Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Almaz Antey U19

Almaz Antey U19 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

13
Прогнозирани мачове
92.3%
Ниво на предвидимост
WWWWDW
Скорошна форма
2.53
Голове / мач
Almaz Antey U19 отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Almaz Antey U19 имаше над 2.5 гола в 92% от последните 12 мача
И двата отбора отбелязаха гол в 92% от последните 12 мача на Almaz Antey U19
Няма предстоящи мачове

Almaz Antey U19 няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Almaz Antey U19 срещу Krasnodar U19, Youth Championship, начален час 11:00. Коефициенти: 3.55 домакин, 4.10 равен, 1.72 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.30, доверие 8.0/10. Краен резултат 5–2, прогнозата излезе.
Край
Almaz Antey U195
Krasnodar U192
▾3.55
4.10
▴1.72
1X
▾1.90
O2.5
▴1.30
Да
1.36
O2.5
▴1.30
8.0
✓ O2.5
▴1.308.0
Rostov U19 срещу Almaz Antey U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 2.02 домакин, 3.60 равен, 2.95 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.40, доверие 7.8/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
Rostov U191
Almaz Antey U192
2.02
▴3.60
▾2.95
X
▴3.60
O2.5
1.40
Да
1.38
O2.5
1.40
7.8
✓ O2.5
1.407.8
Almaz Antey U19 срещу Rodina Moscow U19, Youth Championship, начален час 11:00. Коефициенти: 3.00 домакин, 3.60 равен, 2.02 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.28, доверие 8.0/10. Краен резултат 3–2, прогнозата излезе.
Край
Almaz Antey U193
Rodina Moscow U19Rodina M2
3.00
3.60
2.02
2
2.02
O3.5
1.67
Да
1.28
BTTS
1.28
8.0
✓ BTTS
1.288.0
Chertanovo U20 срещу Almaz Antey U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 2.37 домакин, 3.30 равен, 2.60 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.32, доверие 8.0/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
Chertanovo U20Chertanov 1
Almaz Antey U192
2.37
3.30
2.60
2
2.60
O2.5
1.32
Да
1.30
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Fakel U19 срещу Almaz Antey U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 3.70 домакин, 3.65 равен, 1.76 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.40, доверие 6.6/10. Краен резултат 2–2, прогнозата излезе.
Край
Fakel U192
Almaz Antey U192
3.70
3.65
1.76
2
1.76
O2.5
1.40
Да
1.42
O2.5
1.40
6.6
✓ O2.5
1.406.6
Almaz Antey U19 срещу Dinamo Moskva U19, Youth Championship, начален час 11:00. Коефициенти: 2.20 домакин, 3.45 равен, 2.72 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.35, доверие 8.3/10. Краен резултат 4–3, прогнозата излезе.
Край
Almaz Antey U194
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
2.20
3.45
2.72
1
2.20
O2.5
1.40
Да
1.38
1X
1.35
8.3
✓ 1X
1.358.3
Almaz Antey U19 срещу Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, начален час 11:00. Коефициенти: 1.48 домакин, 4.25 равен, 5.00 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.34, доверие 6.0/10. Краен резултат 3–4, прогнозата излезе.
Край
Almaz Antey U193
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
▾1.48
▴4.25
▴5.00
1
▾1.48
O2.5
1.34
Не
▾2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Almaz Antey U19 срещу Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, начален час 10:00. Коефициенти: 2.30 домакин, 3.30 равен, 2.72 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.38, доверие 6.2/10. Краен резултат 3–3, прогнозата излезе.
Край
Almaz Antey U193
Akademiya Konoplev U20Akademiya3
2.30
3.30
2.72
1X
1.35
O2.5
1.42
Да
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Almaz Antey U19 Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
6
Владение
51%
КорнериСредно на мач
5.7
Процент победи
70%

Статистики за сезона

Youth Championship Русия · Сезон 2026
24Мачове Процент победи 46%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове131124
Победи7411
Равенства235
Загуби448
Вкарани голове311546
Допуснати голове262551
Средно вкарани голове2.41.41.9
Средно допуснати голове2.02.32.1
Мачове без допуснат гол101
Мачове без отбелязан гол235
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-2
Гост2-3
Най-тежка загуба
Домакин0-2
Гост8-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост8
Серии
Победи2
Загуби3
Дузпи
3/ 4
75.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
9–7
0-15
7–4
16-30
13–10
31-45
8–10
46-60
6–6
61-75
3–12
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.579%
19 мача
Над 1.571%
17 мача
Над 2.533%
8 мача
Над 3.58%
2 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Русия - Youth Championship
# Отбор М Г Т
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Прогнози и съвети за залагания за Almaz Antey U19

Търсите прогнози за Almaz Antey U19? NerdyTips предлага футболни прогнози за Almaz Antey U19, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 13 мача с участието на Almaz Antey U19 с точност на най-добрата прогноза от 92.3%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Youth Championship Almaz Antey U19 записа 11 победи, 5 равенства и 8 загуби в 24 мача, отбелязвайки 46 гола (1.9 на мач) и допускайки 51, при 1 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Almaz Antey U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Almaz Antey U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.