Sunderland vs Chelsea Oddstips - 24. mai 2026
Oddstips
Sikkerhet
Beste tips
Under 3.5
1.45
Maksimalt 3 mål i kampen
5.9/10
1X2-tips
X21.33
2.0/10
Totalt antall mål
Under 3.51.45
5.9/10
Begge lag scorer
Nei2.28
3.3/10
Bet Builder-tips
X2 & Under 5.51.45
1.5/10
Riktig resultat
Statistikk: prognose vs faktisk
AIChelsea
xGSunderland: 1.17Chelsea: 1.03
BallbesittelseSunderland: 45%Chelsea: 55%
Totalt antall skuddSunderland: 11Chelsea: 11
Skudd på målSunderland: 3Chelsea: 2
Skudd utenfor målSunderland: 4Chelsea: 3
HjørnesparkSunderland: 3Chelsea: 5
Gule kortSunderland: 1Chelsea: 2
xGSunderland: 1.94Chelsea: 0.9
BallbesittelseSunderland: 45%Chelsea: 55%
Totalt antall skuddSunderland: 21Chelsea: 8
Skudd på målSunderland: 6Chelsea: 3
Skudd utenfor målSunderland: 8Chelsea: 3
HjørnesparkSunderland: 6Chelsea: 2
Gule kortSunderland: 5Chelsea: 5
xGSunderland: 1.941.17Chelsea: 0.91.03
BallbesittelseSunderland: 45%45%Chelsea: 55%55%
Totalt antall skuddSunderland: 2111Chelsea: 811
Skudd på målSunderland: 63Chelsea: 32
Skudd utenfor målSunderland: 84Chelsea: 33
HjørnesparkSunderland: 63Chelsea: 25
Gule kortSunderland: 51Chelsea: 52
Statistikk
Gjennomsnitt / kamp
Chelsea
xGSunderland: 1.27Chelsea: 1.33
Totalt antall målSunderland: 2.5Chelsea: 2.8
Scorede målSunderland: 1.1Chelsea: 1.2
Innslupne målSunderland: 1.4Chelsea: 1.6
BallbesittelseSunderland: 49%Chelsea: 54%
Totalt antall skuddSunderland: 12.1Chelsea: 12.1
Skudd på målSunderland: 4Chelsea: 3.6
Skudd utenfor målSunderland: 4.7Chelsea: 4
FrisparkSunderland: 12.5Chelsea: 11.3
HjørnesparkSunderland: 4.4Chelsea: 5.8
OffsideSunderland: 1.6Chelsea: 2.4
Gule kortSunderland: 2.3Chelsea: 2.4
Totalt antall pasningerSunderland: 381Chelsea: 531
Form
Oversikt over de siste 10 kampene
Chelsea
SeireSunderland: 4Chelsea: 3
Over 1.5 målSunderland: 5Chelsea: 7
Over 2.5 målSunderland: 4Chelsea: 6
Over 3.5 målSunderland: 3Chelsea: 2
Begge lag scorerSunderland: 4Chelsea: 3
Uventede seireSunderland: 1Chelsea: 0
Uventede tapSunderland: 1Chelsea: 1
H2H
Alle innbyrdes oppgjør 16
5Seire
1Uavgjort
10Seire
Siste innbyrdes oppgjør 10
3.6Mål per kamp
80%Begge lag scorer
80%Over 2.5 mål
25. okt.2025
Chelsea
Sunderland12
21. mai2017
Chelsea
Sunderland51
14. des.2016
Sunderland
Chelsea01
07. mai2016
Sunderland
Chelsea32
19. des.2015
Chelsea
Sunderland31
24. mai2015
Chelsea
Sunderland31
29. nov.2014
Sunderland
Chelsea00
19. apr.2014
Chelsea
Sunderland12
17. des.2013
Sunderland
Chelsea21
04. des.2013
Sunderland
Chelsea34
Siste kamper
Ingen kamper for dette valget.
Ingen kamper for dette valget.
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
37 | 69-26 | 82 |
| 2 |
|
37 | 76-33 | 78 |
| 3 |
|
37 | 66-50 | 68 |
| 4 |
|
37 | 54-48 | 62 |
| 5 |
|
37 | 62-52 | 59 |
| 6 |
|
37 | 57-53 | 56 |
| 7 |
|
37 | 52-43 | 53 |
| 8 |
|
37 | 57-50 | 52 |
| 9 |
|
37 | 54-51 | 52 |
| 10 |
|
37 | 40-47 | 51 |
| 11 |
|
37 | 53-53 | 49 |
| 12 |
|
37 | 47-49 | 49 |
| 13 |
|
37 | 45-51 | 49 |
| 14 |
|
37 | 49-53 | 47 |
| 15 |
|
37 | 40-49 | 45 |
| 16 |
|
37 | 47-50 | 43 |
| 17 |
|
37 | 47-57 | 38 |
| 18 |
|
37 | 43-65 | 36 |
| 19 |
|
37 | 37-74 | 21 |
| 20 |
|
37 | 26-67 | 19 |
Promotion - Champions League (League phase)
Promotion - Europa League (League phase)
Promotion - Conference League (Qualification)
Relegation - Championship