Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Columbus Crew II

Columbus Crew II Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

36
Przewidziane mecze
63.9%
Skuteczność prognoz
DDLLWL
Ostatnia forma
1.80
Gole / Mecz
Columbus Crew II oddał 5+ celnych strzałów w ostatnich 6 meczach
Brak nadchodzących meczów

Columbus Crew II nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Columbus Crew II vs Carolina Core, MLS Next Pro, początek o 19:00. Kursy: 1.80 gospodarze, 3.95 remis, 3.70 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.23, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 1
Carolina Core1
▾1.80
▴3.95
▴3.70
1
▾1.80
O2.5
▾1.41
Tak
1.44
1X
▾1.23
8.5
✓ 1X
▾1.238.5
Columbus Crew II vs New England II, MLS Next Pro, początek o 23:00. Kursy: 2.63 gospodarze, 3.60 remis, 2.30 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.45, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ nie wszedł.
Koniec
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New England IINew II1
▾2.63
▴3.60
▴2.30
1
▾2.63
O2.5
▴1.45
Tak
▴1.42
O2.5
▴1.45
8.0
O2.5
▴1.458.0
Toronto II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, początek o 00:00. Kursy: 2.48 gospodarze, 3.65 remis, 2.88 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.43, zaufanie 6.4/10. Wynik końcowy 4–2, typ wszedł.
Koniec
Toronto II4
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 2
▾2.48
▴3.65
▴2.88
2
▴2.88
O2.5
▴1.43
Tak
▴1.42
O2.5
▴1.43
6.4
✓ O2.5
▴1.436.4
Philadelphia Union II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, początek o 00:00. Kursy: 2.27 gospodarze, 3.65 remis, 2.85 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.58, zaufanie 5.6/10. Wynik końcowy 1–0, typ nie wszedł.
Koniec
Philadelphia Union IIPhiladelphia II1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▴2.27
3.65
▾2.85
2
▾2.85
O2.5
▾1.37
Tak
▾1.36
X2
▾1.58
5.6
X2
▾1.585.6
Columbus Crew II vs Chicago Fire II, MLS Next Pro, początek o 18:00. Kursy: 2.70 gospodarze, 3.75 remis, 2.25 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.31, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 4–0, typ wszedł.
Koniec
Columbus Crew IIColumbus Crew 24
Chicago Fire II0
▾2.70
3.75
▴2.25
2
▴2.25
O2.5
▾1.31
Tak
▾1.31
O2.5
▾1.31
8.5
✓ O2.5
▾1.318.5
Huntsville City vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, początek o 00:00. Kursy: 2.12 gospodarze, 3.65 remis, 2.95 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.43, zaufanie 3.6/10. Wynik końcowy 1–0, typ nie wszedł.
Koniec
Huntsville CityHuntsville1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▾2.12
3.65
▴2.95
1
▾2.12
O2.5
▴1.43
Tak
▴1.42
O2.5
▴1.43
3.6
O2.5
▴1.433.6
Columbus Crew II vs New York City II, MLS Next Pro, początek o 23:00. Kursy: 2.27 gospodarze, 3.55 remis, 2.65 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.39, zaufanie 4.3/10. Wynik końcowy 4–2, typ wszedł.
Koniec
Columbus Crew IIColumbus Crew 24
New York City IINew II2
▴2.27
▾3.55
▾2.65
X
▾3.55
O2.5
▴1.39
Tak
▴1.38
O2.5
▴1.39
4.3
✓ O2.5
▴1.394.3
Columbus Crew II vs New York RB II, MLS Next Pro, początek o 23:00. Kursy: 2.63 gospodarze, 3.75 remis, 2.32 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.54, zaufanie 8.4/10. Wynik końcowy 1–2, typ nie wszedł.
Koniec
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New York RB IINew II 2
▾2.63
▾3.75
▴2.32
1
▾2.63
O2.5
▴1.31
Nie
▾3.10
1X
▾1.54
8.4
1X
▾1.548.4

Columbus Crew 2 Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
1.70
StrzałyCelne strzały / mecz
5.5
Posiadanie piłki
56%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
4.7
DyscyplinaKartki na mecz
1.9
Procent zwycięstw
30%

Statystyki sezonu

MLS Next Pro USA · Sezon 2026
27Mecze Procent zwycięstw 59%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze131427
Zwycięstwa10616
Remisy000
Porażki3811
Gole strzelone302252
Gole stracone162844
Średnia goli strzelonych2.31.61.9
Średnia goli straconych1.22.01.6
Mecze bez straty gola415
Mecze bez strzelonego gola033
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-0
Na wyjeździe1-3
Najwyższa porażka
U siebie2-3
Na wyjeździe4-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa7
Porażki2
Rzuty karne
11/ 14
78.57% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
4–5
0-15
4–10
16-30
10–9
31-45
8–4
46-60
8–5
61-75
14–9
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-154
16-303
31-4511
46-607
61-7511
76-9012
54Żółte
2Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.589%
24 meczów
Powyżej 1.563%
17 meczów
Powyżej 2.533%
9 meczów
Powyżej 3.57%
2 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
G. De Libera G. De Libera 20 MID 7.17
Ibrahima Sy Ibrahima Sy 23 MID 7.16
B. Adu-Gyamfi B. Adu-Gyamfi 19 MID 7.12
A. Marinch A. Marinch 15 FWD 7.01
Anthony Alaouieh Anthony Alaouieh 19 FWD 6.97
Quinton Elliot Quinton Elliot 21 DEF 6.91
Alexander Gimple Alexander Gimple 17 MID 6.83
K. Gbamblé K. Gbamblé 18 FWD 6.79
I. Tortola I. Tortola 17 - 6.68
Dylan Randazzo Dylan Randazzo 18 DEF 6.67
Christopher Rogers Christopher Rogers 19 DEF 6.42
G. Di Noto G. Di Noto 16 DEF 6.42
A. Grinblat A. Grinblat 18 MID 6.40
P. Forfor P. Forfor 16 - 6.34
D. Patel D. Patel 19 GK 6.29
C. Ortiz C. Ortiz 18 FWD 6.17
Cooper Flanary Cooper Flanary 18 FWD 6.10
Shalom Adja Shalom Adja 18 MID 5.70
Austin Su Austin Su 17 MID -
J. Granda J. Granda 19 MID -
K. Ferdinand K. Ferdinand 22 DEF -
Chase Adams Chase Adams 17 FWD -
C. Mrowka C. Mrowka 19 MID -
T. Habroune T. Habroune 19 MID -
A. Sejdić A. Sejdić 29 MID -
N. Rincon N. Rincon 20 MID -
Owen Presthus Owen Presthus 19 DEF -
Cesar Ruvalcaba Cesar Ruvalcaba 24 DEF -
Tristan Brown Tristan Brown 18 DEF -
N. Hagen N. Hagen 29 GK -
Luke Pruter Luke Pruter 24 GK -
S.  Lapkes S. Lapkes 19 GK -
M. Palacios M. Palacios 21 DEF -

Tabela

USA - MLS Next Pro
# Drużyna M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Typy bukmacherskie i prognozy na Columbus Crew II

Szukasz typów na Columbus Crew II? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Columbus Crew II generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 36 meczów z udziałem Columbus Crew II, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 63.9%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie MLS Next Pro Columbus Crew II ma bilans 16-0-11 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 27 meczach, przy 52 golach strzelonych (1.9 na mecz) i 44 straconych oraz 5 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Columbus Crew II notuje średnio 56% posiadania piłki, 1.70 xG i 4.7 rzutów rożnych na mecz, przy 30% skuteczności zwycięstw.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Columbus Crew II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Columbus Crew II to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.