Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Celtic II

Celtic B Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

15
Mecze z typem
66.7%
Skuteczność typów
DWDWDL
Ostatnia forma
2.33
Gole / mecz
Celtic II: powyżej 2,5 gola w 83% z ostatnich 12 meczów
Celtic II notuje 70%+ posiadania piłki w ostatnich 3 meczach
Celtic II bez porażki u siebie w ostatnich 6 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Celtic II vs Cowdenbeath, Football League - Lowland League, początek o 19:45. Kursy: 1.93 gospodarze, 4.05 remis, 3.30 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.34, pewność 6.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ chybiony.
Koniec
Celtic B1
Cowdenbeath1
1.93
4.05
3.30
1X
1.33
O2.5
▴1.34
Tak
▴1.37
O2.5
▴1.34
6.0
O2.5
▴1.346.0
Celtic II vs Linlithgow Rose, Football League - Lowland League, początek o 19:45. Kursy: 5.60 gospodarze, 5.00 remis, 1.88 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.20, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 1–3, typ trafiony.
Koniec
Celtic B1
Linlithgow Rose3
5.60
▴5.00
1.88
2
1.88
O2.5
▾1.20
Tak
▾1.30
O2.5
▾1.20
8.0
✓ O2.5
▾1.208.0
Albion Rovers vs Celtic II, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 2.90 gospodarze, 4.30 remis, 1.93 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.30, pewność 7.0/10. Wynik końcowy 3–2, typ trafiony.
Koniec
Albion Rovers3
Celtic B2
▾2.90
4.30
▴1.93
2
▴1.93
O2.5
1.30
Tak
▾1.36
O2.5
1.30
7.0
✓ O2.5
1.307.0
Celtic B vs Bonnyrigg Rose Athletic, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 3.45 gospodarze, 4.15 remis, 1.74 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.29, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 3–3, typ trafiony.
Koniec
Celtic B3
Bonnyrigg Rose3
▴3.45
▴4.15
▾1.74
1X
▴1.90
O2.5
▾1.29
Tak
▴1.35
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Bo'ness United vs Celtic II, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 2.10 gospodarze, 4.50 remis, 2.62 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.36, pewność 5.7/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
Bo'ness United2
Celtic B2
▾2.10
▴4.50
▴2.62
1X
▾1.41
O2.5
1.31
Tak
1.36
BTTS
1.36
5.7
✓ BTTS
1.365.7

Statystyki sezonu

Challenge Cup Szkocja · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 43%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze077
Zwycięstwa033
Remisy033
Porażki011
Gole strzelone01818
Gole stracone01616
Średnia goli strzelonych0.02.62.6
Średnia goli straconych0.02.32.3
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie-
Na wyjeździe1-3
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe2-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie0
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie0
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa1
Porażki0
Rzuty karne
5/ 7
71.43% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–1
0-15
2–2
16-30
4–2
31-45
3–6
46-60
2–2
61-75
5–1
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.586%
6 meczów
Powyżej 1.586%
6 meczów
Powyżej 2.571%
5 meczów
Powyżej 3.514%
1 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Szkocja - Football League - Lowland League
# Drużyna M G P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Tranent Juniors 12 24-11 29
3 Largs Thistle 14 20-15 29
4 Linlithgow Rose 12 33-12 28
5 Brechin 12 27-16 28
6 Broxburn Athletic 13 21-10 28
7 Clydebank 12 44-23 26
8 Pollok 11 29-14 26
9 Auchinleck Talbot 12 36-12 25
10 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
11 Caledonian Braves 12 33-22 23
12 Lochee United 12 27-18 21
13 Bonnyrigg Rose Athletic 12 27-14 20
14 Celtic II 12 31-22 20
15 Cumnock Juniors 13 31-23 20
16 Johnstone Burgh 11 24-18 19
17 Bo'ness United 13 22-28 19
18 Civil Service Strollers 12 20-20 18
19 Troon FC 14 28-30 18
20 East Stirlingshire 13 23-29 14
21 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
22 Gretna 2008 13 28-39 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 13 12-25 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 13 17-31 7
29 Berwick Rangers 13 12-25 6
30 Stirling University 13 13-32 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 12 8-47 1

Typy bukmacherskie i prognozy na Celtic II

Szukasz typów na Celtic II? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Celtic II – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 15 meczów z udziałem Celtic II, a skuteczność Best Tip wynosi 66.7%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Challenge Cup Celtic II ma bilans 3-3-1 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 18 golach strzelonych (2.6 na mecz) i 16 straconych oraz 0 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Celtic II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Celtic II to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.