Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Busko-Zdroj

Busko-Zdroj Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

5
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
LLLLW
Recente vorm
1.40
Goals / wedstrijd
Busko-Zdroj had meer dan 2,5 doelpunten in 92% van de laatste 12 wedstrijden
Busko-Zdroj verloor de laatste 4 wedstrijden
Busko-Zdroj won geen uitwedstrijd in de laatste 7 wedstrijden
Volgende wedstrijd III Liga - Group 4 · zo 8 nov · 12:00
Busko-Zdroj
VS
Jaroslaw
Best Tip
Quotering
Vertrouwen 8.0/10
Voorspelling ontgrendelen

Recente wedstrijden

Busko-Zdroj vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, aftrap 12:30. Quoteringen: 6.40 thuis, 4.70 gelijkspel, 1.40 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.40, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–3, tip uitgekomen.
Eind
Busko-Zdroj0
Chelmianka Chelm3
▾6.40
▾4.70
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
1.58
Nee
1.87
2
▴1.40
8.0
✓ 2
▴1.408.0
Czarni Polaniec vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, aftrap 10:00. Quoteringen: 1.48 thuis, 4.65 gelijkspel, 5.70 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.48, vertrouwen 5.3/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Czarni Polaniec2
Busko-Zdroj1
▾1.48
▴4.65
▴5.70
1
▾1.48
O2.5
▾1.48
Ja
1.62
O2.5
▾1.48
5.3
✓ O2.5
▾1.485.3
Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.77 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.35 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.52, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
▴2.35
O2.5
1.59
Ja
▾1.52
BTTS
▾1.52
6.2
✓ BTTS
▾1.526.2
KSZO 1929 vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, aftrap 17:00. Quoteringen: 1.35 thuis, 5.50 gelijkspel, 8.80 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.35, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 5–0, tip uitgekomen.
Eind
KSZO 19295
Busko-Zdroj0
▾1.35
▴5.50
▴8.80
1
▾1.35
O2.5
▾1.59
Ja
1.92
1
▾1.35
8.0
✓ 1
▾1.358.0
Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 14:30. Quoteringen: 3.80 thuis, 4.05 gelijkspel, 1.90 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.56, vertrouwen 1.3/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
▴1.93
O2.5
1.56
Ja
1.53
O2.5
1.56
1.3
✓ O2.5
1.561.3

Seizoensstatistieken

III Liga - Group 4 Polen · Seizoen 2026
15Wedstrijden Winpercentage 27%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden7815
Overwinningen314
Gelijkspelen112
Nederlagen369
Doelpunten voor11920
Doelpunten tegen142135
Gem. doelpunten voor1.61.11.3
Gem. doelpunten tegen2.02.62.3
Clean sheets101
Niet gescoord112
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit5-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit5
Reeksen
Winst1
Verlies2
Strafschoppen
0/ 1
0% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
4–2
0-15
3–4
16-30
1–4
31-45
3–5
46-60
4–12
61-75
4–7
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.587%
13 Wedstrijden
Over 1.533%
5 Wedstrijden
Over 2.513%
2 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Polen - III Liga - Group 4
# Team G D P
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

In het huidige III Liga - Group 4-seizoen speelde Busko-Zdroj 15 wedstrijden, met 4 overwinningen, 2 gelijkspelen en 9 nederlagen. De ploeg scoorde 20 doelpunten (1.3 per wedstrijd), kreeg er 35 tegen en hield 1 keer de nul.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Busko-Zdroj blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Busko-Zdroj is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.