Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Minsk II

Minsk 2 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

19
Ennustetut ottelut
57.9%
Ennustettavuusaste
LWLLLD
Viimeaikainen vire
1.60
Maalit / ottelu
Minsk II päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 8 ottelussa
Minsk II: yli 1,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Minsk II vs Orsha, 1. Division, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.82 koti, 3.65 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 1.9/10. Lopputulos 1–5, vihje osui.
Loppu
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Ei
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.75 tasapeli, 2.67 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.60, luottamus 3.3/10. Lopputulos 1–4, vihje ei osunut.
Loppu
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
Ei
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.67 koti, 3.45 tasapeli, 2.25 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
Kyllä
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.97 koti, 3.50 tasapeli, 3.20 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.49, luottamus 5.9/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
Kyllä
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.80 koti, 4.00 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.42, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
Kyllä
1.42
BTTS
1.42
5.0
BTTS
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.58 koti, 4.20 tasapeli, 4.15 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 2.7/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
Ei
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.90 tasapeli, 3.70 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.48, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
Kyllä
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 5.15 koti, 5.00 tasapeli, 1.39 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.39, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Kyllä
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.88 koti, 3.65 tasapeli, 3.35 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.48, luottamus 5.4/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Kyllä
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 2.30 koti, 3.50 tasapeli, 2.57 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.38, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Kyllä
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Kauden tilastot

1. Division Valko-Venäjä · Kausi 2026
30Ottelut Voittoprosentti 33%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151530
Voitot2810
Tasapelit303
Tappiot10717
Tehdyt maalit142842
Päästetyt maalit372158
Tehtyjen maalien keskiarvo0.91.91.4
Päästettyjen maalien keskiarvo2.51.41.9
Nollapelit145
Ottelut ilman maalia628
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras0-4
Suurin tappio
Koti0-6
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti6
Vieras3
Putket
Voitot4
Tappiot4
Rangaistuspotkut
2/ 4
50.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.573%
22 ottelua
Yli 1.537%
11 ottelua
Yli 2.520%
6 ottelua
Yli 3.510%
3 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Sarjataulukko

Valko-Venäjä - 1. Division
# Joukkue O M P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Minsk II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Minsk II? NerdyTips tuottaa joukkueen Minsk II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 19 ottelua, joissa Minsk II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 57.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 1. Division -kaudella Minsk II on pelannut 30 ottelua: 10 voittoa, 3 tasapeliä ja 17 tappiota. Se on tehnyt 42 maalia (1.4 per ottelu), päästänyt 58 ja pitänyt 5 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Minsk II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Minsk II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.