Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Langwarrin

Langwarrin Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.

€25.00Th. Ø 22.0 Victoria NPL 2
32
Predikerte kamper
68.8%
Forutsigbarhetsgrad
DWLLLD
Nylig form
1.80
Mål / Kamp
Ingen kommende kamper

Langwarrin har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.

Siste kamper

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kampstart 06:00. Odds: 2.15 hjemme, 4.30 uavgjort, 3.10 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.38, tillit 8.0/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
Nei
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Melbourne Knights vs Langwarrin, Victoria NPL 2, kampstart 06:00. Odds: 1.44 hjemme, 4.80 uavgjort, 5.50 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.44, tillit 8.0/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Melbourne KnightsMelbourne0
Langwarrin2
▾1.44
▾4.80
▴5.50
1
▾1.44
O2.5
▴1.36
Nei
▾2.40
1
▾1.44
8.0
1
▾1.448.0
Langwarrin vs Brunswick City, Victoria NPL 2, kampstart 06:00. Odds: 2.30 hjemme, 4.05 uavgjort, 2.50 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.31, tillit 7.5/10. Sluttresultat 3–4, tipset gikk inn.
Slutt
Langwarrin 3
Brunswick City4
2.30
▾4.05
▴2.50
1
2.30
O2.5
▴1.31
Ja
▴1.31
O2.5
▴1.31
7.5
✓ O2.5
▴1.317.5
Bulleen Lions vs Langwarrin, Victoria NPL 2, kampstart 11:30. Odds: 1.56 hjemme, 4.65 uavgjort, 4.35 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.32, tillit 5.3/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
Slutt
Bulleen LionsBulleen3
Langwarrin1
1.56
▾4.65
▾4.35
1X
▴1.18
O2.5
▴1.32
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.32
5.3
✓ O2.5
▴1.325.3
Langwarrin vs Brunswick Juventus FC, Victoria NPL 2, kampstart 06:00. Odds: 3.40 hjemme, 4.25 uavgjort, 1.82 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.30, tillit 8.0/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Langwarrin0
Brunswick Juventus FCBrunswick J1
▾3.40
▾4.25
▴1.82
1X
▾1.93
O2.5
▴1.30
Ja
▴1.34
O2.5
▴1.30
8.0
O2.5
▴1.308.0
Langwarrin vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, kampstart 11:30. Odds: 3.50 hjemme, 4.35 uavgjort, 1.78 borte. Beste tips: minst 4 mål i kampen, odds 1.65, tillit 8.0/10. Sluttresultat 3–3, tipset gikk inn.
Slutt
Langwarrin3
Melbourne Victory IIMelbourne II3
▾3.50
▾4.35
▴1.78
2
▴1.78
O3.5
1.65
Ja
1.29
O3.5
1.65
8.0
✓ O3.5
1.658.0
Langwarrin vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, kampstart 06:00. Odds: 2.85 hjemme, 4.15 uavgjort, 2.15 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.32, tillit 8.0/10. Sluttresultat 1–6, tipset gikk inn.
Slutt
Langwarrin1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks6
2.85
▴4.15
▾2.15
1
2.85
O2.5
▾1.32
Ja
1.33
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Langwarrin vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, kampstart 10:30. Odds: 1.42 hjemme, 5.10 uavgjort, 5.60 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.42, tillit 6.6/10. Sluttresultat 5–0, tipset gikk inn.
Slutt
Langwarrin5
Port MelbournePort M0
▾1.42
▴5.10
▴5.60
1
▾1.42
U3.5
▴1.89
Nei
2.51
1
▾1.42
6.6
✓ 1
▾1.426.6

Sesongstatistikk

Victoria NPL 2 Australia · Sesong 2026
24Kamper Seiersprosent 29%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper121224
Seire437
Uavgjorte235
Tap6612
Scorede mål271542
Innslupne mål292453
Snitt scorede mål2.31.31.8
Snitt innslupne mål2.42.02.2
Kamper uten baklengsmål134
Kamper uten scoring134
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme5-0
Borte2-4
Største tap
Hjemme1-6
Borte4-0
Flest scorede mål
Hjemme5
Borte4
Flest innslupne mål
Hjemme6
Borte4
Rekker
Seire2
Tap3
Straffespark
1/ 1
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
9–4
0-15
6–6
16-30
6–9
31-45
7–9
46-60
8–4
61-75
9–18
76-90
Scoret Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
31-451
1Gule
6Røde
Scorede mål
Over 0.583%
20 Kamper
Over 1.542%
10 Kamper
Over 2.533%
8 Kamper
Over 3.513%
3 Kamper
Over 4.54%
1 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Australia - Victoria NPL 2
# Lag K M P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Tips og prognoser for Langwarrin

Leter du etter tips for Langwarrin? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Langwarrin, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 32 kamper med Langwarrin, med en treffsikkerhet for beste tips på 68.8%. Tipsene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Riktig resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Victoria NPL 2-sesongen har Langwarrin oppnådd 7 seire, 5 uavgjort og 12 tap i 24 kamper, scoret 42 mål (1.8 per kamp) og sluppet inn 53, med 4 kamper uten innslupne mål.

Langwarrin har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €25.00Th..

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Langwarrin forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Langwarrin er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.