Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Spouwen-Mopertingen

Belisia Bilzen Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€100.00Th. Ø 20.0 First Amateur Division
35
Elemzett mérkőzések
51.4%
Kiszámíthatóság
WWLWDL
Legutóbbi forma
2
Gólok / mérkőzés
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Spouwen-Mopertingen vs Lyra-Lierse Berlaar, First Amateur Division, kezdés 19:15. Odds: hazai 1.78, döntetlen 3.90, vendég 3.80. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.23, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–0, a tipp bejött.
Vége
Belisia Bilzen4
Lyra-Lierse 0
▾1.78
▴3.90
▴3.80
1
▾1.78
O2.5
▴1.53
Igen
▴1.53
1X
▾1.23
8.0
✓ 1X
▾1.238.0
Hoogstraten vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.10, döntetlen 3.60, vendég 3.00. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Hoogstraten0
Belisia Bilzen1
▾2.10
▴3.60
▴3.00
1
▾2.10
O2.5
▴1.52
Igen
▴1.45
1X
▾1.33
8.0
1X
▾1.338.0
Spouwen-Mopertingen vs Thes Sport, First Amateur Division, kezdés 19:30. Odds: hazai 2.62, döntetlen 3.40, vendég 2.43. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.57, megbízhatóság 6.5/10. Végeredmény 0–3, a tipp bejött.
Vége
Belisia Bilzen0
Thes Sport 3
▴2.62
▾3.40
▾2.43
1
▴2.62
O2.5
▴1.57
Igen
▴1.49
O2.5
▴1.57
6.5
✓ O2.5
▴1.576.5
Dessel Sport vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, kezdés 18:30. Odds: hazai 2.23, döntetlen 3.80, vendég 2.92. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.43, megbízhatóság 6.3/10. Végeredmény 3–4, a tipp bejött.
Vége
Dessel3
Belisia Bilzen4
▾2.23
▴3.80
▴2.92
1X
▾1.35
O2.5
▾1.43
Igen
▾1.40
O2.5
▾1.43
6.3
✓ O2.5
▾1.436.3
Spouwen-Mopertingen vs Tienen, First Amateur Division, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.00, döntetlen 3.50, vendég 3.80. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.60, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Belisia Bilzen 2
Tienen2
▴2.00
3.50
▾3.80
X
3.50
O2.5
1.67
Igen
1.60
BTTS
1.60
6.0
✓ BTTS
1.606.0
Mandel United vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.40, döntetlen 3.30, vendég 2.70. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.63, megbízhatóság 4.3/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Mandel United1
Belisia Bilzen0
▾2.40
▾3.30
▴2.70
2
▴2.70
O2.5
1.63
Igen
1.54
O2.5
1.63
4.3
O2.5
1.634.3
Spouwen-Mopertingen vs Heist, First Amateur Division, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.60, döntetlen 3.55, vendég 2.38. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.50, megbízhatóság 5.9/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Belisia Bilzen3
Heist1
▴2.60
▴3.55
▾2.38
1
▴2.60
O2.5
1.50
Igen
▴1.45
O2.5
1.50
5.9
✓ O2.5
1.505.9
Knokke vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, kezdés 14:00. Odds: hazai 1.87, döntetlen 3.65, vendég 3.65. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.88, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 3–2, a tipp nem jött be.
Vége
Knokke3
Belisia Bilzen2
▾1.87
▴3.65
▴3.65
2
▴3.65
O2.5
▾1.53
Igen
▾1.51
X2
▴1.88
6.0
X2
▴1.886.0

Szezonstatisztikák

First Amateur Division Belgium · Szezon 2026
10Mérkőzések Győzelmi arány 40%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések5510
Győzelmek224
Döntetlenek112
Vereségek224
Lőtt gólok9817
Kapott gólok10818
Lőtt gólok átlaga1.81.61.7
Kapott gólok átlaga2.01.61.8
Kapott gól nélküli mérkőzések112
Gól nélküli mérkőzések112
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-1
Vendég3-4
Legnagyobb vereség
Hazai0-3
Vendég3-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek1
Tizenegyesek
0/ 1
0% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–3
0-15
1–2
16-30
5–2
31-45
2–4
46-60
2–4
61-75
3–4
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
2Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.580%
8 Mérkőzések
Több mint 1.550%
5 Mérkőzések
Több mint 2.530%
3 Mérkőzések
Több mint 3.510%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Spouwen-Mopertingen – tippek és fogadási előrejelzések

Spouwen-Mopertingen tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Spouwen-Mopertingen-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 35 Spouwen-Mopertingen-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 51.4%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális First Amateur Division idényben Spouwen-Mopertingen mérlege 10 mérkőzés után 4 győzelem, 2 döntetlen és 4 vereség; 17 lőtt gól (meccsenként 1.7), 18 kapott gól és 2 kapott gól nélküli mérkőzés.

Spouwen-Mopertingen becsült piaci értéke jelenleg €100.00Th..

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Spouwen-Mopertingen-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Spouwen-Mopertingen csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.