Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Wisła Kraków II

Wisla Krakow II Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

32
Voorspelde wedstrijden
59.4%
Voorspelbaarheid
WWLWLD
Recente vorm
1.20
Goals / wedstrijd
Wisła Kraków II kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 9 wedstrijden
Wisła Kraków II kreeg geen rode kaarten in de laatste 26 wedstrijden
Volgende wedstrijd III Liga - Group 4 · za 7 nov · 11:00
Wisla Krakow II
VS
Siarka
Best Tip
Quotering
Vertrouwen 7.5/10
Voorspelling ontgrendelen

Recente wedstrijden

KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.23 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.59, vertrouwen 4.1/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
▴2.90
O2.5
▴1.53
Ja
▴1.48
1X
▾1.59
4.1
1X
▾1.594.1
Wisla Krakow II vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.55 thuis, 3.70 gelijkspel, 3.25 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.60, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 3–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Wisla Krakow II3
Wisloka Debica1
2.55
▾3.70
▴3.25
2
▴3.25
U3.5
▾1.60
Nee
▾2.34
U3.5
▾1.60
6.0
U3.5
▾1.606.0
Sokol Kolb. vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.87 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.32 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.52, vertrouwen 7.2/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Sokol Kolb.1
Wisla Krakow II0
▴2.87
▾3.55
▾2.32
1
▴2.87
U3.5
1.52
Nee
▴2.42
U3.5
1.52
7.2
✓ U3.5
1.527.2
Wisla Krakow II vs Jaroslaw, III Liga - Group 4, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.40 thuis, 3.80 gelijkspel, 2.75 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.57, vertrouwen 7.2/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Wisla Krakow II2
Jaroslaw1
▴2.40
▴3.80
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
▴1.51
Ja
1.45
X2
▾1.57
7.2
X2
▾1.577.2
Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 14:30. Quoteringen: 3.80 thuis, 4.05 gelijkspel, 1.90 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.56, vertrouwen 1.3/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
▴1.93
O2.5
1.56
Ja
1.53
O2.5
1.56
1.3
✓ O2.5
1.561.3
Wisla Krakow II vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.04 thuis, 3.85 gelijkspel, 3.10 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.73, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Wisla Krakow II1
Czarni Polaniec1
▾2.04
▴3.85
▾3.10
2
▾3.10
U3.5
1.73
Nee
2.77
U3.5
1.73
4.9
✓ U3.5
1.734.9
Wisla Krakow II vs KSZO 1929, III Liga - Group 4, aftrap 11:00. Quoteringen: 3.00 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.15 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.59, vertrouwen 3.5/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Wisla Krakow II0
KSZO 19291
▾3.00
3.65
2.15
2
2.15
O2.5
1.59
Ja
▴1.52
O2.5
1.59
3.5
O2.5
1.593.5
Wisla Krakow II vs Cracovia Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 16:30. Quoteringen: 2.17 thuis, 3.95 gelijkspel, 2.90 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 2.17, vertrouwen 7.1/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Wisla Krakow II3
Cracovia II1
▴2.17
▴3.95
▾2.90
1
▴2.17
U3.5
▴1.80
Nee
▴2.92
1
▴2.17
7.1
✓ 1
▴2.177.1
Wisla Krakow II vs Swidniczanka Swidnik, III Liga - Group 4, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.47 thuis, 4.85 gelijkspel, 6.50 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.47, vertrouwen 7.3/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Wisla Krakow II1
Swidniczanka S0
▾1.47
▴4.85
6.50
1
▾1.47
O2.5
▾1.45
Nee
▾2.28
1
▾1.47
7.3
✓ 1
▾1.477.3

Seizoensstatistieken

III Liga - Group 4 Polen · Seizoen 2026
15Wedstrijden Winpercentage 40%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden8715
Overwinningen426
Gelijkspelen134
Nederlagen325
Doelpunten voor12820
Doelpunten tegen101020
Gem. doelpunten voor1.51.11.3
Gem. doelpunten tegen1.31.41.3
Clean sheets112
Niet gescoord235
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-2
Uit1-2
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit3-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit3
Reeksen
Winst2
Verlies2
Strafschoppen
3/ 3
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
1–3
0-15
4–3
16-30
1–1
31-45
2–1
46-60
3–4
61-75
4–4
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.567%
10 Wedstrijden
Over 1.540%
6 Wedstrijden
Over 2.520%
3 Wedstrijden
Over 3.57%
1 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Polen - III Liga - Group 4
# Team G D P
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

Wisła Kraków II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Wisła Kraków II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Wisła Kraków II op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 32 wedstrijden met Wisła Kraków II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 59.4%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige III Liga - Group 4-seizoen speelde Wisła Kraków II 15 wedstrijden, met 6 overwinningen, 4 gelijkspelen en 5 nederlagen. De ploeg scoorde 20 doelpunten (1.3 per wedstrijd), kreeg er 20 tegen en hield 2 keer de nul.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Wisła Kraków II blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Wisła Kraków II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.