Ramalan Crown Legacy vs Carolina Core - 13 Sep 2026
Tip
Keyakinan
Tip Terbaik
Lebih 2.5
1.36
Sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan
8.0/10
Tip 1x2
25.60
1.5/10
Jumlah Gol
Lebih 2.51.36
8.0/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.51
5.5/10
Tip Bet Builder
X2 & Lebih 2.53.33
1.0/10
Skor Tepat
Statistik: ramalan vs sebenar
AICarolina Core
xGCrown Legacy: 1.34Carolina Core: 1.1
Penguasaan BolaCrown Legacy: 55%Carolina Core: 45%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 13Carolina Core: 11
Percubaan TepatCrown Legacy: 6Carolina Core: 5
Percubaan TersasarCrown Legacy: 4Carolina Core: 4
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 5Carolina Core: 4
Kad KuningCrown Legacy: 2Carolina Core: 3
xGCrown Legacy: 2.1Carolina Core: 1.98
Penguasaan BolaCrown Legacy: 60%Carolina Core: 40%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 25Carolina Core: 7
Percubaan TepatCrown Legacy: 6Carolina Core: 4
Percubaan TersasarCrown Legacy: 13Carolina Core: 1
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 12Carolina Core: 2
Kad KuningCrown Legacy: 1Carolina Core: 3
xGCrown Legacy: 2.11.34Carolina Core: 1.981.1
Penguasaan BolaCrown Legacy: 60%55%Carolina Core: 40%45%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 2513Carolina Core: 711
Percubaan TepatCrown Legacy: 66Carolina Core: 45
Percubaan TersasarCrown Legacy: 134Carolina Core: 14
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 125Carolina Core: 24
Kad KuningCrown Legacy: 12Carolina Core: 33
Statistik
Purata / Perlawanan
Carolina Core
xGCrown Legacy: 1.24Carolina Core: 1.63
Jumlah GolCrown Legacy: 3.6Carolina Core: 4
Gol DijaringkanCrown Legacy: 2.2Carolina Core: 1.8
Gol DibolosiCrown Legacy: 1.4Carolina Core: 2.2
Penguasaan BolaCrown Legacy: 50%Carolina Core: 52%
Jumlah PercubaanCrown Legacy: 11.8Carolina Core: 14.7
Percubaan TepatCrown Legacy: 4.8Carolina Core: 5.4
Percubaan TersasarCrown Legacy: 4Carolina Core: 5.9
KesalahanCrown Legacy: 10.1Carolina Core: 13.6
Sepakan PenjuruCrown Legacy: 5.3Carolina Core: 5.6
OffsideCrown Legacy: 2Carolina Core: 2.9
Kad KuningCrown Legacy: 2.1Carolina Core: 2
Jumlah HantaranCrown Legacy: 416Carolina Core: 411
Prestasi
Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Carolina Core
KemenanganCrown Legacy: 6Carolina Core: 3
Lebih 1.5 GolCrown Legacy: 10Carolina Core: 9
Lebih 2.5 GolCrown Legacy: 8Carolina Core: 7
Lebih 3.5 GolCrown Legacy: 6Carolina Core: 7
Kedua-dua Pasukan Jaring GolCrown Legacy: 5Carolina Core: 7
Kemenangan MengejutCrown Legacy: 0Carolina Core: 0
Kekalahan MengejutCrown Legacy: 0Carolina Core: 0
H2H
Semua pertemuan 8
1Kemenangan
3Seri
4Kemenangan
Pertemuan terkini 8
3.0Gol setiap perlawanan
75%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
63%Lebih 2.5 Gol
14 Jun2026
Carolina Core
Crown Legacy20
25 Apr2026
Carolina Core
Crown Legacy22
05 Sep2025
Crown Legacy
Carolina Core34
10 Jul2025
Crown Legacy
Carolina Core00
27 Apr2025
Carolina Core
Crown Legacy12
15 Sep2024
Carolina Core
Crown Legacy21
14 Jul2024
Carolina Core
Crown Legacy21
17 Mac2024
Crown Legacy
Carolina Core11
Perlawanan Terkini
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Kedudukan
| # | Pasukan | P | G | M |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 67-39 | 58 |
| 2 |
|
28 | 56-39 | 56 |
| 3 |
|
28 | 62-46 | 48 |
| 4 |
|
28 | 49-43 | 48 |
| 5 |
|
28 | 47-42 | 48 |
| 6 |
|
28 | 50-44 | 47 |
| 7 |
|
28 | 59-52 | 46 |
| 8 |
|
28 | 58-48 | 46 |
| 9 |
|
28 | 49-47 | 44 |
| 10 |
|
28 | 55-56 | 44 |
| 11 |
|
28 | 37-40 | 43 |
| 12 |
|
28 | 48-56 | 39 |
| 13 |
|
28 | 50-48 | 39 |
| 14 |
|
28 | 40-53 | 31 |
| 15 |
|
28 | 32-62 | 20 |
| 16 |
|
28 | 30-74 | 15 |
| 17 |
|
28 | 54-21 | 65 |
| 18 |
|
28 | 37-29 | 57 |
| 19 |
|
28 | 58-36 | 53 |
| 20 |
|
28 | 53-33 | 52 |
| 21 |
|
28 | 43-39 | 45 |
| 22 |
|
28 | 50-48 | 45 |
| 23 |
|
28 | 42-40 | 44 |
| 24 |
|
28 | 51-36 | 42 |
| 25 |
|
28 | 40-44 | 41 |
| 26 |
|
28 | 42-41 | 40 |
| 27 |
|
28 | 38-55 | 33 |
| 28 |
|
28 | 39-62 | 27 |
| 29 |
|
28 | 36-75 | 23 |
| 30 |
|
28 | 28-52 | 21 |
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - MLS Next Pro (Play-in)