Prijeđi na sadržaj
Nizhny Novgorod U19
Pokreće NT Apex AI

Nizhny Novgorod U19 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

57
Prognozirane utakmice
63.2%
Razina predvidljivosti
DLLWLL
Nedavna forma
1.07
Golovi / Utakmica
Nizhny Novgorod U19 prima barem 1 gol u zadnjih 7 utakmica
Nizhny Novgorod U19 ima preko 1.5 gola u zadnjih 7 utakmica
Nizhny Novgorod U19 prima 2+ gola u zadnjih 7 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Nizhny Novgorod U19 trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Fakel U190
2.10
3.55
2.87
X
3.55
O2.5
1.54
NG
2.42
O2.5
1.54
2.0
O2.5
1.542.0
Kraj
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.65
3.75
4.25
1
1.65
O2.5
1.38
GG
1.43
O2.5
1.38
8.0
✓ O2.5
1.388.0
Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Akademiya Konoplev U20Akademiya2
2.92
3.80
2.00
2
2.00
O2.5
1.30
GG
1.33
O2.5
1.30
8.5
O2.5
1.308.5
Kraj
Almaz Antey U19Almaz A3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
1.48
4.25
5.00
1
1.48
O2.5
1.34
NG
2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Kraj
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv4
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.19
6.10
8.40
1
1.19
O2.5
1.22
GG
1.57
O2.5
1.22
8.5
✓ O2.5
1.228.5
Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 2
Spartak Moskva U19Spartak M3
4.60
4.20
1.52
1
4.60
O2.5
1.39
GG
1.49
1X
2.20
7.1
1X
2.207.1
Kraj
Rubin Kazan U20Rubin K2
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
3.20
4.00
1.83
2
1.83
O2.5
1.45
GG
1.46
O2.5
1.45
7.5
O2.5
1.457.5
Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
1.40
NG
2.85
1X
1.38
3.7
✓ 1X
1.383.7
Kraj
Sochi U201
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
2.45
3.30
2.77
X
3.30
U3.5
1.48
NG
2.47
1X
1.41
1.5
✓ 1X
1.411.5
Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Baltika U190
1.58
3.54
5.43
1
1.58
U3.5
1.51
NG
2.19
1
1.58
5.0
✓ 1
1.585.0
Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 1
Krylya Sovetov U19Krylya U192
1.98
3.26
3.72
1
1.98
O2.5
1.50
GG
1.45
1
1.98
5.0
1
1.985.0
Kraj
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Strogino U20Strogino 2
3.92
4.45
1.66
2
1.66
O2.5
1.21
NG
3.18
O2.5
1.21
4.9
✓ O2.5
1.214.9
Kraj
Strogino U20Strogino 1
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.71
4.20
3.75
1
1.71
O2.5
1.27
NG
3.19
O2.5
1.27
6.3
O2.5
1.276.3

Nizhny N Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
UdarciU okvir / utakmica
2.7
Posjed lopte
43%
KorneriProsjek po utakmici
3.5
Postotak pobjeda
30%

Statistika sezone

Youth Championship Rusija · Sezona 2026
20Utakmice Postotak pobjeda 20%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice101020
Pobjede224
Remiji123
Porazi7613
Postignuti golovi111223
Primljeni golovi302454
Prosjek postignutih golova1.11.21.2
Prosjek primljenih golova3.02.42.7
Utakmice bez primljenog gola202
Utakmice bez postignutog gola448
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-2
Gost3-4
Najteži poraz
Domaćin2-9
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin9
Gost4
Nizovi
Pobjede2
Porazi3
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
5–5
0-15
2–4
16-30
5–14
31-45
4–9
46-60
2–7
61-75
5–13
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.560%
12 utakmica
Više od 1.540%
8 utakmica
Više od 2.510%
2 utakmica
Više od 3.55%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Rusija - Youth Championship
# Ekipa U G B
1 CSKA Moskva U19 21 62-29 47
2 Krasnodar U19 20 64-32 46
3 Zenit U19 21 58-29 42
4 Rodina Moscow U19 21 52-26 42
5 Lokomotiv Moskva U19 20 54-27 41
6 Akademiya Konoplev U20 21 43-37 35
7 Rostov U19 21 35-39 30
8 Spartak Moskva U19 21 36-38 29
9 Almaz Antey U19 21 39-47 29
10 Dinamo Moskva U19 21 34-38 26
11 Chertanovo U20 20 24-44 20
12 Ural U20 21 25-47 19
13 Dynamo Makhachkala U19 21 28-53 18
14 Nizhny Novgorod U19 21 23-54 16
15 Rubin Kazan U20 20 24-44 15
16 Fakel U19 21 24-41 13

Nizhny Novgorod U19 — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Nizhny Novgorod U19? NerdyTips nudi nogometne tipove za Nizhny Novgorod U19 generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 57 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Nizhny Novgorod U19, uz točnost najboljeg tipa od 63.2%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Youth Championship, Nizhny Novgorod U19 bilježi 4 pobjeda, 3 remija i 13 poraza u 20 utakmica, uz 23 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 54 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Nizhny Novgorod U19 prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Nizhny Novgorod U19 je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 160 liga.