Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Puerto Cabello

Puerto Cabello Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€7.50m Ø 28.8 Primera División
120
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
LLLWWD
Viimeaikainen vire
1.40
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Puerto Cabello vs Monagas SC, Primera División, alkaa klo 20:30. Kertoimet: 2.32 koti, 3.20 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.31, luottamus 8.5/10. Lopputulos 3–3, vihje ei osunut.
Loppu
Puerto Cabello3
Monagas3
▴2.32
▾3.20
▾3.65
X2
▴1.72
U3.5
▾1.31
Ei
▴2.05
U3.5
▾1.31
8.5
U3.5
▾1.318.5
Trujillanos FC vs Puerto Cabello, Primera División, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 4.30 koti, 3.55 tasapeli, 1.78 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.77, luottamus 3.9/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Trujillanos0
Puerto Cabello1
▾4.30
▴3.55
▾1.78
1
▾4.30
U2.5
▴1.77
Ei
▴1.83
U2.5
▴1.77
3.9
✓ U2.5
▴1.773.9
Puerto Cabello vs Portuguesa FC, Primera División, alkaa klo 23:00. Kertoimet: 1.57 koti, 3.70 tasapeli, 5.50 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.25, luottamus 6.5/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Puerto Cabello2
Portuguesa (Ven)1
▾1.57
▴3.70
5.50
2
5.50
U3.5
▾1.25
Ei
▾1.71
U3.5
▾1.25
6.5
✓ U3.5
▾1.256.5
UCV vs Puerto Cabello, Primera División, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 3.10 koti, 3.10 tasapeli, 2.30 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 7.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
UCV0
Puerto Cabello0
▴3.10
3.10
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.26
Ei
▾1.96
X2
▾1.31
7.8
✓ X2
▾1.317.8
Puerto Cabello vs CD Hermanos Colmenarez, Primera División, alkaa klo 01:30. Kertoimet: 1.40 koti, 4.20 tasapeli, 7.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.40, luottamus 4.2/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Puerto Cabello2
Hermanos0
1.40
4.20
7.00
1
1.40
U2.5
1.90
Ei
1.72
1
1.40
4.2
✓ 1
1.404.2

Kauden tilastot

Primera División Venezuela · Kausi 2026
35Ottelut Voittoprosentti 40%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut171835
Voitot9514
Tasapelit4711
Tappiot4610
Tehdyt maalit301646
Päästetyt maalit181937
Tehtyjen maalien keskiarvo1.80.91.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.11.11.1
Nollapelit4610
Ottelut ilman maalia246
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot2
Rangaistuspotkut
5/ 5
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–4
0-15
6–6
16-30
8–4
31-45
4–9
46-60
12–7
61-75
11–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-3-36 G
4-2-3-11 G
100Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.583%
29 ottelua
Yli 1.534%
12 ottelua
Yli 2.514%
5 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
E. Pernía E. Pernía 30 FWD 7.79
Eduardo José Herrera Alvarado E. José Herrera Alvarado 32 GK 7.40
A. Mehring A. Mehring 31 GK 7.30
M. Mbaye M. Mbaye 27 DEF 7.27
Dimas Rafael Meza Daniz D. Rafael Meza Daniz 31 MID 7.23
J. Vargas J. Vargas 30 DEF 7.21
L. Casiani L. Casiani 24 DEF 7.18
H. Alcalá H. Alcalá 34 MID 7.16
E. Peraza E. Peraza 32 DEF 7.15
M. Injai M. Injai 22 DEF 7.12
Jorge Eliézer Echeverría Montilva J. Eliézer Echeverría Montilva 25 MID 7.04
R. Mangana R. Mangana 26 - 7.02
J. Martínez J. Martínez 24 MID 6.96
L. Pimentel L. Pimentel 18 - 6.95
K. Makosso K. Makosso 27 MID 6.93
R. Hidalgo R. Hidalgo 17 - 6.91
Heiber Eduardo Linares Martínez H. Eduardo Linares Martínez 25 DEF 6.87
Raudy Javier Guerrero Reyes R. Javier Guerrero Reyes 32 MID 6.75
A. Shimaga A. Shimaga 26 DEF 6.75
L. Romero L. Romero 35 GK 6.71
Gerardo José Padrón Colmenares G. José Padrón Colmenares 23 MID 6.71
J. Beleño J. Beleño 21 MID 6.71
J. Araujo J. Araujo 21 DEF 6.71
H. Contreras H. Contreras 36 MID 6.68
G. Pacífico G. Pacífico 18 - 6.60
Y. Hernández Y. Hernández 28 DEF 6.59
A. Ponce A. Ponce 29 FWD 6.56
O. González O. González 33 - 6.54
M. Bustillo M. Bustillo 29 FWD 6.52
Neftali Neftali 28 - 6.51
A. Awudu A. Awudu 24 - 6.47
R. Rojas R. Rojas 33 MID 6.46
J. Paredes J. Paredes 24 FWD 6.45
M. Isah M. Isah 23 MID 6.41
Ó. Hernández Ó. Hernández 32 MID 6.29
Miguel Tavares Miguel Tavares 27 - 6.28
R. Arace R. Arace 30 FWD 6.23
D. Osorio D. Osorio 21 MID 6.14
Y. Rebolledo Y. Rebolledo 20 FWD 6.05
C. Velasquez C. Velasquez 20 MID -
S. Khelifi S. Khelifi 31 MID -

Sarjataulukko

Venezuela - Primera División
# Joukkue O M P
1 Carabobo FC 3 7-3 7
2 Metropolitanos FC 3 3-3 3
3 Deportivo La Guaira 3 5-7 2
4 Portuguesa FC 3 3-5 2
5 Deportivo Tachira FC 3 5-1 9
6 Caracas FC 3 4-5 3
7 Puerto Cabello 3 2-3 3
8 Monagas SC 3 4-6 3
Promotion - Liga FUTVE (Clausura - Final)

Puerto Cabello – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Puerto Cabello? NerdyTips tuottaa joukkueen Puerto Cabello otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 120 ottelua, joissa Puerto Cabello on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Primera División -kaudella Puerto Cabello on pelannut 35 ottelua: 14 voittoa, 11 tasapeliä ja 10 tappiota. Se on tehnyt 46 maalia (1.3 per ottelu), päästänyt 37 ja pitänyt 10 nollapeliä.

Viimeisissä 10 ottelussaan Puerto Cabello on kirjannut keskimäärin 59 %:n pallonhallinnan, 1.43 xG ja 6 kulmapotkua ottelua kohden, ja sen voittoprosentti on 40 %.

Joukkueen Puerto Cabello arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €7.50m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Puerto Cabello päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Puerto Cabello on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.