Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Venezia U19

Venezia U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

19
Ennustetut ottelut
63.2%
Ennustettavuusaste
WWLDWL
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / ottelu
Venezia U19 päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Venezia U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.55 tasapeli, 2.65 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.62, luottamus 4.7/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Venezia U192
Modena U19 0
2.25
▴3.55
▾2.65
1
2.25
O2.5
1.62
Kyllä
▾1.43
O2.5
1.62
4.7
O2.5
1.624.7
Udinese U19 vs Venezia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.70 tasapeli, 3.10 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Udinese U191
Venezia U192
▴1.95
3.70
▾3.10
1
▴1.95
O2.5
▴1.55
Kyllä
1.53
1X
1.30
5.0
1X
1.305.0
Venezia U19 vs Lecco U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:15. Kertoimet: 1.72 koti, 4.00 tasapeli, 3.70 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 4.4/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Venezia U19 0
Lecco U191
▴1.72
4.00
▾3.70
2
▾3.70
O2.5
▾1.53
Kyllä
▾1.49
O2.5
▾1.53
4.4
O2.5
▾1.534.4
Venezia U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.07 koti, 3.50 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.51, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Venezia U191
Brescia U191
▾2.07
▴3.50
▴3.05
1
▾2.07
O2.5
▾1.56
Kyllä
▴1.51
BTTS
▴1.51
5.0
✓ BTTS
▴1.515.0
Venezia U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.50 tasapeli, 2.57 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 4.8/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Venezia U195
Cittadella U192
2.32
▾3.50
▴2.57
1
2.32
U3.5
1.44
Kyllä
1.55
1X
▾1.40
4.8
✓ 1X
▾1.404.8
Venezia U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.52 koti, 3.50 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.65, luottamus 4.4/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Venezia U190
Padova U191
▴2.52
▾3.50
▾2.80
2
▾2.80
O2.5
▴1.65
Ei
▾2.55
O2.5
▴1.65
4.4
O2.5
▴1.654.4
Padova U19 vs Venezia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.65 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Padova U191
Venezia U191
▴2.55
▴3.65
▾2.52
1
▴2.55
O2.5
1.55
Ei
▴2.42
O2.5
1.55
5.0
O2.5
1.555.0
Como U19 vs Venezia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.22 koti, 6.60 tasapeli, 8.75 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.27, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Como U192
Venezia U190
1.22
▴6.60
▾8.75
1
1.22
O2.5
▾1.27
Kyllä
1.73
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
Venezia U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.55 tasapeli, 2.65 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 7.4/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Venezia U192
AlbinoLeffe U193
▴2.55
▾3.55
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
▴1.52
Kyllä
1.46
X2
▾1.47
7.4
✓ X2
▾1.477.4

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2026
7Ottelut Voittoprosentti 57%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut437
Voitot224
Tasapelit101
Tappiot112
Tehdyt maalit8513
Päästetyt maalit459
Tehtyjen maalien keskiarvo2.01.71.9
Päästettyjen maalien keskiarvo1.01.71.3
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-2
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot1
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–3
0-15
0–1
16-30
3–0
31-45
2–2
46-60
2–1
61-75
4–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.586%
6 ottelua
Yli 1.557%
4 ottelua
Yli 2.514%
1 ottelua
Yli 3.514%
1 ottelua
Yli 4.514%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Italia - Campionato Primavera - 2
# Joukkue O M P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Venezia U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Venezia U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Venezia U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 19 ottelua, joissa Venezia U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 63.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella Venezia U19 on pelannut 7 ottelua: 4 voittoa, 1 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 13 maalia (1.9 per ottelu), päästänyt 9 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Venezia U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Venezia U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.