Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Celtic II

Celtic B Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

15
Elemzett mérkőzések
66.7%
Kiszámíthatóság
DWDWDL
Legutóbbi forma
2.33
Gólok / mérkőzés
Celtic II utóbbi 12 mérkőzésének 83%-án 2,5 gólnál több esett
Celtic II legalább 70%-ban birtokolta a labdát az utóbbi 3 mérkőzésen
Celtic II hazai pályán veretlen az utóbbi 6 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Celtic II vs Cowdenbeath, Football League - Lowland League, kezdés 19:45. Odds: hazai 1.93, döntetlen 4.05, vendég 3.30. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.34, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Celtic B1
Cowdenbeath1
1.93
4.05
3.30
1X
1.33
O2.5
▴1.34
Igen
▴1.37
O2.5
▴1.34
6.0
O2.5
▴1.346.0
Celtic II vs Linlithgow Rose, Football League - Lowland League, kezdés 19:45. Odds: hazai 5.60, döntetlen 5.00, vendég 1.88. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.20, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–3, a tipp bejött.
Vége
Celtic B1
Linlithgow Rose3
5.60
▴5.00
1.88
2
1.88
O2.5
▾1.20
Igen
▾1.30
O2.5
▾1.20
8.0
✓ O2.5
▾1.208.0
Albion Rovers vs Celtic II, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.90, döntetlen 4.30, vendég 1.93. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.30, megbízhatóság 7.0/10. Végeredmény 3–2, a tipp bejött.
Vége
Albion Rovers3
Celtic B2
▾2.90
4.30
▴1.93
2
▴1.93
O2.5
1.30
Igen
▾1.36
O2.5
1.30
7.0
✓ O2.5
1.307.0
Celtic B vs Bonnyrigg Rose Athletic, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 3.45, döntetlen 4.15, vendég 1.74. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.29, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–3, a tipp bejött.
Vége
Celtic B3
Bonnyrigg Rose3
▴3.45
▴4.15
▾1.74
1X
▴1.90
O2.5
▾1.29
Igen
▴1.35
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Bo'ness United vs Celtic II, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.10, döntetlen 4.50, vendég 2.62. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.36, megbízhatóság 5.7/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Bo'ness United2
Celtic B2
▾2.10
▴4.50
▴2.62
1X
▾1.41
O2.5
1.31
Igen
1.36
BTTS
1.36
5.7
✓ BTTS
1.365.7

Szezonstatisztikák

Challenge Cup Skócia · Szezon 2026
7Mérkőzések Győzelmi arány 43%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések077
Győzelmek033
Döntetlenek033
Vereségek011
Lőtt gólok01818
Kapott gólok01616
Lőtt gólok átlaga0.02.62.6
Kapott gólok átlaga0.02.32.3
Kapott gól nélküli mérkőzések000
Gól nélküli mérkőzések011
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai-
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai-
Vendég2-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai0
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai0
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek0
Tizenegyesek
5/ 7
71.43% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
2–1
0-15
2–2
16-30
4–2
31-45
3–6
46-60
2–2
61-75
5–1
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.586%
6 Mérkőzések
Több mint 1.586%
6 Mérkőzések
Több mint 2.571%
5 Mérkőzések
Több mint 3.514%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Skócia - Football League - Lowland League
# Csapat M G P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Tranent Juniors 12 24-11 29
3 Largs Thistle 14 20-15 29
4 Linlithgow Rose 12 33-12 28
5 Brechin 12 27-16 28
6 Broxburn Athletic 13 21-10 28
7 Clydebank 12 44-23 26
8 Pollok 11 29-14 26
9 Auchinleck Talbot 12 36-12 25
10 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
11 Caledonian Braves 12 33-22 23
12 Lochee United 12 27-18 21
13 Bonnyrigg Rose Athletic 12 27-14 20
14 Celtic II 12 31-22 20
15 Cumnock Juniors 13 31-23 20
16 Johnstone Burgh 11 24-18 19
17 Bo'ness United 13 22-28 19
18 Civil Service Strollers 12 20-20 18
19 Troon FC 14 28-30 18
20 East Stirlingshire 13 23-29 14
21 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
22 Gretna 2008 13 28-39 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 13 12-25 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 13 17-31 7
29 Berwick Rangers 13 12-25 6
30 Stirling University 13 13-32 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 12 8-47 1

Celtic II – tippek és fogadási előrejelzések

Celtic II tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Celtic II-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 15 Celtic II-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 66.7%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Challenge Cup idényben Celtic II mérlege 7 mérkőzés után 3 győzelem, 3 döntetlen és 1 vereség; 18 lőtt gól (meccsenként 2.6), 16 kapott gól és 0 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Celtic II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Celtic II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.