
U2.5
2.02
Nee
2.15
1X
1.25
7.2
✓ 1X
1.257.2
Eind
Greenville TriumphGreenville T0
Sarasota ParadiseSarasota P0
2.05
3.25
3.70
X
3.25
O2.5
2.10
Ja
1.91
O2.5
2.10
4.2
O2.5
2.104.2
Eind
Greenville TriumphGreenville 1
Tormenta4
1.83
3.75
3.72
2
3.72
U3.5
1.47
Ja
1.51
U3.5
1.47
4.5
U3.5
1.474.5
Eind
Central Valley FuegoCentral V1
Greenville TriumphGreenvill0
3.30
3.65
1.91
X2
1.28
O2.5
1.50
Nee
2.42
O2.5
1.50
7.0
O2.5
1.507.0
Eind
Greenville TriumphGreenvill2
Central Valley FuegoCentral V2
1.48
4.25
5.50
1
1.48
O2.5
1.57
Ja
1.67
O2.5
1.57
6.4
✓ O2.5
1.576.4
Eind
Greenville TriumphGreenvill2
Tucson2
1.42
4.37
6.40
2
6.40
O2.5
1.69
Ja
1.90
X2
2.35
6.3
X2
2.356.3

Greenville T Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.32
SchotenOp doel / wedstrijd
4.4
Balbezit
45%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
5.9
DisciplineKaarten per wedstrijd
2.8
Winstpercentage
10%

Seizoensstatistieken

USL League One VS · Seizoen 2026
21Wedstrijden Winstpercentage 24%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden101121
Overwinningen415
Gelijkspelen325
Nederlagen3811
Doelpunten voor17623
Doelpunten tegen171835
Gem. doelpunten voor1.70.51.1
Gem. doelpunten tegen1.71.61.7
Clean sheets213
Wedstrijden zonder doelpunt279
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-2
Uit0-3
Zwaarste nederlaag
Thuis0-3
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit4
Reeksen
Winst2
Verlies3
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
4–4
0-15
4–5
16-30
5–8
31-45
6–4
46-60
4–5
61-75
1–8
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-153
16-307
31-457
46-6011
61-756
76-9015
55Geel
3Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.557%
12 Wedstrijden
Boven 1.524%
5 Wedstrijden
Boven 2.524%
5 Wedstrijden
Boven 3.55%
1 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
T. Sims T. Sims 28 DEF 7.72
L. Castro L. Castro 36 FWD 7.62
C. Evans C. Evans 23 - 7.43
B. Fricke B. Fricke 33 DEF 7.36
T. Polak T. Polak 33 DEF 7.31
P. Corvino P. Corvino 26 MID 7.25
R. Mensah R. Mensah 28 FWD 7.13
S. Velásquez S. Velásquez 34 MID 6.99
D. Benton D. Benton 26 DEF 6.97
I. Agyaakwah I. Agyaakwah 25 MID 6.91
Z. Bubb Z. Bubb 25 DEF 6.83
E. Soto E. Soto 18 FWD 6.81
C. Anguiano C. Anguiano 26 MID 6.78
M. Gonzalez M. Gonzalez 24 FWD 6.68
L. Herrera L. Herrera 29 MID 6.66
C. Marsh C. Marsh 31 MID 6.58
E. Lee E. Lee 32 MID 6.48
R. Robles R. Robles 25 MID 6.45
N. Biggar N. Biggar 19 MID 6.45
A. Patti A. Patti 23 DEF 6.40
B. Zakowski B. Zakowski 25 MID 6.39
G. Rankenburg G. Rankenburg 26 GK 6.28
S. Torman S. Torman 26 GK 5.94

Stand

VS - USL League One
# Team G D P
1 Charlotte Independence 22 52-29 46
2 Union Omaha 23 40-26 45
3 Forward Madison 21 41-22 40
4 One Knoxville 22 37-25 39
5 Spokane Velocity 20 29-26 35
6 Boise 22 33-31 35
7 Chattanooga Red Wolves 20 38-32 32
8 Alta 25 33-34 32
9 Corpus Christi 23 28-32 30
10 Fort Wayne 20 26-24 27
11 Naples 22 27-35 26
12 Westchester SC 21 33-31 23
13 Portland Hearts of Pine 22 32-37 23
14 Sarasota Paradise 22 23-36 22
15 Greenville Triumph 21 23-35 20
16 Richmond Kickers 21 20-41 19
17 NY Cosmos 21 24-43 18
Promotion - USL League One (Play Offs: Quarter-finals)

Greenville Triumph voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Greenville Triumph voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Greenville Triumph op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 73 wedstrijden met Greenville Triumph geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 56.2%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige USL League One-seizoen heeft Greenville Triumph 5 overwinningen, 5 gelijkspelen en 11 nederlagen behaald in 21 wedstrijden, met 23 doelpunten gescoord (1.1 per wedstrijd) en 35 tegendoelpunten, met 3 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Greenville Triumph gemiddeld 45% balbezit, 1.32 xG en 5.9 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 10%.

Greenville Triumph heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €325.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Greenville Triumph voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Greenville Triumph is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 160 competities.