1. Početna
  2. Lige
  3. Hart Acedemy
Hart Acedemy

Hart Acedemy Prognoze, statistike i forma

Nedavna forma

LLWDL
7 Prognozirane utakmice
71.43% Razina predvidljivosti

AI prognoze

Pokreće NerdyTips

12:30

Završeno
Dutch Lions
Dutch Lions
3 : 2
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2.37
2.88
3.15

X2

1.47

U2.5

1.47

NO

1.65

U2.5

1.47
5/10

12:30

Završeno
Greater T
Greater Tomorrow
2 : 2
Hart Acedemy
Hart Acedemy
3.1
2.95
2.3

2

2.3

U2.5

1.42

NO

1.62

X2

1.32
5/10

12:30

Završeno
Hart Acedemy
Hart Acedemy
1 : 0
Steve Biko
Steve Biko
2.15
2.88
3.65

X

2.88

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.7/10

11:30

Završeno
Fortune
Fortune
2 : 1
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2.18
3.05
4

X

3.05

U2.5

1.47

NO

1.63

U2.5

1.47
2.7/10

11:30

Završeno
Hart Acedemy
Hart Acedemy
0 : 1
Real de Banjul
Real B
2.2
3
3.15

1

2.2

U2.5

1.42

NO

1.63

1X

1.3
3/10

11:30

Završeno
BST Galaxy
BST Galaxy
0 : 0
Hart Acedemy
Hart Acedemy
3.05
2.88
2.4

2

2.4

U2.5

1.4

NO

1.6

X2

1.33
5/10

11:00

Završeno
Samger
Samger
1 : 3
Hart Acedemy
Hart Acedemy
3.2
2.8
2.42

2

2.42

U2.5

1.41

NO

1.5

X2

1.3
5/10

11:00

Završeno
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2 : 0
Medina United
Medina U
2.05
3.1
3.85

1

2.05

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.4/10

Hart Acedemy prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš Hart Acedemy prognoze? NerdyTips pruža nogometne tipove za Hart Acedemy generirane umjetnom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 7 utakmica u kojima je sudjelovao Hart Acedemy, uz točnost najboljeg tipa od 71.43%. Prognoze pokrivaju Konačni ishod, Under/Over, Obje ekipe daju gol, Točan rezultat, xG, Kornere i Posjed lopte.

U tekućoj sezoni GFA League, Hart Acedemy bilježi 7 pobjeda, 9 remija i 6 poraza u 22 utakmica, uz 26 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 22 primljenih, te 7 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Hart Acedemy prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

GFA LeagueGambia • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice111122
Pobjede437
Remiji459
Porazi336
Postignuti golovi91726
Primljeni golovi61622
Prosjek postignutih golova0.81.51.2
Prosjek primljenih golova0.51.51.0
Utakmice bez primljenog gola617
Utakmice bez postignutog gola617
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin 2-0
Gost 1-3
Najteži poraz
Domaćin 0-1
Gost 3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin 3
Gost 3
Najviše primljenih golova
Domaćin 2
Gost 3
Nizovi
Pobjede 4
Porazi 2
Jedanaesterci
1 / 1
100.00% Realizirani
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0 Žuti
1 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 68%
15 Utakmice
Više od 1.5 36%
8 Utakmice
Više od 2.5 14%
3 Utakmice
Više od 3.5 0%
0 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima