Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
FC Cincinnati II

FC Cincinnati II Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

39
Przewidziane mecze
71.8%
Skuteczność prognoz
LDLLWL
Ostatnia forma
1.33
Gole / Mecz
Powyżej 2.5 gola w 92% z ostatnich 12 meczów FC Cincinnati II
FC Cincinnati II traci gola w każdym z ostatnich 12 meczów
FC Cincinnati II miał powyżej 1.5 gola w ostatnich 12 meczach
Brak nadchodzących meczów

FC Cincinnati II nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

FC Cincinnati II vs Crown Legacy, MLS Next Pro, początek o 19:00. Kursy: 4.20 gospodarze, 4.30 remis, 1.66 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.38, zaufanie 8.6/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
FC Cincinnati IICincinnati 21
Crown Legacy2
▾4.20
▴4.30
1.66
2
1.66
O2.5
▾1.38
Tak
▾1.44
O2.5
▾1.38
8.6
✓ O2.5
▾1.388.6
New York RB II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, początek o 00:00. Kursy: 1.29 gospodarze, 6.20 remis, 8.20 goście. Najlepszy typ: co najmniej 4 gole w meczu, kurs 1.65, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ nie wszedł.
Koniec
New York RB IINew II 1
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.29
▴6.20
▴8.20
1
▾1.29
O3.5
▾1.65
Tak
▾1.49
O3.5
▾1.65
8.0
O3.5
▾1.658.0
Toronto II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, początek o 00:00. Kursy: 1.78 gospodarze, 4.10 remis, 4.20 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.50, zaufanie 7.4/10. Wynik końcowy 2–1, typ wszedł.
Koniec
Toronto II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.78
▴4.10
▴4.20
1
▾1.78
O2.5
▾1.50
Tak
▾1.49
O2.5
▾1.50
7.4
✓ O2.5
▾1.507.4
FC Cincinnati II vs Philadelphia Union II, MLS Next Pro, początek o 17:00. Kursy: 2.70 gospodarze, 3.75 remis, 2.22 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.53, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 2–3, typ wszedł.
Koniec
FC Cincinnati IICincinnati 22
Philadelphia Union IIPhiladelphia II3
▾2.70
▴3.75
▴2.22
2
▴2.22
O2.5
▾1.53
Tak
▾1.46
O2.5
▾1.53
8.0
✓ O2.5
▾1.538.0
Carolina Core vs Cincinnati II, MLS Next Pro, początek o 00:30. Kursy: 1.65 gospodarze, 4.20 remis, 4.70 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.54, zaufanie 7.6/10. Wynik końcowy 1–3, typ wszedł.
Koniec
Carolina Core1
Cincinnati IICincinnati 23
▾1.65
▴4.20
▴4.70
1
▾1.65
O2.5
▾1.54
Nie
▾2.27
O2.5
▾1.54
7.6
✓ O2.5
▾1.547.6
New York City II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, początek o 22:00. Kursy: 1.65 gospodarze, 4.40 remis, 4.70 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.42, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 5–0, typ wszedł.
Koniec
New York City IINew II5
FC Cincinnati IICincinnati 20
▾1.65
▴4.40
▴4.70
1
▾1.65
O2.5
1.42
Tak
1.56
O2.5
1.42
8.0
✓ O2.5
1.428.0
FC Cincinnati II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, początek o 23:00. Kursy: 4.00 gospodarze, 3.95 remis, 1.80 goście. Najlepszy typ: wygrana gości, kurs 1.80, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 2–3, typ wszedł.
Koniec
FC Cincinnati IICincinnati 22
Connecticut FC3
▾4.00
▾3.95
▴1.80
2
▴1.80
O2.5
▾1.50
Tak
▾1.50
2
▴1.80
8.5
✓ 2
▴1.808.5
Philadelphia Union II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, początek o 17:00. Kursy: 1.55 gospodarze, 4.15 remis, 4.95 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.55, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 2–1, typ wszedł.
Koniec
Philadelphia Union IIPhiladelphia II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.55
▴4.15
▴4.95
1
▾1.55
O2.5
▾1.51
Tak
▴1.61
1
▾1.55
6.8
✓ 1
▾1.556.8

Cincinnati 2 Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
0.98
StrzałyCelne strzały / mecz
3.9
Posiadanie piłki
44%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
4.3
DyscyplinaKartki na mecz
1.9
Procent zwycięstw
10%

Statystyki sezonu

MLS Next Pro USA · Sezon 2026
27Mecze Procent zwycięstw 26%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze131427
Zwycięstwa617
Remisy000
Porażki71320
Gole strzelone221133
Gole stracone214061
Średnia goli strzelonych1.70.81.2
Średnia goli straconych1.62.92.3
Mecze bez straty gola303
Mecze bez strzelonego gola268
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-0
Na wyjeździe1-3
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe7-2
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe7
Serie
Zwycięstwa2
Porażki6
Rzuty karne
15/ 18
83.33% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
5–8
0-15
4–14
16-30
4–9
31-45
5–6
46-60
6–9
61-75
8–13
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-157
16-306
31-4510
46-6011
61-7511
76-9013
65Żółte
4Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.570%
19 meczów
Powyżej 1.530%
8 meczów
Powyżej 2.515%
4 meczów
Powyżej 3.54%
1 meczów
Powyżej 4.54%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
J. Machado J. Machado 20 DEF 7.12
Benjamin Manfroy Benjamin Manfroy 18 DEF 7.11
Carson Locker Carson Locker 18 - 7.07
E. Louro E. Louro 29 GK 7.04
M. Opeyemi M. Opeyemi 22 MID 7.03
Brian Schaefer Brian Schaefer 23 DEF 6.95
William Kuisel William Kuisel 17 - 6.88
A. Chavez A. Chavez 16 - 6.75
Y. Caicedo Y. Caicedo 19 MID 6.64
T. Ikoba T. Ikoba 22 FWD 6.51
D. Hurtado D. Hurtado 18 DEF 6.49
A. Chirila A. Chirila 17 DEF 6.43
Connor Stout Connor Stout 19 DEF 6.41
B. Augee B. Augee 21 MID 6.31
X. Manyama X. Manyama 19 MID 6.21
B. Kristel B. Kristel 18 - 6.19
Y. Ramos Y. Ramos 20 MID 5.98
Jaylen Lester Jaylen Lester 17 - 5.75
L. Matuskiewicz L. Matuskiewicz 19 DEF -
A. Sakr A. Sakr 15 MID -
C. Valle C. Valle 19 MID -
K. Mboma Dem K. Mboma Dem 23 FWD -
G. Valenzuela G. Valenzuela 21 MID -
Stefan Chirila Stefan Chirila 18 MID -
S. Jimenez S. Jimenez 18 MID -
Peter Mangione Peter Mangione 24 MID -
Amir Daley Amir Daley 23 DEF -
Noah Adnan Noah Adnan 23 DEF -
N. Hagglund N. Hagglund 33 DEF -
P. Walters P. Walters 21 GK -
N. Crockford N. Crockford 23 GK -

Tabela

USA - MLS Next Pro
# Drużyna M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Typy bukmacherskie i prognozy na FC Cincinnati II

Szukasz typów na FC Cincinnati II? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na FC Cincinnati II generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 39 meczów z udziałem FC Cincinnati II, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 71.8%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie MLS Next Pro FC Cincinnati II ma bilans 7-0-20 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 27 meczach, przy 33 golach strzelonych (1.2 na mecz) i 61 straconych oraz 3 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach FC Cincinnati II notuje średnio 44% posiadania piłki, 0.98 xG i 4.3 rzutów rożnych na mecz, przy 10% skuteczności zwycięstw.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na FC Cincinnati II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

FC Cincinnati II to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.