Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Cittadella U19

Cittadella U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

16
Ennustetut ottelut
43.8%
Ennustettavuusaste
LLWLDL
Viimeaikainen vire
1.07
Maalit / ottelu
Cittadella U19 päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 9 ottelussa
Cittadella U19: yli 1,5 maalia viimeisissä 9 ottelussa
Cittadella U19 ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 28 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.57 koti, 4.00 tasapeli, 4.55 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.57, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
Kyllä
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Cittadella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.02 koti, 3.55 tasapeli, 3.20 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Cittadella U190
Padova U192
2.02
3.55
3.20
2
3.20
O2.5
1.62
Kyllä
1.55
BTTS
1.55
5.0
BTTS
1.555.0
Cittadella U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 4.00 koti, 3.90 tasapeli, 1.69 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.21, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–2, vihje ei osunut.
Loppu
Cittadella U194
Modena U192
▴4.00
▴3.90
▾1.69
2
▾1.69
O2.5
▾1.57
Ei
▾2.25
X2
▾1.21
5.0
X2
▾1.215.0
Venezia U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.50 tasapeli, 2.57 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 4.8/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Venezia U195
Cittadella U192
2.32
▾3.50
▴2.57
1
2.32
U3.5
1.44
Kyllä
1.55
1X
▾1.40
4.8
✓ 1X
▾1.404.8
Modena U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.70 koti, 4.25 tasapeli, 4.55 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Modena U191
Cittadella U191
▾1.70
▴4.25
▴4.55
1
▾1.70
U3.5
▴1.55
Ei
▾2.25
U3.5
▴1.55
5.0
✓ U3.5
▴1.555.0
Padova U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.25 koti, 3.65 tasapeli, 2.75 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.64, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Padova U191
Cittadella U190
▾2.25
▴3.65
▴2.75
X2
1.53
O2.5
▴1.73
Kyllä
▴1.64
BTTS
▴1.64
5.0
BTTS
▴1.645.0
Cittadella U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.20 koti, 3.40 tasapeli, 3.15 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 4.7/10. Lopputulos 0–3, vihje ei osunut.
Loppu
Cittadella U190
Pro V3
▾2.20
▾3.40
▴3.15
1
▾2.20
O2.5
1.65
Kyllä
▾1.55
1X
▾1.31
4.7
1X
▾1.314.7
Sudtirol U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.10 koti, 3.85 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 2.10, luottamus 2.9/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Sudtirol U190
Cittadella U191
▾2.10
▴3.85
▴3.30
1
▾2.10
O2.5
1.65
Kyllä
▴1.62
1
▾2.10
2.9
1
▾2.102.9

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2026
7Ottelut Voittoprosentti 29%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut347
Voitot112
Tasapelit101
Tappiot134
Tehdyt maalit5611
Päästetyt maalit51015
Tehtyjen maalien keskiarvo1.71.51.6
Päästettyjen maalien keskiarvo1.72.52.1
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia112
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras5-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–1
0-15
0–2
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
1–3
61-75
0–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.571%
5 ottelua
Yli 1.557%
4 ottelua
Yli 2.514%
1 ottelua
Yli 3.514%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Italia - Campionato Primavera - 2
# Joukkue O M P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Cittadella U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Cittadella U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Cittadella U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Cittadella U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 43.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella Cittadella U19 on pelannut 7 ottelua: 2 voittoa, 1 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 11 maalia (1.6 per ottelu), päästänyt 15 ja pitänyt 0 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Cittadella U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Cittadella U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.