Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Niva

Niva Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€1.80m Ø 27.1 1. Division
15
Ennustetut ottelut
73.3%
Ennustettavuusaste
WWDWLW
Viimeaikainen vire
3.07
Maalit / ottelu
Niva on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Niva on ollut kotona tappiotta viimeiset 8 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

BATE II vs Niva, 1. Division, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 9.10 koti, 7.00 tasapeli, 1.14 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.14, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
BATE 22
Niva4
▾9.10
▾7.00
▴1.14
2
▴1.14
O2.5
▾1.21
Kyllä
▾1.62
2
▴1.14
5.0
✓ 2
▴1.145.0
Molodechno-DYuSSh 4 vs Niva, 1. Division, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.94 koti, 3.96 tasapeli, 1.93 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.39, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Molodechno2
Niva4
2.94
3.96
1.93
2
1.93
O2.5
1.40
Kyllä
1.39
BTTS
1.39
5.0
✓ BTTS
1.395.0
Orsha vs Niva, 1. Division, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 5.75 koti, 4.25 tasapeli, 1.41 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Orsha0
Niva0
▾5.75
▾4.25
▴1.41
2
▴1.41
O2.5
1.32
Kyllä
1.48
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
Niva vs Volna, 1. Division, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.69 koti, 4.10 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.69, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Niva4
Volna0
▴1.69
▴4.10
▾3.65
1
▴1.69
O2.5
1.34
Kyllä
1.40
1
▴1.69
8.0
✓ 1
▴1.698.0
Smorgon vs Niva, 1. Division, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 4.75 koti, 4.20 tasapeli, 1.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 6.1/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Smorgon1
Niva0
▴4.75
▴4.20
▾1.50
1X
▴2.22
O2.5
1.40
Kyllä
1.52
O2.5
1.40
6.1
O2.5
1.406.1
Niva vs Bumprom, 1. Division, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.92 koti, 3.60 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Niva2
BumProm Gomel1
▾1.92
3.60
▴3.25
1
▾1.92
O2.5
▴1.36
Ei
▾2.85
1X
▾1.26
8.0
✓ 1X
▾1.268.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 5.15 koti, 5.00 tasapeli, 1.39 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.39, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Kyllä
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
Lida vs Niva, 1. Division, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.90 tasapeli, 2.20 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.28, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Lida3
Niva2
▴2.50
▾3.90
▾2.20
2
▾2.20
O2.5
1.28
Kyllä
1.31
O2.5
1.28
8.0
✓ O2.5
1.288.0

Kauden tilastot

1. Division Valko-Venäjä · Kausi 2026
31Ottelut Voittoprosentti 65%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151631
Voitot11920
Tasapelit325
Tappiot156
Tehdyt maalit453681
Päästetyt maalit122638
Tehtyjen maalien keskiarvo3.02.32.6
Päästettyjen maalien keskiarvo0.81.61.2
Nollapelit628
Ottelut ilman maalia033
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti6-0
Vieras2-6
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti6
Vieras6
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot5
Tappiot2
Rangaistuspotkut
5/ 5
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
8–7
0-15
12–13
16-30
16–6
31-45
15–3
46-60
5–5
61-75
22–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-154
16-308
31-4510
46-604
61-755
76-906
40Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.590%
28 ottelua
Yli 1.571%
22 ottelua
Yli 2.542%
13 ottelua
Yli 3.532%
10 ottelua
Yli 4.516%
5 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
G. Muradyan G. Muradyan 23 MID -
E. Yushchenko E. Yushchenko 20 FWD -
N. Chuyko N. Chuyko 19 FWD -
P. Pampukha P. Pampukha 30 FWD -
D. Fedortsov D. Fedortsov 32 MID -
D. Bloshuk D. Bloshuk 21 MID -
D. Chizh D. Chizh 23 MID -
Vladislav Dybin Vladislav Dybin 29 MID -
D. Sibilev D. Sibilev 25 MID -
A. Chuyko A. Chuyko 19 MID -
N. Leshkevich N. Leshkevich 32 MID -
A. Fisyuk A. Fisyuk 22 MID -
A. Yaroshik A. Yaroshik 25 MID -
D. Mulkevich D. Mulkevich 29 MID -
A. Tkhagalegov A. Tkhagalegov 30 DEF -
V. Shcherbo V. Shcherbo 39 DEF -
M. Druchik M. Druchik 26 DEF -
V. Shubovich V. Shubovich 25 DEF -
V. Starostin V. Starostin 26 DEF -
R. Kozel R. Kozel 28 DEF -
N. Dovnar N. Dovnar 19 GK -

Sarjataulukko

Valko-Venäjä - 1. Division
# Joukkue O M P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Niva – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Niva? NerdyTips tuottaa joukkueen Niva otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 15 ottelua, joissa Niva on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 73.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 1. Division -kaudella Niva on pelannut 31 ottelua: 20 voittoa, 5 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 81 maalia (2.6 per ottelu), päästänyt 38 ja pitänyt 8 nollapeliä.

Joukkueen Niva arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.80m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Niva päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Niva on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.