Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Ventura County

Ventura County Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€600.00Th. Ø 23.7 MLS Next Pro
31
Perlawanan Diramal
61.3%
Kadar Kebolehramalan
LWWDWD
Prestasi Terkini
2.47
Gol / Perlawanan
Ventura County menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
Ventura County tidak tewas dalam 9 perlawanan terakhir
Ventura County tidak tewas di tempat sendiri dalam 9 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Ventura County tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Real Monarchs vs Ventura County, MLS Next Pro, sepak mula 22:00. Odds: 2.75 tuan rumah, 3.75 seri, 2.15 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.39, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan meleset.
Tamat
Real Monarchs2
Ventura County1
▴2.75
▴3.75
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.41
Tidak
▴2.90
X2
▾1.39
8.5
X2
▾1.398.5
Ventura County vs Tacoma Defiance, MLS Next Pro, sepak mula 03:00. Odds: 2.12 tuan rumah, 3.70 seri, 3.05 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.33, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan tepat.
Tamat
Ventura County3
Tacoma Defiance0
▾2.12
▴3.70
▴3.05
1
▾2.12
O2.5
▾1.38
Ya
▾1.35
1X
▾1.33
8.5
✓ 1X
▾1.338.5
The Town vs Ventura County, MLS Next Pro, sepak mula 21:00. Odds: 2.10 tuan rumah, 3.70 seri, 3.70 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.50, keyakinan 4.0/10. Keputusan akhir 1–3, ramalan tepat.
Tamat
The Town1
Ventura County3
▴2.10
▾3.70
▾3.70
1X
▴1.35
O2.5
▾1.50
Tidak
▴2.72
O2.5
▾1.50
4.0
✓ O2.5
▾1.504.0
Los Angeles FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, sepak mula 03:00. Odds: 2.20 tuan rumah, 3.60 seri, 2.75 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.38, keyakinan 7.3/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Los Angeles FC IILos II1
Ventura County1
▴2.20
▾3.60
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
▾1.38
Ya
▾1.34
O2.5
▾1.38
7.3
O2.5
▾1.387.3
Colorado Rapids II vs Ventura County, MLS Next Pro, sepak mula 01:00. Odds: 2.38 tuan rumah, 3.55 seri, 2.80 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.51, keyakinan 6.2/10. Keputusan akhir 2–3, ramalan tepat.
Tamat
Colorado Rapids IIColorado 2
Ventura County3
▾2.38
3.55
▴2.80
X2
▴1.55
O2.5
▴1.51
Ya
▴1.47
O2.5
▴1.51
6.2
✓ O2.5
▴1.516.2
Ventura County vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, sepak mula 03:00. Odds: 2.65 tuan rumah, 3.55 seri, 2.32 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.50, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Ventura County2
Portland Timbers IIPortland 2
▾2.65
3.55
▴2.32
1
▾2.65
O2.5
▾1.43
Ya
▾1.39
1X
▾1.50
5.0
✓ 1X
▾1.505.0
Houston Dynamo FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, sepak mula 00:00. Odds: 1.95 tuan rumah, 3.60 seri, 3.55 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.49, keyakinan 6.4/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan meleset.
Tamat
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Ventura County2
▴1.95
▾3.60
▾3.55
2
▾3.55
O2.5
▴1.49
Ya
▾1.47
O2.5
▴1.49
6.4
O2.5
▴1.496.4
Ventura County vs North Texas, MLS Next Pro, sepak mula 03:00. Odds: 2.23 tuan rumah, 3.60 seri, 2.98 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.35, keyakinan 8.8/10. Keputusan akhir 6–1, ramalan tepat.
Tamat
Ventura County6
North Texas1
▴2.23
▾3.60
▾2.98
1
▴2.23
U3.5
▾1.61
Tidak
▴2.60
1X
▴1.35
8.8
✓ 1X
▴1.358.8

Ventura County Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
Expected GoalsxG setiap perlawanan
1.75
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
6
Penguasaan bola
48%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
5.9
DisiplinKad setiap perlawanan
1.7
Kadar Kemenangan
70%

Statistik Musim

MLS Next Pro USA · Musim 2026
27Perlawanan Kadar Kemenangan 67%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan141327
Menang9918
Seri000
Kalah549
Gol Dijaringkan352661
Gol Dibolosi191837
Purata Gol Dijaringkan2.52.02.3
Purata Gol Dibolosi1.41.41.4
Tanpa Bolos448
Tidak Menjaringkan Gol011
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah6-1
Pelawat1-3
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah1-3
Pelawat3-2
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah6
Pelawat4
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah3
Pelawat3
Rentetan
Menang4
Kalah3
Sepakan Penalti
12/ 17
70.59% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
4–3
0-15
8–4
16-30
9–7
31-45
15–7
46-60
10–9
61-75
12–3
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0-152
16-301
31-453
46-6011
61-759
76-9013
42Kuning
1Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.596%
26 Perlawanan
Lebih 1.574%
20 Perlawanan
Lebih 2.537%
10 Perlawanan
Lebih 3.511%
3 Perlawanan
Lebih 4.54%
1 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
Luis Müller Luis Müller 24 - 7.76
Jeorgio Kocevski Jeorgio Kocevski 23 MID 6.89
Dylan Vanney Dylan Vanney 18 - 6.83
Jason Bucknor Jason Bucknor 23 DEF 6.82
Jose Magana Jose Magana 18 DEF 6.81
M. Tsakiris M. Tsakiris 17 - 6.69
Gabriel Arnold Gabriel Arnold 18 MID 6.34
R. Dalgado R. Dalgado 19 DEF 6.27
M. Middleby M. Middleby 20 - 6.22
Gustavo Gonzalez Gustavo Gonzalez 18 - 6.17
V. Garcia V. Garcia 15 MID 6.15
Owen Pratt Owen Pratt 17 GK 6.13
E. Preston E. Preston 17 DEF 6.09
L. Saribekyan L. Saribekyan 20 FWD 6.02
E. Loomis E. Loomis 20 MID -
Christian Coreas Christian Coreas 18 FWD -
A. Bibout A. Bibout 21 FWD -
Sullivan Sullivan 23 FWD -
R. Ramos R. Ramos 18 FWD -
Sean Karani Sean Karani 25 FWD -
E. Wynder E. Wynder 22 MID -
Thomas Musto Thomas Musto 22 MID -
C. Rindov C. Rindov 24 DEF -
A. Essengue A. Essengue 22 DEF -
Harbor Miller Harbor Miller 18 DEF -
N. El-Jindaoui N. El-Jindaoui 29 FWD -
B. Scott B. Scott 26 GK -

Kedudukan

USA - MLS Next Pro
# Pasukan P G M
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Ramalan & Tips Pertaruhan Ventura County

Mencari ramalan Ventura County? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Ventura County dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 31 perlawanan melibatkan Ventura County dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 61.3%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim MLS Next Pro semasa, Ventura County mencatatkan 18 kemenangan, 0 seri dan 9 kekalahan dalam 27 perlawanan, menjaringkan 61 gol (2.3 setiap perlawanan) dan dibolosi 37 gol, dengan 8 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Dalam 10 perlawanan terakhir, Ventura County mencatatkan purata 48% penguasaan bola, 1.75 xG dan 5.9 sepakan penjuru setiap perlawanan, dengan kadar kemenangan 70%.

Ventura County kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €600.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Ventura County yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Ventura County hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.