Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Almaz Antey U19

Almaz Antey U19 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

13
Prognozirane utakmice
92.3%
Razina predvidljivosti
WWWWDW
Nedavna forma
2.53
Golovi / Utakmica
Almaz Antey U19 zabija u svih zadnjih 10 utakmica
Almaz Antey U19 ima preko 2.5 gola u 92% zadnjih 12 utakmica
Obje ekipe zabijaju u 92% zadnjih 12 utakmica momčadi Almaz Antey U19
Nema nadolazećih utakmica

Almaz Antey U19 trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Almaz Antey U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, početak u 11:00. Kvote: 3.55 domaćin, 4.10 neriješeno, 1.72 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 5–2, prognoza pogođena.
Kraj
Almaz Antey U195
Krasnodar U192
▾3.55
4.10
▴1.72
1X
▾1.90
O2.5
▴1.30
GG
1.36
O2.5
▴1.30
8.0
✓ O2.5
▴1.308.0
Rostov U19 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.02 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.95 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
Rostov U191
Almaz Antey U192
2.02
▴3.60
▾2.95
X
▴3.60
O2.5
1.40
GG
1.38
O2.5
1.40
7.8
✓ O2.5
1.407.8
Almaz Antey U19 vs Rodina Moscow U19, Youth Championship, početak u 11:00. Kvote: 3.00 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.02 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.28, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–2, prognoza pogođena.
Kraj
Almaz Antey U193
Rodina Moscow U19Rodina M2
3.00
3.60
2.02
2
2.02
O3.5
1.67
GG
1.28
GG
1.28
8.0
✓ GG
1.288.0
Chertanovo U20 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.30 neriješeno, 2.60 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.32, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
Chertanovo U20Chertanov 1
Almaz Antey U192
2.37
3.30
2.60
2
2.60
O2.5
1.32
GG
1.30
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Fakel U19 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.70 domaćin, 3.65 neriješeno, 1.76 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza pogođena.
Kraj
Fakel U192
Almaz Antey U192
3.70
3.65
1.76
2
1.76
O2.5
1.40
GG
1.42
O2.5
1.40
6.6
✓ O2.5
1.406.6
Almaz Antey U19 vs Dinamo Moskva U19, Youth Championship, početak u 11:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.72 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.35, povjerenje 8.3/10. Konačni rezultat 4–3, prognoza pogođena.
Kraj
Almaz Antey U194
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
2.20
3.45
2.72
1
2.20
O2.5
1.40
GG
1.38
1X
1.35
8.3
✓ 1X
1.358.3
Almaz Antey U19 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, početak u 11:00. Kvote: 1.48 domaćin, 4.25 neriješeno, 5.00 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 3–4, prognoza pogođena.
Kraj
Almaz Antey U193
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
▾1.48
▴4.25
▴5.00
1
▾1.48
O2.5
1.34
NG
▾2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Almaz Antey U19 vs Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, početak u 10:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.30 neriješeno, 2.72 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.38, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 3–3, prognoza pogođena.
Kraj
Almaz Antey U193
Akademiya Konoplev U20Akademiya3
2.30
3.30
2.72
1X
1.35
O2.5
1.42
GG
1.38
GG
1.38
6.2
✓ GG
1.386.2

Almaz Antey U19 Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
UdarciU okvir / utakmica
6
Posjed lopte
51%
KorneriProsjek po utakmici
5.7
Postotak pobjeda
70%

Statistika sezone

Youth Championship Rusija · Sezona 2026
24Utakmice Postotak pobjeda 46%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131124
Pobjede7411
Remiji235
Porazi448
Postignuti golovi311546
Primljeni golovi262551
Prosjek postignutih golova2.41.41.9
Prosjek primljenih golova2.02.32.1
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola235
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-2
Gost2-3
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost8-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost8
Nizovi
Pobjede2
Porazi3
Jedanaesterci
3/ 4
75.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
9–7
0-15
7–4
16-30
13–10
31-45
8–10
46-60
6–6
61-75
3–12
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.579%
19 utakmica
Više od 1.571%
17 utakmica
Više od 2.533%
8 utakmica
Više od 3.58%
2 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Rusija - Youth Championship
# Ekipa U G B
1 CSKA Moskva U19 26 84-35 62
2 Krasnodar U19 26 79-41 56
3 Zenit U19 25 71-33 54
4 Rodina Moscow U19 26 70-34 54
5 Lokomotiv Moskva U19 26 67-45 50
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 26 40-46 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 26 35-58 25
13 Chertanovo U20 26 36-62 23
14 Nizhny Novgorod U19 26 31-70 22
15 Rubin Kazan U20 26 30-62 18
16 Fakel U19 26 28-57 16

Almaz Antey U19 — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Almaz Antey U19? NerdyTips nudi nogometne tipove za Almaz Antey U19 generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 13 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Almaz Antey U19, uz točnost najboljeg tipa od 92.3%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Youth Championship, Almaz Antey U19 bilježi 11 pobjeda, 5 remija i 8 poraza u 24 utakmica, uz 46 postignutih golova (1.9 po utakmici) i 51 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Almaz Antey U19 prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Almaz Antey U19 je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.