Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Langwarrin

Langwarrin Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€25.00Th. Ø 22.0 Victoria NPL 2
32
Prognozirane utakmice
68.8%
Stepen predvidljivosti
DWLLLD
Trenutna forma
1.80
Golovi / Meč
Nema predstojećih utakmica

Langwarrin trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 2.15 domaćin, 4.30 nerešeno, 3.10 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.38, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
NG
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Melbourne Knights vs Langwarrin, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 1.44 domaćin, 4.80 nerešeno, 5.50 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.44, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
Melbourne KnightsMelbourne0
Langwarrin2
▾1.44
▾4.80
▴5.50
1
▾1.44
O2.5
▴1.36
NG
▾2.40
1
▾1.44
8.0
1
▾1.448.0
Langwarrin vs Brunswick City, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 2.30 domaćin, 4.05 nerešeno, 2.50 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.31, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 3–4, tip pogođen.
Kraj
Langwarrin 3
Brunswick City4
2.30
▾4.05
▴2.50
1
2.30
O2.5
▴1.31
GG
▴1.31
O2.5
▴1.31
7.5
✓ O2.5
▴1.317.5
Bulleen Lions vs Langwarrin, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.56 domaćin, 4.65 nerešeno, 4.35 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.32, poverenje 5.3/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Bulleen LionsBulleen3
Langwarrin1
1.56
▾4.65
▾4.35
1X
▴1.18
O2.5
▴1.32
GG
▴1.42
O2.5
▴1.32
5.3
✓ O2.5
▴1.325.3
Langwarrin vs Brunswick Juventus FC, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 3.40 domaćin, 4.25 nerešeno, 1.82 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.30, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Langwarrin0
Brunswick Juventus FCBrunswick J1
▾3.40
▾4.25
▴1.82
1X
▾1.93
O2.5
▴1.30
GG
▴1.34
O2.5
▴1.30
8.0
O2.5
▴1.308.0
Langwarrin vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 3.50 domaćin, 4.35 nerešeno, 1.78 gost. Najbolji tip: preko 3.5 golova, kvota 1.65, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–3, tip pogođen.
Kraj
Langwarrin3
Melbourne Victory IIMelbourne II3
▾3.50
▾4.35
▴1.78
2
▴1.78
O3.5
1.65
GG
1.29
O3.5
1.65
8.0
✓ O3.5
1.658.0
Langwarrin vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 2.85 domaćin, 4.15 nerešeno, 2.15 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.32, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–6, tip pogođen.
Kraj
Langwarrin1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks6
2.85
▴4.15
▾2.15
1
2.85
O2.5
▾1.32
GG
1.33
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Langwarrin vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, početak u 10:30. Kvote: 1.42 domaćin, 5.10 nerešeno, 5.60 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.42, poverenje 6.6/10. Konačan rezultat 5–0, tip pogođen.
Kraj
Langwarrin5
Port MelbournePort M0
▾1.42
▴5.10
▴5.60
1
▾1.42
U3.5
▴1.89
NG
2.51
1
▾1.42
6.6
✓ 1
▾1.426.6

Statistika sezone

Victoria NPL 2 Australija · Sezona 2026
24Utakmice Procenat pobeda 29%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice121224
Pobede437
Nerešeno235
Porazi6612
Postignuti golovi271542
Primljeni golovi292453
Prosek postignutih golova2.31.31.8
Prosek primljenih golova2.42.02.2
Utakmice bez primljenog gola134
Utakmice bez postignutog gola134
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-0
Gost2-4
Najveći poraz
Domaćin1-6
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin6
Gost4
Serije
Pobede2
Porazi3
Penali
1/ 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
9–4
0-15
6–6
16-30
6–9
31-45
7–9
46-60
8–4
61-75
9–18
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
31-451
1Žuti
6Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.583%
20 Utakmice
Preko 1.542%
10 Utakmice
Preko 2.533%
8 Utakmice
Preko 3.513%
3 Utakmice
Preko 4.54%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Australija - Victoria NPL 2
# Tim O G B
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Langwarrin prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Langwarrin prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Langwarrin generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 32 utakmica sa učešćem Langwarrin, uz tačnost najboljeg tipa od 68.8%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Victoria NPL 2, Langwarrin beleži 7 pobeda, 5 remija i 12 poraza u 24 utakmica, uz 42 postignutih golova (1.8 po utakmici) i 53 primljenih, sa 4 utakmica bez primljenog gola.

Langwarrin trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €25.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Langwarrin prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Langwarrin je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.