Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Caspe

Caspe Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€75.00Th. Ø 24.0 Tercera División RFEF - Group 17
16
Perlawanan diramal
75.0%
Kadar kebolehramalan
DLDWWD
Prestasi terkini
1.47
Gol / perlawanan
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Cuarte vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 11:00. Odds: 1.98 tuan rumah, 3.05 seri, 3.95 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.45, keyakinan 4.8/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Cuarte2
Caspe2
▾1.98
▴3.05
▴3.95
1X
▾1.19
O1.5
▾1.45
Tidak
▾1.65
O1.5
▾1.45
4.8
✓ O1.5
▾1.454.8
Cuarte vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 11:00. Odds: 2.32 tuan rumah, 2.77 seri, 3.70 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.45, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan meleset.
Tamat
Cuarte2
Caspe1
▴2.32
▾2.77
▾3.70
1
▴2.32
U2.5
▴1.45
Tidak
▴1.70
U2.5
▴1.45
5.0
U2.5
▴1.455.0
Caspe vs Cuarte, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 17:00. Odds: 3.40 tuan rumah, 2.52 seri, 2.60 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.39, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Caspe1
Cuarte1
▴3.40
▾2.52
▴2.60
2
▴2.60
U2.5
▾1.39
Tidak
1.67
U2.5
▾1.39
5.0
✓ U2.5
▾1.395.0
Utrillas vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 16:30. Odds: 3.40 tuan rumah, 3.55 seri, 2.15 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.39, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Utrillas1
Caspe 2
▴3.40
▾3.55
▾2.15
X2
▾1.32
O1.5
▴1.39
Ya
▴1.90
O1.5
▾1.39
5.0
✓ O1.5
▾1.395.0
Caspe vs Almudevar, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 16:30. Odds: 1.82 tuan rumah, 2.90 seri, 5.10 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.47, keyakinan 7.4/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Caspe2
Almudevar0
▴1.82
▾2.90
▴5.10
1X
▾1.15
U2.5
▾1.47
Ya
▾2.22
U2.5
▾1.47
7.4
✓ U2.5
▾1.477.4
Caspe vs Calamocha, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 16:30. Odds: 3.50 tuan rumah, 2.92 seri, 2.35 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.39, keyakinan 6.0/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan tepat.
Tamat
Caspe0
Calamocha0
3.50
▴2.92
2.35
1X
1.62
U2.5
▴1.39
Tidak
▾1.55
U2.5
▴1.39
6.0
✓ U2.5
▴1.396.0
Huesca B vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 10:30. Odds: 2.50 tuan rumah, 2.77 seri, 3.05 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.45, keyakinan 5.2/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan meleset.
Tamat
Huesca B4
Caspe1
▴2.50
▾2.77
▾3.05
X2
1.50
U2.5
1.45
Tidak
▴1.67
U2.5
▾1.45
5.2
U2.5
▾1.455.2
Caspe vs Cuarte, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 15:30. Odds: 3.25 tuan rumah, 2.65 seri, 2.70 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.35, keyakinan 6.5/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Caspe1
Cuarte1
3.25
▾2.65
2.70
X
▾2.65
U2.5
▾1.35
Tidak
▾1.55
U2.5
▾1.35
6.5
✓ U2.5
▾1.356.5
UD Casetas vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, sepak mula 11:00. Odds: 2.92 tuan rumah, 3.05 seri, 2.50 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.25, keyakinan 2.0/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
UD Casetas0
Caspe2
▴2.92
▾3.05
▴2.50
X
▴3.20
U2.5
▴1.47
Tidak
▾1.60
X2
▾1.25
2.0
✓ X2
▾1.252.0

Statistik musim

Tercera División RFEF - Group 17 Sepanyol · Musim 2026
9Perlawanan Kadar kemenangan 33%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan549
Menang303
Seri235
Kalah011
Gol dijaringkan11415
Gol dibolosi6511
Purata gol dijaringkan2.21.01.7
Purata gol dibolosi1.21.31.2
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol022
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-0
Pelawat-
Kekalahan terbesar
Tuan rumah-
Pelawat1-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah2
Pelawat2
Rentetan
Menang1
Kalah1
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–1
0-15
3–0
16-30
3–1
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
4–4
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.578%
7 Perlawanan
Lebih 1.567%
6 Perlawanan
Lebih 2.522%
2 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Sepanyol - Tercera División RFEF - Group 17
# Pasukan P G M
1 Real Zaragoza II 9 21-8 20
2 Brea 9 13-4 18
3 Ejea 9 15-10 17
4 La Almunia 9 14-10 16
5 Cuarte 9 19-12 15
6 Caspe 9 15-11 14
7 Huesca II 9 9-6 14
8 Binéfar 9 18-17 12
9 Épila 9 12-11 12
10 Fraga 9 8-8 12
11 Atlético Monzón 9 13-17 12
12 Almudévar 9 9-10 11
13 CD Sietamo 9 12-13 10
14 Illueca 9 9-12 10
15 Andorra CF 9 9-15 9
16 CDJ Tamarite 9 14-21 9
17 Robres 9 9-19 4
18 Belchite 97 9 5-20 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 17 (Play Offs) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Caspe

Mencari ramalan Caspe? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Caspe daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 16 perlawanan melibatkan Caspe dengan ketepatan Best Tip sebanyak 75.0%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Tercera División RFEF - Group 17 semasa, Caspe mencatatkan 3 kemenangan, 5 seri dan 1 kekalahan dalam 9 perlawanan, menjaringkan 15 gol (1.7 setiap perlawanan) dan dibolosi 11 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Caspe kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €75.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Caspe yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Caspe hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.