Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Komárno II

Komarno B Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€50.00Th. Ø 22.0 3. liga - West
18
Broj prognoza
66.7%
Predvidljivost
LLWWLL
Nedavna forma
1.07
Prosjek golova
Komárno II ne dobiva crveni karton u 32 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Puchov vs Komarno II, 3. liga - West, početak u 12:30. Kvote: 1.14 domaćin, 7.90 neriješeno, 14.00 gost. Best Tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.64, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 5–1, tip pogođen.
Kraj
Puchov5
Komarno B1
▴1.14
▾7.90
▾14.00
1
▴1.14
O2.5
▴1.23
GG
▾1.85
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0
Komarno II vs Dunajska Luzna, 3. liga - West, početak u 17:00. Kvote: 4.25 domaćin, 3.70 neriješeno, 1.95 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.31, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Komarno B0
D. Luzna2
4.25
3.70
1.95
2
1.95
O2.5
1.60
NG
2.25
X2
1.31
6.0
✓ X2
1.316.0
Raca vs Komarno II, 3. liga - West, početak u 09:30. Kvote: 1.48 domaćin, 5.00 neriješeno, 6.75 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.48, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–3, tip promašen.
Kraj
Raca0
Komarno B3
▴1.48
▾5.00
▾6.75
1
▴1.48
O2.5
▴1.36
GG
1.58
1
▴1.48
8.0
1
▴1.488.0
Komarno II vs Slovan Duslo Sala, 3. liga - West, početak u 14:00. Kvote: 2.40 domaćin, 4.00 neriješeno, 2.88 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.57, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Komarno B1
Sala0
▴2.40
▴4.00
▾2.88
1
▾2.37
O2.5
1.57
GG
1.51
O2.5
1.57
5.0
O2.5
1.575.0
DAC II vs Komarno II, 3. liga - West, početak u 09:30. Kvote: 1.50 domaćin, 4.15 neriješeno, 5.10 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.45, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
DAC II4
Komarno B0
1.50
4.15
5.10
1
▾1.45
O2.5
▾1.48
GG
▾1.61
1
▾1.45
8.0
✓ 1
▾1.458.0
Komarno II vs Banik Prievidza, 3. liga - West, početak u 16:00. Kvote: 2.95 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.88 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.50, povjerenje 5.2/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Komarno B1
Banik Prievidza4
2.95
3.65
2.88
1
2.95
O2.5
1.55
GG
1.50
GG
1.50
5.2
✓ GG
1.505.2
Castkovce vs Komarno II, 3. liga - West, početak u 14:30. Kvote: 1.35 domaćin, 5.00 neriješeno, 6.30 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 4.1/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Castkovce3
Komarno B2
▾1.35
▴5.00
▴6.30
1
▾1.35
O2.5
1.36
GG
1.61
O2.5
1.36
4.1
✓ O2.5
1.364.1
Komarno II vs MSK Senec, 3. liga - West, početak u 15:00. Kvote: 3.35 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.02 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.78, povjerenje 6.9/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Komarno B2
MSK Senec1
▴3.35
3.75
▾2.02
1
▴3.35
O2.5
1.59
GG
1.55
1X
1.78
6.9
✓ 1X
1.786.9
Gabcikovo vs Komarno II, 3. liga - West, početak u 15:30. Kvote: 1.17 domaćin, 6.90 neriješeno, 11.50 gost. Best Tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.67, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
Gabcikovo0
Komarno B1
▾1.17
▴6.90
▴11.50
1
▾1.17
O2.5
1.26
NG
1.90
H1
1.67
6.6
H1
1.676.6
Komarno II vs Malacky, 3. liga - West, početak u 10:00. Kvote: 2.06 domaćin, 3.45 neriješeno, 3.00 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.50, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Komarno B4
Malacky1
2.06
3.45
3.00
2
3.95
O2.5
1.57
GG
1.50
GG
1.50
6.0
✓ GG
1.506.0

Statistika sezone

3. liga - West Slovačka · Sezona 2026
13Utakmice Postotak pobjeda 31%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice6713
Pobjede224
Remiji022
Porazi437
Postignuti golovi41115
Primljeni golovi141630
Prosjek postignutih golova0.71.61.2
Prosjek primljenih golova2.32.32.3
Čiste mreže123
Bez postignutog gola314
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-1
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin0-5
Gost5-1
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost5
Nizovi
Pobjede2
Porazi3
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.569%
9 utakmica
Više od 1.531%
4 utakmica
Više od 2.515%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Slovačka - 3. liga - West
# Momčad U G B
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Komárno II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Komárno II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Komárno II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 18 utakmica u kojima je igrala momčad Komárno II, uz točnost Best Tip prognoza od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 3. liga - West, Komárno II bilježi 4 pobjeda, 2 remija i 7 poraza u 13 utakmica, uz 15 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 30 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

Komárno II trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €50.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Komárno II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Komárno II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.