Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Brescia U19

Brescia U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

22
Ennustetut ottelut
86.4%
Ennustettavuusaste
DLLWDL
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / ottelu
Brescia U19 teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Brescia U19: yli 2,5 maalia 83 %:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Brescia U19 teki maalin viimeisissä 10 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Sampdoria U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.67 koti, 3.95 tasapeli, 4.05 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.51, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
Sampdoria U195
Brescia U191
1.67
▴3.95
▴4.05
1
1.67
O2.5
1.51
Ei
2.30
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0
Brescia U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.60 tasapeli, 2.60 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.53, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Brescia U192
Modena U191
▾2.32
3.60
▴2.60
2
▴2.60
O2.5
1.58
Kyllä
▾1.53
BTTS
▾1.53
5.0
✓ BTTS
▾1.535.0
Venezia U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.07 koti, 3.50 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.51, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Venezia U191
Brescia U191
▾2.07
▴3.50
▴3.05
1
▾2.07
O2.5
▾1.56
Kyllä
▴1.51
BTTS
▴1.51
5.0
✓ BTTS
▴1.515.0
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.63 koti, 3.85 tasapeli, 4.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.70, luottamus 4.9/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Kyllä
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Brescia U19 vs Sudtirol U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.72 koti, 3.25 tasapeli, 2.35 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.85, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Brescia U191
Sudtirol U193
▴2.72
▾3.25
▾2.35
X
▾3.25
U2.5
▴1.85
Ei
▴2.05
U2.5
▴1.85
5.0
U2.5
▴1.855.0
Udinese U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.80 koti, 4.30 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.80, luottamus 6.9/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Udinese U193
Brescia U190
▴1.80
▴4.30
▾3.50
1
▴1.80
U3.5
▴1.51
Ei
▴2.27
1
▴1.80
6.9
✓ 1
▴1.806.9
Brescia U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 6.60 koti, 4.90 tasapeli, 1.35 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.52, luottamus 3.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Brescia U191
Como U19 20
▴6.60
▴4.90
▾1.35
1X
▴2.82
U3.5
▴1.52
Ei
▾1.85
U3.5
▴1.52
3.0
✓ U3.5
▴1.523.0
Parma U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.37 koti, 4.60 tasapeli, 6.55 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.37, luottamus 3.7/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Parma U193
Brescia U190
1.37
4.60
6.55
1
1.37
O2.5
1.61
Kyllä
1.83
1
1.37
3.7
✓ 1
1.373.7

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2026
7Ottelut Voittoprosentti 29%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut347
Voitot202
Tasapelit022
Tappiot123
Tehdyt maalit7310
Päästetyt maalit6915
Tehtyjen maalien keskiarvo2.30.81.4
Päästettyjen maalien keskiarvo2.02.32.1
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras-
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot2
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–2
0-15
1–2
16-30
1–2
31-45
1–2
46-60
1–1
61-75
4–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.586%
6 ottelua
Yli 1.529%
2 ottelua
Yli 2.514%
1 ottelua
Yli 3.514%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Italia - Campionato Primavera - 2
# Joukkue O M P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Brescia U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Brescia U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Brescia U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 22 ottelua, joissa Brescia U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 86.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella Brescia U19 on pelannut 7 ottelua: 2 voittoa, 2 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 10 maalia (1.4 per ottelu), päästänyt 15 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Brescia U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Brescia U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.