Hetman Zamosc Voorspellingen, statistieken & vorm
AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.
4
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
WWWWD
Recente vorm
1.87
Goals / wedstrijd
Hetman Zamosc is ongeslagen in de laatste 6 wedstrijden
Hetman Zamosc scoorde in de laatste 9 wedstrijden
Hetman Zamosc is thuis ongeslagen in de laatste 5 wedstrijden
Volgende wedstrijd
III Liga - Group 4 · zo 8 nov · 12:00
Hetman Zamosc
VS
Wisloka Debica
Best Tip
Quotering
Vertrouwen
5.6/10
Voorspelling ontgrendelen
Recente wedstrijden
Sokol Kolb. vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.75 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.63 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.47, vertrouwen 3.4/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Sokol Kolb.0
Hetman Zamosc2Hetman Zamosc vs Jaroslaw, III Liga - Group 4, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.15 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.92 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.40, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Hetman Zamosc1
Jaroslaw0Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.77 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.35 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.52, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4Hetman Zamosc vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.20 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.85 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.48, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Hetman Zamosc1
Czarni Polaniec0Hetman Zamosc vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, aftrap 14:00. Quoteringen: 3.25 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.00 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.30, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Hetman Zamosc2
Chelmianka Chelm2
Eind
2.75
3.50
2.63
2
O2.5
Ja
X2
3.4
✓ X2
Eind
2.15
3.55
2.92
1
O2.5
Ja
BTTS
8.0
BTTS
Eind
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
Ja
BTTS
6.2
✓ BTTS
Eind
2.20
3.60
2.85
1
O2.5
Ja
BTTS
6.2
BTTS
Eind
3.25
3.70
2.00
2
O2.5
Ja
X2
8.0
✓ X2
Seizoensstatistieken
III Liga - Group 4
15Wedstrijden
Winpercentage 47%
Prestatieoverzicht
| Statistiek | Thuis | Uit | Totaal |
|---|---|---|---|
| Wedstrijden | 8 | 7 | 15 |
| Overwinningen | 4 | 3 | 7 |
| Gelijkspelen | 3 | 2 | 5 |
| Nederlagen | 1 | 2 | 3 |
| Doelpunten voor | 13 | 15 | 28 |
| Doelpunten tegen | 8 | 14 | 22 |
| Gem. doelpunten voor | 1.6 | 2.1 | 1.9 |
| Gem. doelpunten tegen | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
| Clean sheets | 3 | 1 | 4 |
| Niet gescoord | 1 | 0 | 1 |
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit2-4
Zwaarste nederlaag
Thuis0-1
Uit4-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit4
Reeksen
Winst1
Verlies2
Strafschoppen
1/ 2
50.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gescoord
Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.593%
14 Wedstrijden
Over 1.567%
10 Wedstrijden
Over 2.520%
3 Wedstrijden
Over 3.57%
1 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden
Spelers
Geen spelersgegevens beschikbaar
Stand
| # | Team | G | D | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
In het huidige III Liga - Group 4-seizoen speelde Hetman Zamosc 15 wedstrijden, met 7 overwinningen, 5 gelijkspelen en 3 nederlagen. De ploeg scoorde 28 doelpunten (1.9 per wedstrijd), kreeg er 22 tegen en hield 4 keer de nul.
NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Hetman Zamosc blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.
Hetman Zamosc is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.