Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Wisła Kraków II

Wisla Krakow II Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

32
Elemzett mérkőzések
59.4%
Kiszámíthatóság
WWLWLD
Legutóbbi forma
1.20
Gólok / mérkőzés
Wisła Kraków II legalább 1 gólt kapott az utóbbi 9 mérkőzésen
Wisła Kraków II nem kapott piros lapot az utóbbi 26 mérkőzésen
Következő mérkőzés III Liga - Group 4 · nov. 7., Szo · 11:00
Wisla Krakow II
VS
Siarka
Best Tip
Odds
Megbízhatóság 7.5/10
Tipp feloldása

Legutóbbi meccsek

KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.90, döntetlen 3.60, vendég 2.23. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.59, megbízhatóság 4.1/10. Végeredmény 1–2, a tipp nem jött be.
Vége
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
▴2.90
O2.5
▴1.53
Igen
▴1.48
1X
▾1.59
4.1
1X
▾1.594.1
Wisla Krakow II vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.55, döntetlen 3.70, vendég 3.25. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.60, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 3–1, a tipp nem jött be.
Vége
Wisla Krakow II3
Wisloka Debica1
2.55
▾3.70
▴3.25
2
▴3.25
U3.5
▾1.60
Nem
▾2.34
U3.5
▾1.60
6.0
U3.5
▾1.606.0
Sokol Kolb. vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.87, döntetlen 3.55, vendég 2.32. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.52, megbízhatóság 7.2/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Sokol Kolb.1
Wisla Krakow II0
▴2.87
▾3.55
▾2.32
1
▴2.87
U3.5
1.52
Nem
▴2.42
U3.5
1.52
7.2
✓ U3.5
1.527.2
Wisla Krakow II vs Jaroslaw, III Liga - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.40, döntetlen 3.80, vendég 2.75. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.57, megbízhatóság 7.2/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Wisla Krakow II2
Jaroslaw1
▴2.40
▴3.80
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
▴1.51
Igen
1.45
X2
▾1.57
7.2
X2
▾1.577.2
Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 14:30. Odds: hazai 3.80, döntetlen 4.05, vendég 1.90. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.56, megbízhatóság 1.3/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Vége
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
▴1.93
O2.5
1.56
Igen
1.53
O2.5
1.56
1.3
✓ O2.5
1.561.3
Wisla Krakow II vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, kezdés 12:00. Odds: hazai 2.04, döntetlen 3.85, vendég 3.10. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.73, megbízhatóság 4.9/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Wisla Krakow II1
Czarni Polaniec1
▾2.04
▴3.85
▾3.10
2
▾3.10
U3.5
1.73
Nem
2.77
U3.5
1.73
4.9
✓ U3.5
1.734.9
Wisla Krakow II vs KSZO 1929, III Liga - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 3.00, döntetlen 3.65, vendég 2.15. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.59, megbízhatóság 3.5/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Wisla Krakow II0
KSZO 19291
▾3.00
3.65
2.15
2
2.15
O2.5
1.59
Igen
▴1.52
O2.5
1.59
3.5
O2.5
1.593.5
Wisla Krakow II vs Cracovia Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 16:30. Odds: hazai 2.17, döntetlen 3.95, vendég 2.90. Best Tip: hazai győzelem, odds 2.17, megbízhatóság 7.1/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Wisla Krakow II3
Cracovia II1
▴2.17
▴3.95
▾2.90
1
▴2.17
U3.5
▴1.80
Nem
▴2.92
1
▴2.17
7.1
✓ 1
▴2.177.1
Wisla Krakow II vs Swidniczanka Swidnik, III Liga - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.47, döntetlen 4.85, vendég 6.50. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.47, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Wisla Krakow II1
Swidniczanka S0
▾1.47
▴4.85
6.50
1
▾1.47
O2.5
▾1.45
Nem
▾2.28
1
▾1.47
7.3
✓ 1
▾1.477.3

Szezonstatisztikák

III Liga - Group 4 Lengyelország · Szezon 2026
15Mérkőzések Győzelmi arány 40%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések8715
Győzelmek426
Döntetlenek134
Vereségek325
Lőtt gólok12820
Kapott gólok101020
Lőtt gólok átlaga1.51.11.3
Kapott gólok átlaga1.31.41.3
Kapott gól nélküli mérkőzések112
Gól nélküli mérkőzések235
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai4-2
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai0-2
Vendég3-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai4
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek2
Tizenegyesek
3/ 3
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
1–3
0-15
4–3
16-30
1–1
31-45
2–1
46-60
3–4
61-75
4–4
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.567%
10 Mérkőzések
Több mint 1.540%
6 Mérkőzések
Több mint 2.520%
3 Mérkőzések
Több mint 3.57%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Lengyelország - III Liga - Group 4
# Csapat M G P
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

Wisła Kraków II – tippek és fogadási előrejelzések

Wisła Kraków II tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Wisła Kraków II-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 32 Wisła Kraków II-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 59.4%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális III Liga - Group 4 idényben Wisła Kraków II mérlege 15 mérkőzés után 6 győzelem, 4 döntetlen és 5 vereség; 20 lőtt gól (meccsenként 1.3), 20 kapott gól és 2 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Wisła Kraków II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Wisła Kraków II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.