Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Real de Banjul

Real de Banjul Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

13
Ennustetut ottelut
46.2%
Ennustettavuusaste
LLDWWD
Viimeaikainen vire
0.93
Maalit / Ottelu
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Real de Banjul ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Real de Banjul vs Greater Tomorrow, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.80 koti, 3.05 tasapeli, 4.40 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.43, luottamus 5.1/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Real de BanjulReal Banjul 2
Greater TomorrowGreater T3
▴1.80
▾3.05
4.40
1
▴1.80
U2.5
▾1.43
Ei
▾1.56
U2.5
▾1.43
5.1
U2.5
▾1.435.1
Fortune vs Real de Banjul, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.33 koti, 2.95 tasapeli, 2.95 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 5.7/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Fortune 1
Real de BanjulReal Banjul 20
2.33
2.95
2.95
1
2.33
U2.5
1.52
Ei
1.74
1X
1.28
5.7
✓ 1X
1.285.7
Team Rhino vs Real de Banjul, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 3.10 koti, 2.80 tasapeli, 2.30 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.41, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Team Rhino2
Real de BanjulReal Banjul2
3.10
2.80
2.30
2
2.30
U2.5
1.41
Ei
1.63
U2.5
1.41
5.0
U2.5
1.415.0
Real de Banjul vs Falcons, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.25 koti, 2.70 tasapeli, 3.75 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.32, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Real de BanjulReal Banjul2
Falcons0
▴2.25
▾2.70
▴3.75
1
▴2.25
U2.5
▾1.32
Ei
▴1.55
U2.5
▾1.32
5.0
✓ U2.5
▾1.325.0
BST Galaxy vs Real de Banjul, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.82 koti, 2.90 tasapeli, 2.60 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
BST Galaxy0
Real de BanjulReal Banjul1
2.82
▾2.90
2.60
1X
1.43
U2.5
1.36
Ei
▴1.53
U2.5
1.36
5.0
✓ U2.5
1.365.0
Real de Banjul vs Brikama United, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.32 koti, 2.80 tasapeli, 3.55 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.37, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Real de BanjulReal Banjul2
Brikama UnitedBrikama U.2
2.32
2.80
3.55
X
2.80
U2.5
1.37
Ei
▾1.55
U2.5
1.37
5.0
U2.5
1.375.0
Samger vs Real de Banjul, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 3.40 koti, 2.85 tasapeli, 2.30 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.47, luottamus 4.3/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Samger0
Real de BanjulReal Banjul0
▾3.40
2.85
2.30
2
2.30
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.61
U2.5
▾1.47
4.3
✓ U2.5
▾1.474.3
Real de Banjul vs Medina United, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.10 koti, 2.88 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.47, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Real de BanjulReal Banjul1
Medina United2
▴2.10
2.88
▾3.80
1
▴2.10
U2.5
1.47
Ei
▴1.64
U2.5
1.47
5.0
U2.5
1.475.0
TMT vs Real de Banjul, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 3.80 koti, 2.80 tasapeli, 2.15 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.41, luottamus 5.1/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
TMT1
Real de BanjulReal Banjul1
▾3.80
▴2.80
▾2.15
2
▾2.15
U2.5
▴1.41
Ei
▴1.52
U2.5
▴1.41
5.1
✓ U2.5
▴1.415.1
Dutch Lions vs Real de Banjul, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 3.00 koti, 2.95 tasapeli, 2.50 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 1.53, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Dutch Lions2
Real de BanjulReal Banjul2
3.00
2.95
▴2.50
2
▴2.50
U2.5
1.41
Ei
1.53
Ei BTTS
1.53
5.0
Ei BTTS
1.535.0
Real de Banjul vs Bombada, GFA League, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.10 koti, 3.10 tasapeli, 3.70 vieras. Paras vihje: kotijoukkue tekee maalin, kerroin 1.31, luottamus 3.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Real de BanjulReal Banjul0
Bombada0
2.10
3.10
▴3.70
1
2.10
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.60
HS
1.31
3.0
HS
1.313.0

Kauden tilastot

GFA League Gambia · Kausi 2025
29Ottelut Voittoprosentti 31%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141529
Voitot459
Tasapelit7714
Tappiot336
Tehdyt maalit141428
Päästetyt maalit121022
Tehtyjen maalien keskiarvo1.00.91.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.90.70.8
Nollapelit5813
Ottelut ilman maalia5712
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
7–3
0-15
6–1
16-30
3–4
31-45
5–3
46-60
4–3
61-75
3–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.559%
17 Ottelut
Yli 1.531%
9 Ottelut
Yli 2.57%
2 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Gambia - GFA League
# Joukkue O M P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Real de Banjul – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Real de Banjul? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Real de Banjul otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 13 ottelua, joissa Real de Banjul on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 46.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä GFA League-kaudella Real de Banjul on saavuttanut 9 voittoa, 14 tasapeliä ja 6 tappiota 29 ottelussa, tehden 28 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 22, pitäen 13 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Real de Banjul ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Real de Banjul on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.