Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Puerto Cabello

Puerto Cabello Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€7.50m Ø 28.8 Primera División
120
Broj prognoza
66.7%
Predvidljivost
LLLWWD
Nedavna forma
1.40
Prosjek golova
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Puerto Cabello vs Monagas SC, Primera División, početak u 20:30. Kvote: 2.32 domaćin, 3.20 neriješeno, 3.65 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 3–3, tip promašen.
Kraj
Puerto Cabello3
Monagas3
▴2.32
▾3.20
▾3.65
X2
▴1.72
U3.5
▾1.31
NG
▴2.05
U3.5
▾1.31
8.5
U3.5
▾1.318.5
Trujillanos FC vs Puerto Cabello, Primera División, početak u 21:00. Kvote: 4.30 domaćin, 3.55 neriješeno, 1.78 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.77, povjerenje 3.9/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Trujillanos0
Puerto Cabello1
▾4.30
▴3.55
▾1.78
1
▾4.30
U2.5
▴1.77
NG
▴1.83
U2.5
▴1.77
3.9
✓ U2.5
▴1.773.9
Puerto Cabello vs Portuguesa FC, Primera División, početak u 23:00. Kvote: 1.57 domaćin, 3.70 neriješeno, 5.50 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Puerto Cabello2
Portuguesa (Ven)1
▾1.57
▴3.70
5.50
2
5.50
U3.5
▾1.25
NG
▾1.71
U3.5
▾1.25
6.5
✓ U3.5
▾1.256.5
UCV vs Puerto Cabello, Primera División, početak u 00:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.10 neriješeno, 2.30 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.31, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
UCV0
Puerto Cabello0
▴3.10
3.10
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.26
NG
▾1.96
X2
▾1.31
7.8
✓ X2
▾1.317.8
Puerto Cabello vs CD Hermanos Colmenarez, Primera División, početak u 01:30. Kvote: 1.40 domaćin, 4.20 neriješeno, 7.00 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.40, povjerenje 4.2/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Puerto Cabello2
Hermanos0
1.40
4.20
7.00
1
1.40
U2.5
1.90
NG
1.72
1
1.40
4.2
✓ 1
1.404.2

Statistika sezone

Primera División Venezuela · Sezona 2026
35Utakmice Postotak pobjeda 40%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice171835
Pobjede9514
Remiji4711
Porazi4610
Postignuti golovi301646
Primljeni golovi181937
Prosjek postignutih golova1.80.91.3
Prosjek primljenih golova1.11.11.1
Čiste mreže4610
Bez postignutog gola246
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede3
Porazi2
Jedanaesterci
5/ 5
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
6–4
0-15
6–6
16-30
8–4
31-45
4–9
46-60
12–7
61-75
11–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-3-36 G
4-2-3-11 G
100Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.583%
29 utakmica
Više od 1.534%
12 utakmica
Više od 2.514%
5 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
E. Pernía E. Pernía 30 FWD 7.79
Eduardo José Herrera Alvarado E. José Herrera Alvarado 32 GK 7.40
A. Mehring A. Mehring 31 GK 7.30
M. Mbaye M. Mbaye 27 DEF 7.27
Dimas Rafael Meza Daniz D. Rafael Meza Daniz 31 MID 7.23
J. Vargas J. Vargas 30 DEF 7.21
L. Casiani L. Casiani 24 DEF 7.18
H. Alcalá H. Alcalá 34 MID 7.16
E. Peraza E. Peraza 32 DEF 7.15
M. Injai M. Injai 22 DEF 7.12
Jorge Eliézer Echeverría Montilva J. Eliézer Echeverría Montilva 25 MID 7.04
R. Mangana R. Mangana 26 - 7.02
J. Martínez J. Martínez 24 MID 6.96
L. Pimentel L. Pimentel 18 - 6.95
K. Makosso K. Makosso 27 MID 6.93
R. Hidalgo R. Hidalgo 17 - 6.91
Heiber Eduardo Linares Martínez H. Eduardo Linares Martínez 25 DEF 6.87
Raudy Javier Guerrero Reyes R. Javier Guerrero Reyes 32 MID 6.75
A. Shimaga A. Shimaga 26 DEF 6.75
L. Romero L. Romero 35 GK 6.71
Gerardo José Padrón Colmenares G. José Padrón Colmenares 23 MID 6.71
J. Beleño J. Beleño 21 MID 6.71
J. Araujo J. Araujo 21 DEF 6.71
H. Contreras H. Contreras 36 MID 6.68
G. Pacífico G. Pacífico 18 - 6.60
Y. Hernández Y. Hernández 28 DEF 6.59
A. Ponce A. Ponce 29 FWD 6.56
O. González O. González 33 - 6.54
M. Bustillo M. Bustillo 29 FWD 6.52
Neftali Neftali 28 - 6.51
A. Awudu A. Awudu 24 - 6.47
R. Rojas R. Rojas 33 MID 6.46
J. Paredes J. Paredes 24 FWD 6.45
M. Isah M. Isah 23 MID 6.41
Ó. Hernández Ó. Hernández 32 MID 6.29
Miguel Tavares Miguel Tavares 27 - 6.28
R. Arace R. Arace 30 FWD 6.23
D. Osorio D. Osorio 21 MID 6.14
Y. Rebolledo Y. Rebolledo 20 FWD 6.05
C. Velasquez C. Velasquez 20 MID -
S. Khelifi S. Khelifi 31 MID -

Tablica

Venezuela - Primera División
# Momčad U G B
1 Carabobo FC 3 7-3 7
2 Metropolitanos FC 3 3-3 3
3 Deportivo La Guaira 3 5-7 2
4 Portuguesa FC 3 3-5 2
5 Deportivo Tachira FC 3 5-1 9
6 Caracas FC 3 4-5 3
7 Puerto Cabello 3 2-3 3
8 Monagas SC 3 4-6 3
Promotion - Liga FUTVE (Clausura - Final)

Puerto Cabello — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Puerto Cabello? NerdyTips nudi nogometne tipove za Puerto Cabello koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 120 utakmica u kojima je igrala momčad Puerto Cabello, uz točnost Best Tip prognoza od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Primera División, Puerto Cabello bilježi 14 pobjeda, 11 remija i 10 poraza u 35 utakmica, uz 46 postignutih golova (1.3 po utakmici) i 37 primljenih, te 10 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Puerto Cabello prosječno ima 59% posjeda lopte, 1.43 xG i 6 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 40%.

Puerto Cabello trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €7.50m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Puerto Cabello ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Puerto Cabello je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.