Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
GPA

GPA Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

6
Ennustetut ottelut
100.0%
Ennustettavuusaste
LWWWWL
Viimeaikainen vire
0.73
Maalit / Ottelu
GPA:n otteluissa oli alle 2,5 maalia 83%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Ainakin toinen joukkue jäi ilman maalia GPA:n viimeisissä 5 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella GPA ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

GPA vs Medina United, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.65 koti, 2.92 tasapeli, 5.80 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.38, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
GPA0
Medina United1
2.65
2.92
5.80
X2
1.95
U2.5
1.38
Ei
1.61
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Team Rhino, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.23 koti, 2.80 tasapeli, 3.25 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 1.57, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
GPA4
Team Rhino0
2.23
2.80
3.25
1
2.23
U2.5
1.38
Ei
1.57
Ei BTTS
1.57
5.0
✓ Ei BTTS
1.575.0
GPA vs Dutch Lions, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.28 koti, 2.80 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.38, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
Ei
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Hart Acedemy, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.35 koti, 2.90 tasapeli, 2.90 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.49, luottamus 4.8/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
GPA2
Hart AcedemyHart Academy0
2.35
2.90
2.90
2
2.90
U2.5
1.49
Ei
1.72
U2.5
1.49
4.8
✓ U2.5
1.494.8
GPA vs Steve Biko, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.45 koti, 2.70 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.41, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
Ei
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Fortune vs GPA, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.70 koti, 2.75 tasapeli, 2.90 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 1.54, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Fortune1
GPA0
▾2.70
2.75
▴2.90
1X
▾1.36
U2.5
1.37
Ei
1.54
Ei BTTS
1.54
5.0
✓ Ei BTTS
1.545.0
GPA vs Falcons, GFA League, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.62 koti, 2.52 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 1.46, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
Ei
1.46
Ei BTTS
1.46
5.0
✓ Ei BTTS
1.465.0

Kauden tilastot

GFA League Gambia · Kausi 2025
29Ottelut Voittoprosentti 41%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141529
Voitot7512
Tasapelit6511
Tappiot156
Tehdyt maalit131326
Päästetyt maalit31417
Tehtyjen maalien keskiarvo0.90.90.9
Päästettyjen maalien keskiarvo0.20.90.6
Nollapelit11718
Ottelut ilman maalia5611
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–3
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
7–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.562%
18 Ottelut
Yli 1.521%
6 Ottelut
Yli 2.53%
1 Ottelut
Yli 3.53%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Gambia - GFA League
# Joukkue O M P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

GPA – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle GPA? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen GPA otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 6 ottelua, joissa GPA on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 100.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä GFA League-kaudella GPA on saavuttanut 12 voittoa, 11 tasapeliä ja 6 tappiota 29 ottelussa, tehden 26 maalia (0.9 per ottelu) ja päästäen 17, pitäen 18 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet GPA ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

GPA on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.