Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Sardarapat

Sardarapat Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€2.86m Ø 22.1 Premier League
5
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLDDLL
Πρόσφατη φόρμα
1.67
Γκολ / Αγώνα
Sardarapat δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 10 αγώνες
Sardarapat είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 10 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Sardarapat δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Gandzasar vs Sardarapat, Premier League, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 3.05 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 2.12 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gandzasar 1
Sardarapat2
▴3.05
▾3.45
▾2.12
2
▾2.12
O2.5
▴1.72
NG
▾2.15
X2
▾1.32
8.5
✓ X2
▾1.328.5
Sardarapat vs FC Noah, Premier League, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 10.50 γηπεδούχος, 6.60 ισοπαλία, 1.26 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 10/10. Τελικό σκορ 1–5, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Sardarapat1
FC NoahNoah5
▴10.50
▴6.60
▾1.26
2
▾1.26
O2.5
▾1.46
GG
▴2.00
2
▾1.26
10
✓ 2
▾1.2610
BKMA vs Sardarapat, Premier League, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 2.60 γηπεδούχος, 3.35 ισοπαλία, 2.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
BKMA 21
Sardarapat1
▾2.60
3.35
▾2.45
2
▾2.45
U3.5
▴1.37
GG
▾1.61
X2
▴1.42
4.8
✓ X2
▴1.424.8
Sardarapat vs Alashkert, Premier League, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 6.90 γηπεδούχος, 4.55 ισοπαλία, 1.40 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 10/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Sardarapat1
Alashkert1
▴6.90
▴4.55
▾1.40
2
▾1.40
O2.5
▾1.68
GG
1.95
2
▾1.40
10
2
▾1.4010
Sardarapat vs Pyunik Yerevan, Premier League, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 5.90 γηπεδούχος, 4.20 ισοπαλία, 1.47 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 2–4, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Sardarapat2
Pyunik Yerevan4
▾5.90
▾4.20
▴1.47
2
▴1.47
U3.5
▾1.34
GG
▴1.97
U3.5
▾1.34
4.6
U3.5
▾1.344.6
Shirak vs Sardarapat, Premier League, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 2.37 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 2.82 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 2.5/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Shirak 2
Sardarapat0
▾2.37
▾3.20
▴2.82
X
▾3.20
U3.5
▾1.32
GG
▴1.71
U3.5
▾1.32
2.5
✓ U3.5
▾1.322.5

Sardarapat Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
5.3
Κατοχή μπάλας
42%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
5.1
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
1.6
Ποσοστό νικών
30%

Στατιστικά σεζόν

Premier League Αρμενία · Σεζόν 2026
9Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες459
Νίκες123
Ισοπαλίες123
Ήττες213
Γκολ υπέρ7815
Γκολ κατά11617
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.81.61.7
Μ.Ο. γκολ κατά2.81.21.9
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ000
Αγώνες χωρίς γκολ011
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας1-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-5
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες2
Ήττες2
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–2
0-15
4–2
16-30
3–2
31-45
2–2
46-60
3–1
61-75
5–6
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-151
16-304
31-451
46-601
61-753
76-904
14Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.589%
8 Αγώνες
Over 1.544%
4 Αγώνες
Over 2.522%
2 Αγώνες
Over 3.511%
1 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Αρμενία - Premier League
# Ομάδα Α Γ Β
1 FC Noah 9 26-6 27
2 Pyunik Yerevan 9 23-8 21
3 Ararat-Armenia 9 18-9 20
4 Alashkert 10 24-8 19
5 FC Urartu 10 19-14 15
6 Sardarapat 10 17-18 15
7 Shirak 10 12-13 11
8 Ararat 10 9-16 11
9 BKMA 9 8-15 8
10 Van 10 8-26 7
11 Syunik 10 6-22 5
12 Gandzasar 10 9-24 3
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - First League

Στη φετινή σεζόν του Premier League, η Sardarapat κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 9 αγώνες, σκοράροντας 15 γκολ (1.7 ανά αγώνα) και δεχόμενη 17, με 0 κλειστά τέρματα.

Η Sardarapat έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €2.86m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Sardarapat παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Sardarapat είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.