Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Puerto Cabello

Puerto Cabello Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€7.50m Ø 28.8 Primera División
120
Prognozirane utakmice
66.7%
Predvidljivost
LLLWWD
Trenutna forma
1.40
Golova po meču
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Puerto Cabello vs Monagas SC, Primera División, početak u 20:30. Kvote: 2.32 domaćin, 3.20 nerešeno, 3.65 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.31, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 3–3, tip nije pogođen.
Kraj
Puerto Cabello3
Monagas3
▴2.32
▾3.20
▾3.65
X2
▴1.72
U3.5
▾1.31
NG
▴2.05
U3.5
▾1.31
8.5
U3.5
▾1.318.5
Trujillanos FC vs Puerto Cabello, Primera División, početak u 21:00. Kvote: 4.30 domaćin, 3.55 nerešeno, 1.78 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.77, poverenje 3.9/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Trujillanos0
Puerto Cabello1
▾4.30
▴3.55
▾1.78
1
▾4.30
U2.5
▴1.77
NG
▴1.83
U2.5
▴1.77
3.9
✓ U2.5
▴1.773.9
Puerto Cabello vs Portuguesa FC, Primera División, početak u 23:00. Kvote: 1.57 domaćin, 3.70 nerešeno, 5.50 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.25, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Puerto Cabello2
Portuguesa (Ven)1
▾1.57
▴3.70
5.50
2
5.50
U3.5
▾1.25
NG
▾1.71
U3.5
▾1.25
6.5
✓ U3.5
▾1.256.5
UCV vs Puerto Cabello, Primera División, početak u 00:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.10 nerešeno, 2.30 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.31, poverenje 7.8/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
UCV0
Puerto Cabello0
▴3.10
3.10
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.26
NG
▾1.96
X2
▾1.31
7.8
✓ X2
▾1.317.8
Puerto Cabello vs CD Hermanos Colmenarez, Primera División, početak u 01:30. Kvote: 1.40 domaćin, 4.20 nerešeno, 7.00 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.40, poverenje 4.2/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Puerto Cabello2
Hermanos0
1.40
4.20
7.00
1
1.40
U2.5
1.90
NG
1.72
1
1.40
4.2
✓ 1
1.404.2

Statistika sezone

Primera División Venecuela · Sezona 2026
35Utakmice Procenat pobeda 40%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice171835
Pobede9514
Nerešeno4711
Porazi4610
Postignuti golovi301646
Primljeni golovi181937
Prosek postignutih golova1.80.91.3
Prosek primljenih golova1.11.11.1
Utakmice bez primljenog gola4610
Utakmice bez postignutog gola246
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost0-2
Najveći poraz
Domaćin0-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede3
Porazi2
Penali
5/ 5
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
6–4
0-15
6–6
16-30
8–4
31-45
4–9
46-60
12–7
61-75
11–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-3-36 G
4-2-3-11 G
100Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.583%
29 Utakmice
Preko 1.534%
12 Utakmice
Preko 2.514%
5 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
E. Pernía E. Pernía 30 FWD 7.79
Eduardo José Herrera Alvarado E. José Herrera Alvarado 32 GK 7.40
A. Mehring A. Mehring 31 GK 7.30
M. Mbaye M. Mbaye 27 DEF 7.27
Dimas Rafael Meza Daniz D. Rafael Meza Daniz 31 MID 7.23
J. Vargas J. Vargas 30 DEF 7.21
L. Casiani L. Casiani 24 DEF 7.18
H. Alcalá H. Alcalá 34 MID 7.16
E. Peraza E. Peraza 32 DEF 7.15
M. Injai M. Injai 22 DEF 7.12
Jorge Eliézer Echeverría Montilva J. Eliézer Echeverría Montilva 25 MID 7.04
R. Mangana R. Mangana 26 - 7.02
J. Martínez J. Martínez 24 MID 6.96
L. Pimentel L. Pimentel 18 - 6.95
K. Makosso K. Makosso 27 MID 6.93
R. Hidalgo R. Hidalgo 17 - 6.91
Heiber Eduardo Linares Martínez H. Eduardo Linares Martínez 25 DEF 6.87
Raudy Javier Guerrero Reyes R. Javier Guerrero Reyes 32 MID 6.75
A. Shimaga A. Shimaga 26 DEF 6.75
L. Romero L. Romero 35 GK 6.71
Gerardo José Padrón Colmenares G. José Padrón Colmenares 23 MID 6.71
J. Beleño J. Beleño 21 MID 6.71
J. Araujo J. Araujo 21 DEF 6.71
H. Contreras H. Contreras 36 MID 6.68
G. Pacífico G. Pacífico 18 - 6.60
Y. Hernández Y. Hernández 28 DEF 6.59
A. Ponce A. Ponce 29 FWD 6.56
O. González O. González 33 - 6.54
M. Bustillo M. Bustillo 29 FWD 6.52
Neftali Neftali 28 - 6.51
A. Awudu A. Awudu 24 - 6.47
R. Rojas R. Rojas 33 MID 6.46
J. Paredes J. Paredes 24 FWD 6.45
M. Isah M. Isah 23 MID 6.41
Ó. Hernández Ó. Hernández 32 MID 6.29
Miguel Tavares Miguel Tavares 27 - 6.28
R. Arace R. Arace 30 FWD 6.23
D. Osorio D. Osorio 21 MID 6.14
Y. Rebolledo Y. Rebolledo 20 FWD 6.05
C. Velasquez C. Velasquez 20 MID -
S. Khelifi S. Khelifi 31 MID -

Tabela

Venecuela - Primera División
Promotion - Liga FUTVE (Clausura - Final)

Puerto Cabello prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Puerto Cabello prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Puerto Cabello koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 120 utakmica sa učešćem tima Puerto Cabello, uz tačnost Best Tip-a od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Primera División učinak tima Puerto Cabello je pobede: 14, nerešeno: 11, porazi: 10 (utakmica: 35). Dati golovi: 46 (1.3 po utakmici), primljeni: 37, a utakmica bez primljenog gola: 10.

U poslednjih 10 utakmica, Puerto Cabello prosečno ima 59% poseda lopte, 1.43 xG i 6 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 40%.

Puerto Cabello trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €7.50m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Puerto Cabello ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Puerto Cabello je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.