Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Avellino U19

Avellino U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

25
Ennustetut ottelut
72.0%
Ennustettavuusaste
WLLWDL
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / ottelu
Avellino U19 hävisi viimeiset 4 ottelua
Avellino U19 päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Ascoli U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.77 koti, 3.60 tasapeli, 2.30 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.45, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Ascoli U19 0
Avellino U19 1
▴2.77
▾3.60
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.50
Kyllä
1.45
BTTS
1.45
5.0
BTTS
1.455.0
Benevento U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.88 koti, 3.80 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Benevento U195
Avellino U192
1.88
3.80
3.40
1
1.88
O2.5
▾1.53
Kyllä
1.53
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Avellino U19 vs Catanzaro U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.30 koti, 3.45 tasapeli, 2.62 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.69, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Avellino U19 1
Catanzaro U192
▴2.30
▾3.45
2.62
1X
▾1.39
O2.5
▴1.69
Kyllä
1.60
O2.5
▴1.69
4.7
✓ O2.5
▴1.694.7
Cosenza U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 4.20 koti, 4.00 tasapeli, 1.62 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.62, luottamus 4.3/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Cosenza U191
Avellino U192
4.20
4.00
1.62
2
1.62
O2.5
1.50
Ei
2.25
2
1.62
4.3
✓ 2
1.624.3
Modena U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.25 koti, 3.30 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 5.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Modena U190
Avellino U190
▴2.25
▾3.30
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▾1.40
Ei
▾2.25
U3.5
▾1.40
5.8
✓ U3.5
▾1.405.8
Salernitana U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.00 koti, 3.30 tasapeli, 2.08 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Salernitana U191
Avellino U190
3.00
3.30
2.08
2
2.08
O2.5
1.70
Ei
2.18
X2
1.27
8.0
X2
1.278.0
Avellino U19 vs Palermo U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.75 koti, 3.85 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.75, luottamus 7.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Avellino U193
Palermo U19 1
▾1.75
▴3.85
▾3.80
1
▾1.75
U3.5
▴1.48
Ei
▴2.22
1
▾1.75
7.8
✓ 1
▾1.757.8
Monopoli U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.92 koti, 3.70 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Monopoli U190
Avellino U190
▴2.92
▴3.70
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.62
Kyllä
▾1.44
X2
▾1.33
8.0
✓ X2
▾1.338.0
Crotone U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.55 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.46, luottamus 4.4/10. Lopputulos 0–5, vihje ei osunut.
Loppu
Crotone U190
Avellino U195
▾2.90
▴3.55
▴2.15
X
▴3.55
U3.5
▴1.46
Kyllä
▾1.54
U3.5
▴1.46
4.4
U3.5
▴1.464.4

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2026
7Ottelut Voittoprosentti 57%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut347
Voitot224
Tasapelit000
Tappiot123
Tehdyt maalit7512
Päästetyt maalit4711
Tehtyjen maalien keskiarvo2.31.31.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.31.81.6
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras5-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras5
Putket
Voitot3
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–1
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–2
46-60
2–1
61-75
3–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.586%
6 ottelua
Yli 1.557%
4 ottelua
Yli 2.529%
2 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Italia - Campionato Primavera - 2
# Joukkue O M P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Avellino U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Avellino U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Avellino U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 25 ottelua, joissa Avellino U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 72.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella Avellino U19 on pelannut 7 ottelua: 4 voittoa, 0 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 12 maalia (1.7 per ottelu), päästänyt 11 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Avellino U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Avellino U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.