Hetman Zamosc Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
4
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
WWWWD
Legutóbbi forma
1.87
Gólok / mérkőzés
Hetman Zamosc veretlen az utóbbi 6 mérkőzésen
Hetman Zamosc gólt szerzett az utóbbi 9 mérkőzésen
Hetman Zamosc hazai pályán veretlen az utóbbi 5 mérkőzésen
Következő mérkőzés
III Liga - Group 4 · nov. 8., V · 12:00
Hetman Zamosc
VS
Wisloka Debica
Best Tip
Odds
Megbízhatóság
5.6/10
Tipp feloldása
Legutóbbi meccsek
Sokol Kolb. vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.75, döntetlen 3.50, vendég 2.63. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.47, megbízhatóság 3.4/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Sokol Kolb.0
Hetman Zamosc2Hetman Zamosc vs Jaroslaw, III Liga - Group 4, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.15, döntetlen 3.55, vendég 2.92. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.40, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Hetman Zamosc1
Jaroslaw0Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.77, döntetlen 3.55, vendég 2.35. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.52, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 2–4, a tipp bejött.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4Hetman Zamosc vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.20, döntetlen 3.60, vendég 2.85. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.48, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Hetman Zamosc1
Czarni Polaniec0Hetman Zamosc vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, kezdés 14:00. Odds: hazai 3.25, döntetlen 3.70, vendég 2.00. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.30, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Hetman Zamosc2
Chelmianka Chelm2
Vége
2.75
3.50
2.63
2
O2.5
Igen
X2
3.4
✓ X2
Vége
2.15
3.55
2.92
1
O2.5
Igen
BTTS
8.0
BTTS
Vége
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
Igen
BTTS
6.2
✓ BTTS
Vége
2.20
3.60
2.85
1
O2.5
Igen
BTTS
6.2
BTTS
Vége
3.25
3.70
2.00
2
O2.5
Igen
X2
8.0
✓ X2
Szezonstatisztikák
III Liga - Group 4
15Mérkőzések
Győzelmi arány 47%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 8 | 7 | 15 |
| Győzelmek | 4 | 3 | 7 |
| Döntetlenek | 3 | 2 | 5 |
| Vereségek | 1 | 2 | 3 |
| Lőtt gólok | 13 | 15 | 28 |
| Kapott gólok | 8 | 14 | 22 |
| Lőtt gólok átlaga | 1.6 | 2.1 | 1.9 |
| Kapott gólok átlaga | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 3 | 1 | 4 |
| Gól nélküli mérkőzések | 1 | 0 | 1 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-0
Vendég2-4
Legnagyobb vereség
Hazai0-1
Vendég4-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek2
Tizenegyesek
1/ 2
50.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.593%
14 Mérkőzések
Több mint 1.567%
10 Mérkőzések
Több mint 2.520%
3 Mérkőzések
Több mint 3.57%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Az aktuális III Liga - Group 4 idényben Hetman Zamosc mérlege 15 mérkőzés után 7 győzelem, 5 döntetlen és 3 vereség; 28 lőtt gól (meccsenként 1.9), 22 kapott gól és 4 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Hetman Zamosc-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Hetman Zamosc csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.