Hopp til innhold

Sunderland vs Chelsea Oddstips - 24. mai 2026

24. mai16:00
2:1
Ferdig
13.65 X3.80 22.15

Oddstips

Sikkerhet
Beste tips
Under 3.5 1.45
Maksimalt 3 mål i kampen
5.9/10
1X2-tips
X21.33
2.0/10
Totalt antall mål
Under 3.51.45
5.9/10
Begge lag scorer
Nei2.28
3.3/10
Bet Builder-tips
X2 & Under 5.51.45
1.5/10
Riktig resultat
Sunderland01Chelsea

Statistikk: prognose vs faktisk

AI
Sunderland
Chelsea
xGSunderland: 1.17Chelsea: 1.03
BallbesittelseSunderland: 45%Chelsea: 55%
Totalt antall skuddSunderland: 11Chelsea: 11
Skudd på målSunderland: 3Chelsea: 2
Skudd utenfor målSunderland: 4Chelsea: 3
HjørnesparkSunderland: 3Chelsea: 5
Gule kortSunderland: 1Chelsea: 2
xGSunderland: 1.94Chelsea: 0.9
BallbesittelseSunderland: 45%Chelsea: 55%
Totalt antall skuddSunderland: 21Chelsea: 8
Skudd på målSunderland: 6Chelsea: 3
Skudd utenfor målSunderland: 8Chelsea: 3
HjørnesparkSunderland: 6Chelsea: 2
Gule kortSunderland: 5Chelsea: 5
xGSunderland: 1.941.17Chelsea: 0.91.03
BallbesittelseSunderland: 45%45%Chelsea: 55%55%
Totalt antall skuddSunderland: 2111Chelsea: 811
Skudd på målSunderland: 63Chelsea: 32
Skudd utenfor målSunderland: 84Chelsea: 33
HjørnesparkSunderland: 63Chelsea: 25
Gule kortSunderland: 51Chelsea: 52

Statistikk

Gjennomsnitt / kamp
Sunderland
Chelsea
xGSunderland: 1.27Chelsea: 1.33
Totalt antall målSunderland: 2.5Chelsea: 2.8
Scorede målSunderland: 1.1Chelsea: 1.2
Innslupne målSunderland: 1.4Chelsea: 1.6
BallbesittelseSunderland: 49%Chelsea: 54%
Totalt antall skuddSunderland: 12.1Chelsea: 12.1
Skudd på målSunderland: 4Chelsea: 3.6
Skudd utenfor målSunderland: 4.7Chelsea: 4
FrisparkSunderland: 12.5Chelsea: 11.3
HjørnesparkSunderland: 4.4Chelsea: 5.8
OffsideSunderland: 1.6Chelsea: 2.4
Gule kortSunderland: 2.3Chelsea: 2.4
Totalt antall pasningerSunderland: 381Chelsea: 531

Form

Oversikt over de siste 10 kampene
Sunderland
Chelsea
SeireSunderland: 4Chelsea: 3
Over 1.5 målSunderland: 5Chelsea: 7
Over 2.5 målSunderland: 4Chelsea: 6
Over 3.5 målSunderland: 3Chelsea: 2
Begge lag scorerSunderland: 4Chelsea: 3
Uventede seireSunderland: 1Chelsea: 0
Uventede tapSunderland: 1Chelsea: 1

H2H

Alle innbyrdes oppgjør 16
Sunderland
Chelsea
5Seire
1Uavgjort
10Seire
Siste innbyrdes oppgjør 10
3.6Mål per kamp
80%Begge lag scorer
80%Over 2.5 mål
25. okt.2025ChelseaSunderland12
21. mai2017ChelseaSunderland51
14. des.2016SunderlandChelsea01
07. mai2016SunderlandChelsea32
19. des.2015ChelseaSunderland31
24. mai2015ChelseaSunderland31
29. nov.2014SunderlandChelsea00
19. apr.2014ChelseaSunderland12
17. des.2013SunderlandChelsea21
04. des.2013SunderlandChelsea34

Siste kamper

Tabell

England - Premier League
# Lag K M P
1 Arsenal 37 69-26 82
2 Manchester City 37 76-33 78
3 Manchester United 37 66-50 68
4 Aston Villa 37 54-48 62
5 Liverpool 37 62-52 59
6 Bournemouth 37 57-53 56
7 Brighton 37 52-43 53
8 Chelsea 37 57-50 52
9 Brentford 37 54-51 52
10 Sunderland 37 40-47 51
11 Newcastle 37 53-53 49
12 Everton 37 47-49 49
13 Fulham 37 45-51 49
14 Leeds 37 49-53 47
15 Crystal Palace 37 40-49 45
16 Nottingham Forest 37 47-50 43
17 Tottenham 37 47-57 38
18 West Ham 37 43-65 36
19 Burnley 37 37-74 21
20 Wolves 37 26-67 19
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Europa League (League phase) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Championship