Wieczysta II Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
5
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LDWDW
Legutóbbi forma
1
Gólok / mérkőzés
KS Wieczysta Krakow II nem kapott piros lapot az utóbbi 16 mérkőzésen
Következő mérkőzés
III Liga - Group 4 · nov. 7., Szo · 14:00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Odds
Megbízhatóság
7.4/10
Tipp feloldása
Legutóbbi meccsek
KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.90, döntetlen 3.60, vendég 2.23. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.59, megbízhatóság 4.1/10. Végeredmény 1–2, a tipp nem jött be.
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.47, döntetlen 3.55, vendég 2.56. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.44, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Naprzod2
Wieczysta II2KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.60, döntetlen 4.50, vendég 5.65. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.60, megbízhatóság 1.2/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.50, döntetlen 3.55, vendég 2.76. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.55, megbízhatóság 1.3/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Lubaczow1
Wieczysta II1KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 3.05, döntetlen 3.60, vendég 2.12. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 6.7/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Wieczysta II1
Wislanie0
Vége
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
O2.5
Igen
1X
4.1
1X
Vége
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
U3.5
Nem
1X
8.0
✓ 1X
Vége
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Igen
1
1.2
✓ 1
Vége
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
U3.5
Igen
X2
1.3
✓ X2
Vége
▴3.05
3.60
▾2.12
2
U3.5
Nem
X2
6.7
X2
Szezonstatisztikák
III Liga - Group 4
15Mérkőzések
Győzelmi arány 27%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 7 | 8 | 15 |
| Győzelmek | 2 | 2 | 4 |
| Döntetlenek | 2 | 2 | 4 |
| Vereségek | 3 | 4 | 7 |
| Lőtt gólok | 5 | 10 | 15 |
| Kapott gólok | 8 | 11 | 19 |
| Lőtt gólok átlaga | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Kapott gólok átlaga | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 3 | 1 | 4 |
| Gól nélküli mérkőzések | 2 | 2 | 4 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai1-0
Vendég0-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai1
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek3
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.573%
11 Mérkőzések
Több mint 1.520%
3 Mérkőzések
Több mint 2.57%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Az aktuális III Liga - Group 4 idényben KS Wieczysta Krakow II mérlege 15 mérkőzés után 4 győzelem, 4 döntetlen és 7 vereség; 15 lőtt gól (meccsenként 1.0), 19 kapott gól és 4 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt KS Wieczysta Krakow II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
KS Wieczysta Krakow II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.