Wieczysta II Voorspellingen, statistieken & vorm
AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.
5
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
LDWDW
Recente vorm
1
Goals / wedstrijd
KS Wieczysta Krakow II kreeg geen rode kaarten in de laatste 16 wedstrijden
Volgende wedstrijd
III Liga - Group 4 · za 7 nov · 14:00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Quotering
Vertrouwen
7.4/10
Voorspelling ontgrendelen
Recente wedstrijden
KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.23 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.59, vertrouwen 4.1/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.47 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.56 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.44, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Naprzod2
Wieczysta II2KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.60 thuis, 4.50 gelijkspel, 5.65 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.60, vertrouwen 1.2/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.50 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.76 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.55, vertrouwen 1.3/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Lubaczow1
Wieczysta II1KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, aftrap 11:00. Quoteringen: 3.05 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.12 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.33, vertrouwen 6.7/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Wieczysta II1
Wislanie0
Eind
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
O2.5
Ja
1X
4.1
1X
Eind
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
U3.5
Nee
1X
8.0
✓ 1X
Eind
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Ja
1
1.2
✓ 1
Eind
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
U3.5
Ja
X2
1.3
✓ X2
Eind
▴3.05
3.60
▾2.12
2
U3.5
Nee
X2
6.7
X2
Seizoensstatistieken
III Liga - Group 4
15Wedstrijden
Winpercentage 27%
Prestatieoverzicht
| Statistiek | Thuis | Uit | Totaal |
|---|---|---|---|
| Wedstrijden | 7 | 8 | 15 |
| Overwinningen | 2 | 2 | 4 |
| Gelijkspelen | 2 | 2 | 4 |
| Nederlagen | 3 | 4 | 7 |
| Doelpunten voor | 5 | 10 | 15 |
| Doelpunten tegen | 8 | 11 | 19 |
| Gem. doelpunten voor | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Gem. doelpunten tegen | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Clean sheets | 3 | 1 | 4 |
| Niet gescoord | 2 | 2 | 4 |
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis1-0
Uit0-3
Zwaarste nederlaag
Thuis1-3
Uit3-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis1
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit3
Reeksen
Winst1
Verlies3
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gescoord
Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.573%
11 Wedstrijden
Over 1.520%
3 Wedstrijden
Over 2.57%
1 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden
Spelers
Geen spelersgegevens beschikbaar
Stand
| # | Team | G | D | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
In het huidige III Liga - Group 4-seizoen speelde KS Wieczysta Krakow II 15 wedstrijden, met 4 overwinningen, 4 gelijkspelen en 7 nederlagen. De ploeg scoorde 15 doelpunten (1.0 per wedstrijd), kreeg er 19 tegen en hield 4 keer de nul.
NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor KS Wieczysta Krakow II blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.
KS Wieczysta Krakow II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.