Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Orsha

Orsha Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€1.02m Ø 25.1 1. Division
16
Ennustetut ottelut
50.0%
Ennustettavuusaste
WWDLLD
Viimeaikainen vire
1.87
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Orsha vs Bumprom, 1. Division, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 3.20 koti, 4.10 tasapeli, 1.78 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.33, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Orsha3
BumProm Gomel2
▴3.20
4.10
▾1.78
X
4.10
O2.5
1.33
Kyllä
1.38
O2.5
1.33
5.0
✓ O2.5
1.335.0
Minsk II vs Orsha, 1. Division, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.82 koti, 3.65 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 1.9/10. Lopputulos 1–5, vihje osui.
Loppu
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Ei
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Orsha vs Niva, 1. Division, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 5.75 koti, 4.25 tasapeli, 1.41 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Orsha0
Niva0
▾5.75
▾4.25
▴1.41
2
▴1.41
O2.5
1.32
Kyllä
1.48
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Orsha, 1. Division, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.54 koti, 4.15 tasapeli, 4.45 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.61, luottamus 3.3/10. Lopputulos 5–1, vihje ei osunut.
Loppu
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
Kyllä
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Orsha vs FC Slutsk, 1. Division, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 6.40 koti, 4.70 tasapeli, 1.34 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.34, luottamus 2.1/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Orsha 0
Slutsk3
▴6.40
▴4.70
▾1.34
2
▾1.34
U3.5
▴1.85
Kyllä
▾1.54
2
▾1.34
2.1
✓ 2
▾1.342.1
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.87 koti, 4.10 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.31, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
Kyllä
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.60 koti, 3.90 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 2.0/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
Ei
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Slonim vs Orsha, 1. Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.40 tasapeli, 3.35 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.95, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
Kyllä
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 2.45 koti, 3.65 tasapeli, 2.35 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.45, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
Kyllä
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 2.10 koti, 3.75 tasapeli, 2.72 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 3.5/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
Kyllä
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5

Kauden tilastot

1. Division Valko-Venäjä · Kausi 2026
31Ottelut Voittoprosentti 29%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut161531
Voitot369
Tasapelit336
Tappiot10616
Tehdyt maalit182038
Päästetyt maalit352358
Tehtyjen maalien keskiarvo1.11.31.2
Päästettyjen maalien keskiarvo2.21.51.9
Nollapelit134
Ottelut ilman maalia6410
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras1-5
Suurin tappio
Koti0-4
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
1/ 2
50.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–5
0-15
6–10
16-30
5–8
31-45
4–13
46-60
7–9
61-75
12–13
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-154
16-3011
31-4512
46-6011
61-756
76-909
57Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.568%
21 ottelua
Yli 1.535%
11 ottelua
Yli 2.513%
4 ottelua
Yli 3.53%
1 ottelua
Yli 4.53%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
A. Shalin A. Shalin 29 FWD -
M. Kalinovskiy M. Kalinovskiy 20 FWD -
N. Bobchenok N. Bobchenok 26 FWD -
N. Safronov N. Safronov 18 FWD -
I. Veras I. Veras 28 FWD -
E. Nikoporenok E. Nikoporenok 23 MID -
M. Zhestarev M. Zhestarev 23 MID -
A. Chernodarov A. Chernodarov 24 MID -
A. Gonzhurov A. Gonzhurov 22 MID -
V. Puninskiy V. Puninskiy 23 MID -
D. Tamelo D. Tamelo 33 MID -
I. Tikhonov I. Tikhonov 22 MID -
I. Seleznev I. Seleznev 18 MID -
S. Zaets S. Zaets 22 MID -
S. Irshev S. Irshev 27 DEF -
N. Volchenko N. Volchenko 23 DEF -
M. Timchenko M. Timchenko 24 DEF -
T. Adamchik T. Adamchik 23 DEF -
S. Absamadov S. Absamadov 25 DEF -
M. Makarov M. Makarov 24 GK -
R. Kravchenko R. Kravchenko 21 GK -

Sarjataulukko

Valko-Venäjä - 1. Division
# Joukkue O M P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Orsha – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Orsha? NerdyTips tuottaa joukkueen Orsha otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Orsha on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 50.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 1. Division -kaudella Orsha on pelannut 31 ottelua: 9 voittoa, 6 tasapeliä ja 16 tappiota. Se on tehnyt 38 maalia (1.2 per ottelu), päästänyt 58 ja pitänyt 4 nollapeliä.

Joukkueen Orsha arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.02m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Orsha päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Orsha on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.