Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Sardarapat

Sardarapat Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€2.86m Ø 22.1 Premier League
5
Perlawanan Diramal
–
Kadar Kebolehramalan
WLDDLL
Prestasi Terkini
1.67
Gol / Perlawanan
Sardarapat dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 10 perlawanan terakhir
Sardarapat mencatat lebih 1.5 gol dalam 10 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Sardarapat tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Gandzasar vs Sardarapat, Premier League, sepak mula 16:00. Odds: 3.05 tuan rumah, 3.45 seri, 2.12 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.32, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Gandzasar 1
Sardarapat2
▴3.05
▾3.45
▾2.12
2
▾2.12
O2.5
▴1.72
Tidak
▾2.15
X2
▾1.32
8.5
✓ X2
▾1.328.5
Sardarapat vs FC Noah, Premier League, sepak mula 13:00. Odds: 10.50 tuan rumah, 6.60 seri, 1.26 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang, odds 1.26, keyakinan 10/10. Keputusan akhir 1–5, ramalan tepat.
Tamat
Sardarapat1
FC NoahNoah5
▴10.50
▴6.60
▾1.26
2
▾1.26
O2.5
▾1.46
Ya
▴2.00
2
▾1.26
10
✓ 2
▾1.2610
BKMA vs Sardarapat, Premier League, sepak mula 16:00. Odds: 2.60 tuan rumah, 3.35 seri, 2.45 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.42, keyakinan 4.8/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
BKMA 21
Sardarapat1
▾2.60
3.35
▾2.45
2
▾2.45
U3.5
▴1.37
Ya
▾1.61
X2
▴1.42
4.8
✓ X2
▴1.424.8
Sardarapat vs Alashkert, Premier League, sepak mula 13:00. Odds: 6.90 tuan rumah, 4.55 seri, 1.40 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang, odds 1.40, keyakinan 10/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Sardarapat1
Alashkert1
▴6.90
▴4.55
▾1.40
2
▾1.40
O2.5
▾1.68
Ya
1.95
2
▾1.40
10
2
▾1.4010
Sardarapat vs Pyunik Yerevan, Premier League, sepak mula 13:00. Odds: 5.90 tuan rumah, 4.20 seri, 1.47 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.34, keyakinan 4.6/10. Keputusan akhir 2–4, ramalan meleset.
Tamat
Sardarapat2
Pyunik Yerevan4
▾5.90
▾4.20
▴1.47
2
▴1.47
U3.5
▾1.34
Ya
▴1.97
U3.5
▾1.34
4.6
U3.5
▾1.344.6
Shirak vs Sardarapat, Premier League, sepak mula 16:00. Odds: 2.37 tuan rumah, 3.20 seri, 2.82 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.32, keyakinan 2.5/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Shirak 2
Sardarapat0
▾2.37
▾3.20
▴2.82
X
▾3.20
U3.5
▾1.32
Ya
▴1.71
U3.5
▾1.32
2.5
✓ U3.5
▾1.322.5

Sardarapat Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
5.3
Penguasaan bola
42%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
5.1
DisiplinKad setiap perlawanan
1.6
Kadar Kemenangan
30%

Statistik Musim

Premier League Armenia · Musim 2026
9Perlawanan Kadar Kemenangan 33%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan459
Menang123
Seri123
Kalah213
Gol Dijaringkan7815
Gol Dibolosi11617
Purata Gol Dijaringkan1.81.61.7
Purata Gol Dibolosi2.81.21.9
Tanpa Bolos000
Tidak Menjaringkan Gol011
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah3-1
Pelawat1-4
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah1-5
Pelawat2-0
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat4
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah5
Pelawat2
Rentetan
Menang2
Kalah2
Sepakan Penalti
2/ 2
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
0–2
0-15
4–2
16-30
3–2
31-45
2–2
46-60
3–1
61-75
5–6
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0-151
16-304
31-451
46-601
61-753
76-904
14Kuning
1Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.589%
8 Perlawanan
Lebih 1.544%
4 Perlawanan
Lebih 2.522%
2 Perlawanan
Lebih 3.511%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Armenia - Premier League
# Pasukan P G M
1 FC Noah 9 26-6 27
2 Pyunik Yerevan 9 23-8 21
3 Ararat-Armenia 9 18-9 20
4 Alashkert 10 24-8 19
5 FC Urartu 10 19-14 15
6 Sardarapat 10 17-18 15
7 Shirak 10 12-13 11
8 Ararat 10 9-16 11
9 BKMA 9 8-15 8
10 Van 10 8-26 7
11 Syunik 10 6-22 5
12 Gandzasar 10 9-24 3
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - First League

Dalam musim Premier League semasa, Sardarapat mencatatkan 3 kemenangan, 3 seri dan 3 kekalahan dalam 9 perlawanan, menjaringkan 15 gol (1.7 setiap perlawanan) dan dibolosi 17 gol, dengan 0 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Sardarapat kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €2.86m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Sardarapat yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Sardarapat hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.