Langkau ke kandungan

Ramalan Crown Legacy vs Carolina Core - 13 Sep 2026

13 Sep00:00
2:2
Tamat
11.45 X4.70 25.60

Tip

Keyakinan
Tip Terbaik
Lebih 2.5 1.36
Sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan
8.0/10
Tip 1x2
25.60
1.5/10
Jumlah Gol
Lebih 2.51.36
8.0/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.51
5.5/10
Tip Bet Builder
X2 & Lebih 2.53.33
1.0/10
Skor Tepat
Crown Legacy12Carolina Core

Statistik: ramalan vs sebenar

AI
Crown Legacy
Carolina Core
xGCrown Legacy: 1.34Carolina Core: 1.1
Penguasaan BolaCrown Legacy: 55%Carolina Core: 45%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 13Carolina Core: 11
Percubaan TepatCrown Legacy: 6Carolina Core: 5
Percubaan TersasarCrown Legacy: 4Carolina Core: 4
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 5Carolina Core: 4
Kad KuningCrown Legacy: 2Carolina Core: 3
xGCrown Legacy: 2.1Carolina Core: 1.98
Penguasaan BolaCrown Legacy: 60%Carolina Core: 40%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 25Carolina Core: 7
Percubaan TepatCrown Legacy: 6Carolina Core: 4
Percubaan TersasarCrown Legacy: 13Carolina Core: 1
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 12Carolina Core: 2
Kad KuningCrown Legacy: 1Carolina Core: 3
xGCrown Legacy: 2.11.34Carolina Core: 1.981.1
Penguasaan BolaCrown Legacy: 60%55%Carolina Core: 40%45%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 2513Carolina Core: 711
Percubaan TepatCrown Legacy: 66Carolina Core: 45
Percubaan TersasarCrown Legacy: 134Carolina Core: 14
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 125Carolina Core: 24
Kad KuningCrown Legacy: 12Carolina Core: 33

Statistik

Purata / Perlawanan
Crown Legacy
Carolina Core
xGCrown Legacy: 1.24Carolina Core: 1.63
Jumlah GolCrown Legacy: 3.6Carolina Core: 4
Gol DijaringkanCrown Legacy: 2.2Carolina Core: 1.8
Gol DibolosiCrown Legacy: 1.4Carolina Core: 2.2
Penguasaan BolaCrown Legacy: 50%Carolina Core: 52%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 11.8Carolina Core: 14.7
Percubaan TepatCrown Legacy: 4.8Carolina Core: 5.4
Percubaan TersasarCrown Legacy: 4Carolina Core: 5.9
KesalahanCrown Legacy: 10.1Carolina Core: 13.6
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 5.3Carolina Core: 5.6
OffsideCrown Legacy: 2Carolina Core: 2.9
Kad KuningCrown Legacy: 2.1Carolina Core: 2
Jumlah HantaranCrown Legacy: 416Carolina Core: 411

Prestasi

Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Crown Legacy
Carolina Core
KemenanganCrown Legacy: 6Carolina Core: 3
Lebih 1.5 GolCrown Legacy: 10Carolina Core: 9
Lebih 2.5 GolCrown Legacy: 8Carolina Core: 7
Lebih 3.5 GolCrown Legacy: 6Carolina Core: 7
Kedua-dua Pasukan Jaring GolCrown Legacy: 5Carolina Core: 7
Kemenangan MengejutCrown Legacy: 0Carolina Core: 0
Kekalahan MengejutCrown Legacy: 0Carolina Core: 0

H2H

Semua pertemuan 8
Crown Legacy
Carolina Core
1Kemenangan
3Seri
4Kemenangan
Pertemuan terkini 8
3.0Gol setiap perlawanan
75%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
63%Lebih 2.5 Gol
14 Jun2026Carolina CoreCrown Legacy20
25 Apr2026Carolina CoreCrown Legacy22
05 Sep2025Crown LegacyCarolina Core34
10 Jul2025Crown LegacyCarolina Core00
27 Apr2025Carolina CoreCrown Legacy12
15 Sep2024Carolina CoreCrown Legacy21
14 Jul2024Carolina CoreCrown Legacy21
17 Mac2024Crown LegacyCarolina Core11

Perlawanan Terkini

Kedudukan

USA - MLS Next Pro
# Pasukan P G M
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)