Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Racing United

Racing United Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

69
Elemzett mérkőzések
63.8%
Kiszámíthatóság
LWDWWL
Legutóbbi forma
1.93
Gólok / mérkőzés
Következő mérkőzés Premier League · nov. 9., H · 22:05
Chapelton
VS
Racing United
Best Tip
Odds
Megbízhatóság 8.0/10
Tipp feloldása

Legutóbbi meccsek

Racing United vs Treasure Beach, Premier League, kezdés 20:00. Odds: hazai 1.26, döntetlen 5.30, vendég 9.75. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.26, megbízhatóság 10/10. Végeredmény 3–4, a tipp nem jött be.
Vége
Racing United3
Treasure Beach4
▾1.26
▴5.30
▴9.75
1
▾1.26
O2.5
▾1.48
Igen
▾1.90
1
▾1.26
10
1
▾1.2610
Humble Lions vs Racing United, Premier League, kezdés 20:00. Odds: hazai 7.70, döntetlen 5.10, vendég 1.32. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.32, megbízhatóság 10/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Humble Lions1
Racing United2
▾7.70
▾5.10
▴1.32
2
▴1.32
O2.5
▴1.60
Nem
▴1.75
2
▴1.32
10
✓ 2
▴1.3210
Racing United vs Waterhouse, Premier League, kezdés 02:00. Odds: hazai 3.00, döntetlen 3.15, vendég 2.30. Best Tip: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 7.9/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
Racing United0
Waterhouse 0
▴3.00
▾3.15
▴2.30
1X
▾1.60
O1.5
▴1.33
Igen
▴1.78
O1.5
▴1.33
7.9
O1.5
▴1.337.9
Tivoli Gardens vs Racing United, Premier League, kezdés 23:05. Odds: hazai 3.00, döntetlen 3.15, vendég 2.30. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 5.6/10. Végeredmény 3–4, a tipp bejött.
Vége
Tivoli3
Racing United4
3.00
▾3.15
▴2.30
2
▴2.30
O1.5
▴1.35
Igen
▴1.80
X2
1.33
5.6
✓ X2
1.335.6
Molynes United vs Racing United, Premier League, kezdés 23:00. Odds: hazai 2.62, döntetlen 3.20, vendég 2.52. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.50, megbízhatóság 2.0/10. Végeredmény 0–6, a tipp nem jött be.
Vége
Molynes0
Racing United6
▾2.62
▾3.20
▴2.52
1X
▾1.50
O2.5
▴1.90
Igen
▴1.70
1X
▾1.50
2.0
1X
▾1.502.0
Racing United vs Montego B, Premier League, kezdés 23:05. Odds: hazai 3.20, döntetlen 3.20, vendég 2.18. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.28, megbízhatóság 4.2/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Racing United0
Montego Bay1
▴3.20
▾3.20
▾2.18
2
▾2.18
U3.5
▾1.28
Igen
▴1.80
U3.5
▾1.28
4.2
✓ U3.5
▾1.284.2
Mount Pleasant Academy vs Racing United, Premier League, kezdés 21:30. Odds: hazai 1.65, döntetlen 3.60, vendég 5.10. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.15, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Mount Pleasant0
Racing United 1
▾1.65
▴3.60
▴5.10
1
▾1.65
O1.5
▾1.34
Igen
▴2.00
1X
▾1.15
5.0
1X
▾1.155.0

Szezonstatisztikák

Premier League Jamaica · Szezon 2026
8Mérkőzések Győzelmi arány 63%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések448
Győzelmek145
Döntetlenek101
Vereségek202
Lőtt gólok61319
Kapott gólok7411
Lőtt gólok átlaga1.53.32.4
Kapott gólok átlaga1.81.01.4
Kapott gól nélküli mérkőzések123
Gól nélküli mérkőzések202
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-2
Vendég0-6
Legnagyobb vereség
Hazai3-4
Vendég-
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég6
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek1
Tizenegyesek
3/ 3
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–1
0-15
5–4
16-30
2–1
31-45
3–1
46-60
3–1
61-75
3–2
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.575%
6 Mérkőzések
Több mint 1.563%
5 Mérkőzések
Több mint 2.550%
4 Mérkőzések
Több mint 3.525%
2 Mérkőzések
Több mint 4.513%
1 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Jamaica - Premier League
# Csapat M G P
1 Waterhouse 8 19-3 18
2 Tru-Juice 8 16-3 17
3 Racing United 8 19-11 16
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Mount Pleasant Academy 7 8-9 11
7 Portmore United 6 10-5 10
8 Arnett Gardens 8 16-12 10
9 Cavalier 7 10-11 10
10 Chapelton 8 4-11 9
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 8 7-18 6
13 Treasure Beach 8 8-18 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Racing United – tippek és fogadási előrejelzések

Racing United tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Racing United-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 69 Racing United-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 63.8%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Premier League idényben Racing United mérlege 8 mérkőzés után 5 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség; 19 lőtt gól (meccsenként 2.4), 11 kapott gól és 3 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Racing United-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Racing United csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.