Busko-Zdroj Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
5
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LLLLW
Legutóbbi forma
1.40
Gólok / mérkőzés
Busko-Zdroj utóbbi 12 mérkőzésének 92%-án 2,5 gólnál több esett
Busko-Zdroj elveszítette az utóbbi 4 mérkőzést
Busko-Zdroj idegenben nyeretlen az utóbbi 7 mérkőzésen
Következő mérkőzés
III Liga - Group 4 · nov. 8., V · 12:00
Busko-Zdroj
VS
Jaroslaw
Best Tip
Odds
Megbízhatóság
8.0/10
Tipp feloldása
Legutóbbi meccsek
Busko-Zdroj vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, kezdés 12:30. Odds: hazai 6.40, döntetlen 4.70, vendég 1.40. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.40, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–3, a tipp bejött.
Busko-Zdroj0
Chelmianka Chelm3Czarni Polaniec vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.48, döntetlen 4.65, vendég 5.70. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.48, megbízhatóság 5.3/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Czarni Polaniec2
Busko-Zdroj1Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.77, döntetlen 3.55, vendég 2.35. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.52, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 2–4, a tipp bejött.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4KSZO 1929 vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.35, döntetlen 5.50, vendég 8.80. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.35, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 5–0, a tipp bejött.
KSZO 19295
Busko-Zdroj0Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 14:30. Odds: hazai 3.80, döntetlen 4.05, vendég 1.90. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.56, megbízhatóság 1.3/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
Vége
▾6.40
▾4.70
▴1.40
2
O2.5
Nem
2
8.0
✓ 2
Vége
▾1.48
▴4.65
▴5.70
1
O2.5
Igen
O2.5
5.3
✓ O2.5
Vége
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
Igen
BTTS
6.2
✓ BTTS
Vége
▾1.35
▴5.50
▴8.80
1
O2.5
Igen
1
8.0
✓ 1
Vége
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
O2.5
Igen
O2.5
1.3
✓ O2.5
Szezonstatisztikák
III Liga - Group 4
15Mérkőzések
Győzelmi arány 27%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 7 | 8 | 15 |
| Győzelmek | 3 | 1 | 4 |
| Döntetlenek | 1 | 1 | 2 |
| Vereségek | 3 | 6 | 9 |
| Lőtt gólok | 11 | 9 | 20 |
| Kapott gólok | 14 | 21 | 35 |
| Lőtt gólok átlaga | 1.6 | 1.1 | 1.3 |
| Kapott gólok átlaga | 2.0 | 2.6 | 2.3 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 1 | 0 | 1 |
| Gól nélküli mérkőzések | 1 | 1 | 2 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-0
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-4
Vendég5-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég5
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek2
Tizenegyesek
0/ 1
0% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.587%
13 Mérkőzések
Több mint 1.533%
5 Mérkőzések
Több mint 2.513%
2 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Az aktuális III Liga - Group 4 idényben Busko-Zdroj mérlege 15 mérkőzés után 4 győzelem, 2 döntetlen és 9 vereség; 20 lőtt gól (meccsenként 1.3), 35 kapott gól és 1 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Busko-Zdroj-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Busko-Zdroj csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.