1. Inici
  2. Lligues
  3. Hart Acedemy
Hart Acedemy

Hart Acedemy Pronòstics, Estadístiques i Forma

Forma Recent

LLWDL
7 Partits Pronosticats
71.43% Taxa de Predicció

Pronòstics amb IA

Desenvolupat per NerdyTips

12:30

Finalitzat
Dutch Lions
Dutch Lions
3 : 2
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2.37
2.88
3.15

X2

1.47

U2.5

1.47

NO

1.65

U2.5

1.47
5/10

12:30

Finalitzat
Greater T
Greater Tomorrow
2 : 2
Hart Acedemy
Hart Acedemy
3.1
2.95
2.3

2

2.3

U2.5

1.42

NO

1.62

X2

1.32
5/10

12:30

Finalitzat
Hart Acedemy
Hart Acedemy
1 : 0
Steve Biko
Steve Biko
2.15
2.88
3.65

X

2.88

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.7/10

11:30

Finalitzat
Fortune
Fortune
2 : 1
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2.18
3.05
4

X

3.05

U2.5

1.47

NO

1.63

U2.5

1.47
2.7/10

11:30

Finalitzat
Hart Acedemy
Hart Acedemy
0 : 1
Real de Banjul
Real B
2.2
3
3.15

1

2.2

U2.5

1.42

NO

1.63

1X

1.3
3/10

11:30

Finalitzat
BST Galaxy
BST Galaxy
0 : 0
Hart Acedemy
Hart Acedemy
3.05
2.88
2.4

2

2.4

U2.5

1.4

NO

1.6

X2

1.33
5/10

11:00

Finalitzat
Samger
Samger
1 : 3
Hart Acedemy
Hart Acedemy
3.2
2.8
2.42

2

2.42

U2.5

1.41

NO

1.5

X2

1.3
5/10

11:00

Finalitzat
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2 : 0
Medina United
Medina U
2.05
3.1
3.85

1

2.05

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.4/10

Pronòstics i consells d'apostes de Hart Acedemy

Busques pronòstics de Hart Acedemy? NerdyTips ofereix consells de futbol per a Hart Acedemy generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 7 partits amb la participació de Hart Acedemy, amb una precisió del millor pronòstic de 71.43%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de GFA League, Hart Acedemy ha aconseguit 7 victòries, 9 empats i 6 derrotes en 22 partits, marcant 26 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 22, amb 7 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Hart Acedemy es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

GFA LeagueGambia • Temporada 2025
Desglossament del Rendiment
EstadísticaLocalVisitantTotal
Partits111122
Victòries437
Empats459
Derrotes336
Gols a Favor91726
Gols en Contra61622
Mitjana de Gols a Favor0.81.51.2
Mitjana de Gols en Contra0.51.51.0
Porteries a Zero617
Partits sense Marcar617
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local 2-0
Visitant 1-3
Derrota Més Àmplia
Local 0-1
Visitant 3-1
Més Gols Marcats
Local 3
Visitant 3
Més Gols Encaixats
Local 2
Visitant 3
Ratxes
Victòries 4
Derrotes 2
Penals
1 / 1
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0 Grogues
1 Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.5 68%
15 Partits
Més de 1.5 36%
8 Partits
Més de 2.5 14%
3 Partits
Més de 3.5 0%
0 Partits
Més de 4.5 0%
0 Partits
No hi ha dades disponibles de jugadors