Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Vancouver Whitecaps II

Vancouver Whitecaps II Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

37
Perlawanan Diramal
70.3%
Kadar Kebolehramalan
LLDWWL
Prestasi Terkini
1.60
Gol / Perlawanan
Vancouver Whitecaps II tanpa kemenangan di tempat lawan dalam 18 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Vancouver Whitecaps II tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Vancouver Whitecaps II vs The Town, MLS Next Pro, sepak mula 22:00. Odds: 3.70 tuan rumah, 4.05 seri, 1.78 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.39, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan meleset.
Tamat
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
The Town2
▾3.70
▴4.05
▴1.78
1
▾3.70
O2.5
▾1.39
Ya
▾1.41
O2.5
▾1.39
8.0
O2.5
▾1.398.0
Minnesota United II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, sepak mula 01:00. Odds: 1.53 tuan rumah, 4.40 seri, 5.10 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 2.27, keyakinan 2.6/10. Keputusan akhir 5–1, ramalan meleset.
Tamat
Minnesota United IIMinnesota 25
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.53
4.40
▴5.10
2
▴5.10
U3.5
▾1.78
Tidak
▾2.45
X2
▴2.27
2.6
X2
▴2.272.6
Portland Timbers II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, sepak mula 21:00. Odds: 1.57 tuan rumah, 4.35 seri, 4.90 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.34, keyakinan 6.1/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan meleset.
Tamat
Portland Timbers IIPortland 0
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
▴1.57
4.35
▾4.90
1
▴1.57
O2.5
▾1.34
Ya
▾1.45
O2.5
▾1.34
6.1
O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II vs Sporting KC II, MLS Next Pro, sepak mula 00:00. Odds: 2.15 tuan rumah, 3.75 seri, 2.75 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.34, keyakinan 6.1/10. Keputusan akhir 5–1, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver Whitecaps IIVancouver II5
Sporting KC IISporting II1
▴2.15
▴3.75
▾2.75
1
▴2.15
O2.5
▾1.34
Ya
▾1.32
O2.5
▾1.34
6.1
✓ O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, sepak mula 02:00. Odds: 3.65 tuan rumah, 3.90 seri, 1.88 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.41, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver Whitecaps IIVancouver II4
Los Angeles FC IILos II 1
▴3.65
▴3.90
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
▾1.41
Ya
▴1.43
O2.5
▾1.41
8.0
✓ O2.5
▾1.418.0
Austin II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, sepak mula 01:30. Odds: 1.37 tuan rumah, 4.80 seri, 6.30 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.37, keyakinan 5.2/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
Austin II4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▴1.37
▾4.80
▾6.30
1
▴1.37
O2.5
▴1.42
Ya
▴1.65
1
▴1.37
5.2
✓ 1
▴1.375.2
Tacoma Defiance vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, sepak mula 03:00. Odds: 1.87 tuan rumah, 3.85 seri, 3.80 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.26, keyakinan 4.2/10. Keputusan akhir 4–2, ramalan tepat.
Tamat
Tacoma Defiance4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II 2
▴1.87
▾3.85
3.80
1
▴1.87
U3.5
▾1.73
Ya
▴1.43
1X
1.26
4.2
✓ 1X
1.264.2
St. Louis City II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, sepak mula 00:00. Odds: 1.38 tuan rumah, 5.40 seri, 7.10 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.34, keyakinan 4.2/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
St. Louis City IISt. II1
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.38
▴5.40
▴7.10
1
▾1.38
O2.5
▾1.34
Tidak
▾2.17
O2.5
▾1.34
4.2
O2.5
▾1.344.2

Vancouver II Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
Expected GoalsxG setiap perlawanan
1.16
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
4.6
Penguasaan bola
50%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
4.3
DisiplinKad setiap perlawanan
1.6
Kadar Kemenangan
30%

Statistik Musim

MLS Next Pro USA · Musim 2026
27Perlawanan Kadar Kemenangan 37%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131427
Menang8210
Seri000
Kalah51217
Gol Dijaringkan261743
Gol Dibolosi233861
Purata Gol Dijaringkan2.01.21.6
Purata Gol Dibolosi1.82.72.3
Tanpa Bolos011
Tidak Menjaringkan Gol325
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah5-1
Pelawat1-2
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah0-4
Pelawat6-1
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah5
Pelawat2
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah4
Pelawat6
Rentetan
Menang3
Kalah6
Sepakan Penalti
13/ 15
86.67% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
5–10
0-15
5–11
16-30
4–10
31-45
8–13
46-60
9–6
61-75
8–10
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0-154
16-307
31-459
46-608
61-756
76-9010
52Kuning
1Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.581%
22 Perlawanan
Lebih 1.552%
14 Perlawanan
Lebih 2.515%
4 Perlawanan
Lebih 3.57%
2 Perlawanan
Lebih 4.54%
1 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
Deylen Vellios Deylen Vellios 23 DEF -
N. Djordjevic N. Djordjevic 23 DEF -
Daniel Russo Daniel Russo 23 DEF -
Mark O'Neill Mark O'Neill 23 DEF -
Adrian Pelayo Adrian Pelayo 19 DEF -
A. Zendejas A. Zendejas 30 GK -
I. Boehmer I. Boehmer 24 GK -
M. Anchor M. Anchor 21 GK -
Raphael Raphael 22 DEF -
R. Elloumi R. Elloumi 18 FWD -
Belal Halbouni Belal Halbouni 26 DEF -

Kedudukan

USA - MLS Next Pro
# Pasukan P G M
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Ramalan & Tips Pertaruhan Vancouver Whitecaps II

Mencari ramalan Vancouver Whitecaps II? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Vancouver Whitecaps II dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 37 perlawanan melibatkan Vancouver Whitecaps II dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 70.3%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim MLS Next Pro semasa, Vancouver Whitecaps II mencatatkan 10 kemenangan, 0 seri dan 17 kekalahan dalam 27 perlawanan, menjaringkan 43 gol (1.6 setiap perlawanan) dan dibolosi 61 gol, dengan 1 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Dalam 10 perlawanan terakhir, Vancouver Whitecaps II mencatatkan purata 50% penguasaan bola, 1.16 xG dan 4.3 sepakan penjuru setiap perlawanan, dengan kadar kemenangan 30%.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Vancouver Whitecaps II yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Vancouver Whitecaps II hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.